Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.04.17 16:19
avatar

Z Vaší otázky mi není úplně jasné, na co se ptáte (vyjma tedy toho, zda někdo takový hrnec má - bezpochyby ano), takže popíši svou zkušenost. Protože se jedná samozřejmě o subjektivní záležitost, nejprve menší info:

značka: Philips; přesný typ: neznámý (nepamatuji si); podmínky: čtyřčlenná rodina vybavená bežnými kuchyňskými spotřebiči a náčiním. Vařené jídlo typicky 1x - 2x denně.

Nyní k Vaší otázce. Ano, někdo tento typ hrnců rozhodně má. My už ho nemáme, po pár použitích se dlouho válel ve špajzu a když o něj následně projevila zájem příbuzná, s radostí jsme jí ho přenechali.

Před koupí takového přístroje důkladně zvažte podmínky a kompromisy, které jste ochotna přijmout. Objem těchto hrnců je obvykle dostatečný pro jednotlivce i pro pár, ovšem nečekejte, že v něm uvaříte nedělní oběd pro celou rodinu, nebo dokonce pro návštěvu.

Další problém tkví v kombinaci více jídel. Máte-li kupříkladu taktéž ve zvyku podávat polévku a hlavní jídlo, příprava se dosti protáhne. Musíte totiž udělat nejprve polévku, hrnec důkladně vymýt a teprve poté se pustit do hlavního jídla, pročež polévka bude studená dřív, než chody zkompletujete. Také to vyžaduje další nádoby na jednotlivé chody. To se dá samozřejmě vyřešit pomocí hrnců a plotny/trouby, ovšem v takovém případě multifunkční hrnec postrádá jakékoli výhody.

Také pozor na výkon, ten náš měl 700W a chtělo by to alespoň dvojnásob, s rychlostí plynového sporáku se nemohl měřit.

Čili pokud bydlíte sama a chcete si v něčem večer uklohnit polévku nebo (čtěte exkluzivní nebo) řízek, poslouží Vám dostatečně.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.