Rakovina vaječníků

Od: Datum: 12.04.17 15:30 odpovědí: 18 změna: 16.04.17 08:49
Umí někdo vyléčit rakovinu vaječníků?
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.04.17 15:45
avatar

Ano, umí. Na onkologii. Vím to, viděla jsem to. *hej* Jen neshánějte nějakou nesmyslnou alternatívní nebo lidovou léčbu! Věřte lékařům a buďte vzornou pacientkou. To je jediné, co vás může udržet při životě a do normálního života vrátit. *hej*Hodně sil pcientce i rodině.


doplněno 12.04.17 17:40:

QAndypo, co pacientka absolvovala? Taková léčba je minimálně na rok. Spíše na déle. A toto, co píšete, to ani neexistuje. *hej*Jestli si chcete popovídat, musíte napsat více!


doplněno 12.04.17 20:05:

Teď to po sobě čtu dodatek a ten, částečně vypadá jako veliký nesmysl. Lékař nikdy neřekne, že už nic nemůže udělat. Teda na onkologii rozhodně ne! Nikdy! Vždycky se snaží! A když si neví rady, svolávají konzilium. Nikdy to neřeší jeden doktor.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: andypo
Datum: 12.04.17 16:58
A když Vám pravé lékaři řeknou,že již udělali maximum a žádnou jinou léčbu nemají?
Datum: 12.04.17 17:00

Odebrání vaječníků vám nenabídli?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: andypo
Datum: 12.04.17 21:00
Jsem po dvou vážných operacích, 9ti chemoterapiich a biolecbe...nic nezabránilo...Konzilium rozhodlo
,že již učinili vše co se dalo a jediné co nabízí je experimentální výzkum, který ovšem předem označili jako pokus o zmenšení nádoru...nikoliv vyléčení...
Datum: 14.04.17 18:41

andypo, a co Protonové centrum? Nepřemýšleli o tom lékaři? Nevím, zda by to šlo, ale zkuste se informovat? Jinak bych na Vašem místě samozřejmě podstoupila i experimentální výzkum, nikdy nemůžete vědět... a i lékaři se mohou mýlit?

Moc Vám přeji, ať rakovinu porazíte a vyhrajete tenhle nerovný boj *slunce*

https://www.ptc.cz/

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.04.17 16:03
avatar

Ano, umí. Ovšem je potřeba se obrátit na odborného lékaře. Nikoliv hledat rady v internetu. V tom lze najít akorát tak šarlatány, kteří život naopak zkrátí...

[Žádný korektní lékař nediagnostikuje ani neléčí přes internet. Od korektního lékaře lze obdržet pouze radu vedenou výše → viz odborník v první větě.]

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.04.17 17:11
avatar

pokud lékaři stanoví, že léčit nelze, ani vyoperování by nepomohlo, pravděpodobně se metastázy rozšířily dál v dutině břišní - pak bych asi také zkusila dobrého léčitele... bohužel o žádném nevím *nevi* hledejte, přeji vám štěstí

Ohodnoceno: 1x
 
Od: gkbf
Datum: 12.04.17 19:43
Jděte na konzultaci k jinému lékaři, máte na to právo. Bohužel jsou ale i nemoci, které prostě vyléčit nejdou.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.04.17 15:20
avatar

Plný souhlas, jiný doktor může mít zcela jiný a třeba i lepší názor. Léčitelům nevěřím.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.04.17 21:30
avatar

Zkuste dýchací gymnastiku O. Strelnikovové. Mám s ní neuvěřitelné (neuvěřitelně dobré) zkušenosti – s jinou nemocí, ovšem pomáhá prý i při rakovině. Pokud už lékaři nedávají šance, je to podle mě na místě. Kdyžtak se zaregistrujte, pošlu Vám něco do osobní pošty. Každopádně ale zůstávejte pod lékařským dohledem, i když se budete léčit sama (pokud se tedy ten problém týká Vás osobně).

