Po sexu se cítím divně, mám zdravotní potíže

Od: odpovědí: 9 změna:
Ahoj,
chtěla bych se zeptat.. před 2 tydny Jsem měla 1. Sex a od te doby se cítim divně.. měla Jsem 3x horečku.. (38,6 39,4 a 39,7), mám pocit že se mi chce zvracet ale nezvracim, i presto že skoro nic nevim tak mám pocit že mám plne bricho.. a taky mám dostat mesicky, ale misto krve vyteká neco nahnedleho.. nevite co se děje? Omlouvam se Pokud táto otázka nekoho znechutila ale trápi mě to.. u doktorky Jsem jeste nebyla Protoze má dovolenou a chci si počkat na ni.. ta 2. Doktorka je divná. Děkuju všem za odpovědi.
PS: nevedela Jsem kam tuto otázku zařadit
9 odpovědí na otázku

 

 


4x
avatar idanova

Zdravím. Rozhodně se něco děje. Ale vaše horečky nutně nemusí souviset se sexem ani menstruací. Já bych neotálela a došla bych si za obvoďačkou. Vysvětlila bych situaci. Ona si bude vědět rady, nebo vás někam pošle. (Tam nemyslím *alene*). Ona vám může odebrat krev a zjistit, zda nemáte v těle nějaký zánět. Někde jsem četla, že mezi mládeží se šíří mononukleóza, a má to vámi popisovaný průběh. Pokud by to mělo být něco takového, doktora neodkládejte. Ida


Děkuju a.. myslite že by to mohlo znamenať i těhotenstvi? Nebo je to vyloučeno? Meli jsme sice ochranu ale človek nikdy nevi..
(Omlouvam se za to Jak píšu)

 


0x
avatar blesik

Holčičko, tohle Ti nikdo nevyřeší, jen lékař. Může to být cokoliv. Ale s 1. sexem to nic společného nemá, pokud už to není tak dlouho, že by šlo o těhotenství.


doplněno 27.07.17 11:16:

Pardon, nevšimla jsem si, že styk byl před dvěma týdny.

 


0x
avatar figurek

jj, malárie není jen nemoc tropů. Nenadálé skákající horečky a podivné stavy můžete zažít i u nás. I já jsem je zažil.

Zajděte za doktorkou i když je divná, protože tady na poradně opravdu nevíme co se může dít.

No pred dvema tydny to bylo v polovine cyklu - nejplodnejsi obdobi ! Neselhala ochrana?


On rika že Ne aké i tak se bojim.. Jinak DÍKY za odpovedi

pokud máte obavy z těhotenství, tak není nic jednoduššího, než si v drogérii nebo lékárně koupit těhotenský test, počůrat papírek a budete mít alespoň v této oblasti jasno *nevi*

jinak špinění, citlivá prsa nebo pocit plnosti mohou být před spuštěním mensturace normální. teploty nemusí nijak souviset s menstruačním cyklem, může to být shoda náhod (nějaká viróza).

 


0x

Nevíme. Ovšem s horečkou přes 39 °C bych doporučovala navštívit lékařku přesto, že je divná - a to v co nejkratší době, tedy dnes nebo zítra. Taky by z vás mohli mít o víkendu radost na pohotovosti.

 


0x
avatar iz

S návštěvou doktorky neotálejte!

 

 


 

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]