Jak si upravovat vlasy?

Od: Datum: 31.03.17 01:16 odpovědí: 8 změna: 22.07.17 22:03

Ahoj, co mi doporučíte na tvarování vlasů, aby se ale neleskly a daly se popřípadě upravovat i např dvě hodiny poté. Lak mi přijde ideální avšak neudrží vlasy tak pevně podle mě, pak mě napadá gel, vosk možná guma?


doplněno 31.03.17 14:24:

Ještě jsem zapomněl dodat, že jsem muž :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: maky®
Datum: 31.03.17 07:47
avatar

Jeden čas jsem si kupovala "vosk-gel". Když se vlasy nebudou lesknout, budou dělat dojem mrtvých vlasů, takových odumřelých.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 31.03.17 10:38

Nejdůležitější je dobrý vzdušný střih, který vlasy pozdvihne. Musíte zkoušet kadeřnice, až vám nějaká padne do noty. Přidám příhodu, vyzkoušela jsem všechny možné holičky, ale tu správnou jsem našla asi před 3 lety na slevomatu a od té doby tam chodím. Teď jem byla nedávno a není to ono, mám ty vlasy - polodlouhé - jakési moc zkrácené...Ta kadeřnice má asi nějaké problémy, protože chodí dozadu na frťana. Opilá není - v žádném případě, ale nemá to prostě tu šťávu, jako dřív. Takže i takové maličkosti rozhodují.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: bublinka*
Datum: 06.04.17 23:39

Souhlasím! Střih je to nejdůležitější. Mám jemné, těžké rovné vlasy, žádné čelo a velkou hlavu. Gely, laky a vosky a různé techniky patlání - efekt na chvilku - po půlhodině opět splihlé navíc mastné vlasy. Peklo. Zachránila mě kadeřnice (kterou jsem vystopovala díky paní se stejně neposlušnými vlasy, ale skvěle sedícím účesem). Z mikáda mám zase mikádo, ale takové, které mi drží i po umytí vlasů samo, použiju jen malinko vosku ke kořínkům a vypadá to hezky za každého počasí a po celý den. Jako chlap to máte jasné - vystopovat kadeřnici, která má cit a umí zvolit správný střih a dokáže ho přizpůsobit Vašemu obličeji. A můžete ještě zkusit experimentovat s vousy.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.04.17 00:17

Vosk mi příjde takový více mazlavý, takže by možná šel upravovat i povíce hodinách, záleží jaký druh, z vlastní zkušenosti, mi příjde guma taková, že hodně stvrdne a pak už se ní moc nejde pracovat. Lak neudrží.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: maia
Datum: 17.04.17 21:22

a co tužidlo? upravovat to už nepůjde, ale bude to držet jak beton :-D

Ohodnoceno: 0x
 
Od: apolena
Datum: 21.05.17 23:00

vosk mi přijde k ničemu,gel zase hrozně lepí vlasy... podle mě ok tužidlo, ale společně s laky na vlasy jsou to nejhorší chemické sajrajty... jinak konečnou úpravu dělám dle účesu... na lokny tužidlo + lak, po žehlení jen lak... jinak mám ráda když vstanu a jdu :-D

Ohodnoceno: 0x
 
Od: barbra
Datum: 19.06.17 16:50

a nebo kvalitní účes... já si pořídila loknovačku, po jejímž zásahu vlasy drží bez laku 2-3 dny... a nebo mám taky nějaké vlasové klipy, se kterými se dají vykouzlit krásné účesy a na www.vlasy-levne.cz mají i z pravých vlasů, takže to nejde rozeznat od mých! ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: antonie
Datum: 22.07.17 22:03

a jaký máš tip vlasů? to je taky hodně důležité pro výběr kosmetických prostředků...

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.