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pb®
Datum: 12.04.17 22:17

Není to sice přímo k otázce, ale když jsem byla nedávno na kontrole po šestinedělí, tak se můj krásný mladý gynekolog úplně rozezlil na svoje tlusté pacientky. Prý tlusté ženské není schopen vyšetřit, protože tu vrstvu břišního tuku ultrazvuk není schopen prosvítit a případné změny včas odhalit. Operuje se to prý také blbě. Doslova řekl, že tlusté ženské na tu svojí tloušťku jednou zajdou. A ejhle, už máme ve vzdálenější rodině ženu, co byla a je velmi tlustá, rakovinu snad ve všech ženských orgánech a léčba nic moc, po ozařování neprůchodná střeva, krmení sondou do žaludku, nestrávené sondou zase ven...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.04.17 00:06

Najděte si stránky MMS, ale nebude to sranda...

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 13.04.17 19:59

Zadejte si: Cestyksobe.cz , přehledný seznam nemocí s radou. - Klikněte na písmeno R a zobrazí se Vám alternativní prostředky léčby rakoviny / byliny,koření,potraviny /.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.04.17 17:41
avatar

Děvčata, píšete hodně velké nesmysly! Žádná alternativa, žádní léčitelé nebo cvičení! Nikdo na onkologii nikdy neřekne, že udělali všechno. Za 10 let, kdy jsem se tam léčila, jsem zažila mnoho lékařů a ještě více pacientů v čekárnách, na pokojích a nikdy nic takového nepadlo. Ani jednou. A to, že někdo někde se nudil a vymyslel, nejlépe v Blesku napsal, že je dobrý nějaký čaj nebo kyselé zelí, nedejte se mýlit. *bum*"Co nechceš sám, nečiň druhému". Řekněte, vy byste se na lékaře vykašlaly a nakládaly se bylinek nebo jiných šíleností?! Fakt?! Nebo byste takhle léčily svou dceru?! Kruci! Větší pitomost jsem ještě neslyšela. Četla, v nějakém nablbaném ženském časopise, ale od živého člověka jsem neslyšela.*cert*


doplněno 15.04.17 07:53:

Lištičko, kdybys viděla nebo zažila, jaká všechna vyšetření pacient absolvuje, tak by ses divila. Od markrů v krvi, přes rentgeny, CT, scintigraf, rezonanci, vyšetření uzlin s vnitřní sekrecí a já si uvědomuji, že už je to nějaký pátek, takže jsou nová vyšetření, která neznám nebo jsem je zapomněla. Lékaři přesně určí, lokalizují místo, kde ta svině jei. Operace, ozáření, na míru postavená chemoterapie. Na tom všem pracuje veliká skupina úzce specializovaných lékařů, kteří mají zodpovědnost a pod každičkém vyšetření a zákroku jsou podepsaní. I po vyléčení deset let nejméně, pacienta sledují a kontrolují. *sok* Fakt si myslíš, že nějaký laik nevzdělaný si řekl, že třeba banány pomohou a je to pravda?! Nijak to nemá doloženo, nezodpovídá za to! Co když zrovna tahle mrcha je na banán vysazená a jakobys ji pohnojila nebo léčbu některá z látek, vyruší?! Banán je samozřejmě jen pomůckou, vzorem. *hej*Víš co je zajímavé? O tisících vyléčených pacientů se nemluví. Ale mluví se o jediném, který k léčiteli docházel a možná, snad, ho vyléčil on nebo jeho vlastní imunita. Jakou zodpovědnost léčitel má? Komu se zodpovídá? Pokrčí rameny a řekne, nic se nedalo dělat. Jednou jsem přemýšlela, kolika lékařům jsem za těch deset let prošla rukama. Bylo jich snad 30? Tak nějak. *sok* Podpořit? Víš jak je člověku zle? Víš jak organizmus dostává zabrat? Jak chema vyruší imunitu? A nějaký naprostý laik mu chce pomoci tím, že do něho narve nějakou, tělu neznámou, látku. A blízcí, místo klidu a podpory, do pacienta budou zasévat nedůvěru a udělají všechno pro to, aby ho zviklali a rozhodili jeho vyrovnanost nesmyslnými radami a doporučeními. Hmhm, fakt divné!

