Jaký sáčkový zelený čaj?

Od: Datum: 13.07.17 12:20 odpovědí: 14 změna: 16.07.17 21:52

Prosím o radu, mám pár svých oblíbených zelených čajů, ale všechny jsou sypané. Chtěla jsem nějaký dobrý zavést u nás na hotelu. V nabídkové krabici na baru mají jen jeden takový, ale to je slabota. Klidně i dražší, ale aby měl příjemnou chuť. Na jeden jsem kdysi narazila, byl s ananasem, ale nepamatuji si značku. Máte nějaký tip? Jiné čaje, než zelený, prosím ne.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: hoststary
Datum: 13.07.17 13:07

Testy zelených čajů byly publikované v časopisu dTest v čísle 1/2015, kde jsou hodnocené i jedy používané proti škůdcům při pěstování. Nebo se dají najít alespoň vybrané výsledků testů nejlepších a nejhorších zelených čajů v sáčku na webu. Hosté vašeho hotelu asi budou mít zájem spíš o značku, například .. nebudu uvádět, aby to nebyla reklama.

Nebo je spíš zaujme zajímavý obal, ne jen tenký pytlík, ale pytlík v hermeticky uzavřeném obalu jak bývá zvykem u lepších čajů. Některé čaje mají pěkné balení a to zákazníky a hosty možná zaujme víc, než výsledky testů. Milovníci zeleného čaje asi mají rádi klasický sypaný a správnou přípravu se správně teplou (ne vařicí) vodou. Pro milovníky zajímavých chutí je zajímavou alternativou Rooibos.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 13.07.17 13:19
Roibos je možná zajímavá alternativa. Ovšem nejen že to není zelený čaj, vlastně to vůbec není čaj.

Datum: 13.07.17 13:36

Díky, hoste! Rooibos, ten africký keř, ten už mám vyřešený, tam jsem šla do Roo. s vanilkou od Teekanne. Nejsme čajovna, tak něco, co hlavně příjemně chutná.

Datum: 13.07.17 13:44

Tarlton čistý zelený nebo s aromaty - ale je většinou v plechovkách, musíte se pídit po sáčkovém. Jen upozorňuji, že je ve vyšší cenové hladině.

Datum: 13.07.17 13:27
P Docela mi chutná Sir Winston Tea - Superior green tea

Datum: 13.07.17 13:39

Kouknu na to, díky Kartaginče!

Od: boba®
Datum: 13.07.17 13:40

My máme rádi Basilur, vynikající čajíčky jak sypané, tak porcované:)

Ohodnoceno: 1x

Datum: 13.07.17 15:08

Nedám dopusti na Osali, maj výborné, ujíždím na zelené Grenadině

Datum: 13.07.17 15:10

Nedám dopustit na Oxalis mají výborné, ujíždím na zelené Grenadině, omlouvám se, je taky sypaný. A sáčkové miluji dva, zatím ho u mně každý chválil. Většina ovocných má chemickou chuť.

Teekanne Garden Selection a Ginger Lemon.

Datum: 14.07.17 21:30

Díky všem za odpovědi. Mám to sepasné, budu testovat. Dneska jsem pokusně koupila dva sáčkové / Naše Bio v Bille a Zen Chai od Teekanne v LIDLu. Oba bez příchuti, ale ten druhý je příjemnější, zajímavý! Ze spec prodejny jsem si přinesla sypaný čaj Malý Buddha. Je tam více /až dost/ ingrediencí, ale dobře voněl .Je v něm ananas, papaja, červený pepř, heřmánek římský, santalové dřevo atd. .Původ Čína, vyrábí Slušovice - Oxalis.

Ajo, tu zelenou Grenadinu tam neměli. Musím jim říct, že se mají polepšit

Od: sametka
Datum: 15.07.17 18:19

Mě chutná a ostatní neurazí Albert bio pravý zelený čaj (porcovaný). Nikdy nekupuju zelený čaj, kde v návodu zalévají vyšší teplotou než 80 st.!

Datum: 15.07.17 22:17

A co Dilmah? Kdysi jsem dostala pár sáčků a byl výborný. M.

Datum: 16.07.17 07:27

Twinings Green Tea & Lemon. Jen se u nás v poslední době špatně shání.

Datum: 16.07.17 21:52

Díky moc za tipy, teď se budu po nich pídit*kafe*

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.