Slaba menstruace

Od: odpovědí: 2 změna:
Dobrý den, mám menstruaci už 7 rokem ale od ledna se dost změnila. Vždycky jsem první noc protekla a od toho ledna ji mám v noci minimálně. Také mě přijde celkově slabší než když jsem ji měla dříve. Mám se o tomto problémů zmínit gynekologovi? A nemůžu mít třeba špatnou funkci vaječníků?
2 odpovědi na otázku

0x

Dobrý den. To Vám zde nikdo nepoví, jestli jste zdravotně v pořádku. To musíte řešit se svým gynekologem. Ale síla menstruace nemusí být vždy stejná. Já bych v tom problém žádný neviděla. Ale proberte toto klidně s gynekologem, pro Váš klid. Na tom není nic špatného.

0x

Tak samozřejmě se gynekologa zeptejte. A nezačala jste brát antikoncepci? Nebo nějaká zvýšená sportovní aktivita, stres..těch příčin může být spoustu. Tady Vám to opravdu nikdo neřekne, pouze Váš gynekolog.

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]