Ohodnoceno: 3x
 

 

Datum: 15.04.17 00:14

Babko, doktoři budou dělat, co je v jejich silách a možnostech vědy, ale proč by paní nemohla jejich úsilí podpořit užíváním něčeho, co podpoří tělo v boji, či přímo účinkuje na rakovinné buňky? Tonoucí se stébla chytá.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 16.04.17 08:22
avatar

Lisko, v tomhle případě na sto procent souhlasím s babkou. Pořekadlo "tonoucí se stébla chytá", ale tady jde o život, a to pověstné "stéblo" ve formě nějakého léčitele, nebo bylinek, v případě, že už jsou dokonce zaznamenány metastázy, určitě nepomůže. Přesně jako nepomůže tonoucímu to stéblo. Utopí se, i když se ho chytne. To je přece nad slunce jasné a to pořekadlo právě názorně upozorňuje na to, čeho jsou lidé v tísni schopni.

A také jsem nikdy neslyšela, že by lékař na onkologii prohlásil, že to je ztracený případ a nejde dál nic dělat a ponechali pacienta jeho osudu. A měla jsem kolem sebe dva blízké lidi, kteří totuto nemocí trpěli. Lékaři bojovali do poslední chvíle. Ale chce to disciplinu a důvěru toho pacienta. Ta jedna osoba dokázala přežít dvě operace, jednalo se o rakovinu prsu. Napřed jí vzali jedno a po několika letech druhé. Pak se to zklidnilo a žila dlouhá léta. Rakovina se sice opět přihlásila, ale to už jí bylo kolem osmdesáti let. První operaci měla ve čtyřiceti pěti letech. Zemřela nakonec na rakovinu plic, protože to se jí ve stáří prostě objevily metastázy a už to nešlo operovat. Ale chodila na ozařování a žila dalších 6 let. A jelikož jsem se s ní intenzivně stýkala, tak vím, že žila život na plno. Lehké to nebylo, ale plně věřila v lékaře. Já jsem ji teda hodně obdivovala. Ta druhá paní bohužel zemřela. Ono asi v takových případech záleží na celkové zdravotní kondici toho postiženého a jakého druhu ta rakovina je.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: dominik33
Datum: 14.04.17 18:21

Já jenom chci andypo popřát sílu do boje s tímhle bastardem. Neznáme se a možná nejste věřící, ale budu se za Vás modlit. Moje maminka měla od doktorů 2% šanci na přežítí (pozdě zachycená rakovina) a nějakým zázrakem se medicína mýlila (nebo se stal zázrak?) a maminka se 100% vyléčila.

A vůbec tohle je teprve starost. Jak šílěně hloupě teď vypadá většina ostatních dotazů zde na poradte.cz ...

Hodně štěstí!

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 16.04.17 08:49
avatar

Dominik, to máte sice z jistého úhlu pohledu pravdu, že vedle takovéto otázky jsou ty jiné starosti na tomto vebu hloupě vypadající. Ale podívejte se na to z jiné strany. Naštěstí nejsme všichni tak těžce nemocní, někteří jsme dokonce úplně zdraví a proto máme obyčejné starosti, kde nejde o život, ale třeba jenom o to, že někomu uhynula nějaká kytka, nebo neví jak se dělají palačinky. A to by se teď ti lidé měli stydět za to, že mají tak triviální problémy? Já si to teda nemyslím.

Jinak jste hodný, že se budete za tu paní modlit, ale nesmíte zapomenout a musíte se za ni intenzivně modlit každý den. Jednou to nestačí. Sice nikde není jistota, že jí to pomůže, ale zkusit to můžete. Já se také modlím, z jiných důvodů naštěstí. A tak ze své zkušenosti vím, že člověk musí vytrvat a neustále se v duchu vracet a modlitbu opakovat. Ale já to dělám pro osobu blízkou, Vy tu paní neznáte a v tom případě hrozí, že nevytrváte a pak to už je to Vaše prohlášení jenom prázdnými slovy. Píši to sem úmyslně, protože je docela možné, že tahle moje odpověď se Vám líbit nebude a vy si to zapamatujete a v tom případě je docela možné, že se za ni modlit opravdu budete každý den. Takže to berte tak, že vždycky je něco zlého pro něco dobrého. A vomto případě by to mělo fungovat.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.