Kamarádka chce umělá prsa!

Od: Datum: 15.02.17 23:04 odpovědí: 20 změna: 16.02.17 18:13

Dobrý den, moc vás prosím o radu, prosím rychle, jde o to že kamarádka si chce nechat udělat umělá prsa, peníze na to má ale je ji jen 19 let! Ona je to moc krásná holka i bez make-upu.,ale má problém že má prsa jen necelé jedničky a ona chce aspoň dvojky nebo trojky, do nedávná nosila vycpávky, ale prý jí si nebaví hrát si na něco co není a má z toho špatný pocit, což nechápu, když na tom není nic špatného, myslím že víc si bude hrát na něco co není když půjde na tu odpornou plastiku, nevím jak jí to mám rozmluvit, už sem jí řekl že se každá 15 operace zpacka a bude mít zkažení celý život pokud to bude zrovna ona, a řekl sem jimze implantáty způsobují rakovinu, ale nedá si říct, není namyšlená znám ji už 2 roky, ale řekla mi že chce být dokonalá, což už vlastně je, krom těch prsou, Už sem jí řekl že prsa nepotřebuje, a jsou na tom holky i hůř co nemají ani ty necelé jedničky, prosím poraďte mi co ji mám říct aby na tu plastiku nechodila. díky za všechny odpovědi.V anketě hlasuje pokud by šlo o vaší holku, podpořili byste ji v plastice?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ria®
Datum: 15.02.17 23:10
avatar

Proč jí tak vehementní chcete přesvědčit? Finance má, chce si splnit sen, tak ať si ho plní.. Každý máme hodnoty jinde, ona holt v prsou...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: umelaprsa
Datum: 15.02.17 23:20
Jde o to že se o ní bojím, vyděl sem tolik fotek a videí zpackanych operací..
Datum: 16.02.17 10:52
avatar

Během života se jí prsa pravděpodobně o něco zvětší a někomu zůstanou větší i po kojení, některé ženy zase mají po kojení prsa zcela zničená.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.02.17 23:22
avatar

Já bych jí to nedoporučovala. Bude muset za pár let znovu , po dítěti také, po pár letech opakovat... To je zbytečných operací, starostí i peněz. Je spousta slečen, které to podstoupí, ale spíš by měly pracovat na svém sebevědomí, než na silikonech. Jsou muži, kterým se naopak malá prsa líbí a nebo je jim to jedno (dolňáci). Snacha mé kamarádky si vzala jejího syna, o pár let mladšího, nechala si udělat plastiku prsou a do roka jí implantát praskl, pozvolna vytékal a vrostl do tkáně. Průšvih, jak hrom! Úplně se to odstranit už nedá, impl. si nechala okamžitě odstranit, tedy, co ještě šlo a po zbytek života bude čekat, jestli nedostane rakovinu. Přitom jejímu manželovi její prsa nevadila, jen chtěla mít lepší pocit. Kvůli vzhledu bych zdraví neriskovala.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: umeleprsa
Datum: 15.02.17 23:33

Něco podobného sem ji říkal, akorát nechápe že prsa nepotrebuje, kromě jejího dobrého pocitu protože si může vzít push UP nebo Vycpávku, a z toho udělá i výstřih který bude vypadat třeba na 4, takže nechápu na co musí být dokonalá, chlap ji určitě nebude chtít kvůli prsoum, když je tak výjimečně hezká..

Od: jirka22
Datum: 15.02.17 23:45
necelé jedničky tak to se jí fakt nedivím že chce plastiku.ja bych šel taky být jí
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.02.17 00:02
avatar

Je to tělo Vaší kamarádky, ne Vaše. Dělá to pro své sebevědomí a Vám do toho vůbec nic není. I když chápu, že to myslíte dobře, nechte rozhodnutí na ni.

Ohodnoceno: 3x
 
Od: asd1
Datum: 16.02.17 00:12

Její život a její kozy. Řekni svůj názor a zbytek je jan na ní.

Pobavilo "nechci si hrát na něco co nejsem" - když má jedničky, tak proč si chce hrát na dvojky nebo trojky?

Můj názor - pokud chce jen kvůli většim prsům riskovat rizika při operaci, prasknutí atd. tak je pitomá.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lll*
Datum: 16.02.17 07:05

Nechte to bejt. Jinak bez znalosti konkrétní situace to nelze objektivně posoudit, na rozhodnutí podstoupit tuto operaci může mít vliv mnoho faktorů o které třeba ani nevíte, nejen velikost, ale i tvar, poměr velikostí, dvorce, bradavky aj. Imho, myslim si, že je to fejková otázka, mam pár indícií ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.02.17 07:26
avatar

Pokud by to byla "jen kamarádka", zachoval bych neutrální postoj, protože je to její tělo a její rozhodnutí, po kterým je mi pendrek.

Kdyby to byla "víc než kamarádka", tak bych ji podpořil. Podpořil bych ji prakticky v jakémkoliv rozhodnutí, protože partneři se mají vzájemně podporovat.


doplněno 16.02.17 09:40:

angel: kdyby to byl bungee jumping, tak rozhodně ano :)

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 16.02.17 08:34

Už vidím jak přítelkyně stojí na mostě a já jí podporuji ve skoku.*bzum*

Jinak k dotazu...prsa jsou vaší kamarádky a ne vaše.Nechápu tu vaší iniciativu.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: haf
Datum: 16.02.17 11:12

Ja bych to holce rozmluvil, aby počkala az po porodu, protoze muzou ji prsa prirozene narust nebo bude potrebovat opravu mnohem vic po kojeni, penize uz potom treba budou chybet.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.02.17 11:51
avatar

- když si myslí, že silikony jsou přirozené a nehrají si tudíž na něco, co nejsou - její problém ! (každému není shůry dáno). Ale jedničky v 19-letech nejsou ještě konečná velikost a jak tady ostatní říkají - po mateřství a kojení se jejich velikost. případně i tvar změní.

Není nad to, mít elegantní malá prsa, když si můžete obléct cokoliv a všechno sluší - a v pozdějším věku nevisí až na břicho ! - Nechápu, proč je dnes móda "vemenatých" holek za každou cenu - když na druhou stranu dělají různé ujeté feministky všechno proto, aby se vyrovnaly chlapům.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 16.02.17 12:12
avatar

Jestli je pro vás víc než kamarádka, měla by respektovat váš názor. Na zdravotní problémy máte názory rozumné. Záleží ještě i na tom, jak byste takovou věc přijal v intimních chvílích. Jestli byste se se stejným potěšením jako teď dotýkal čehosi falešného. To asi víte nejlépe sám.

Pokud je to jen taková blízká známá, zeptejte se jí, na koho cílí. Pokud vím, tak mnoho mužů umělý cecek odmítá. Může se pak stát, že bude mít dokonalou postavu, ale uloví na ni někoho spíš povrchního, komu jde víc o vnější vzhled než o duši atd. A pak je zde ještě otázka, jestli lékař vůbec tuto plastiku provede ženě, která ještě nerodila. To ale nevím.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: haterplastik
Datum: 16.02.17 13:46
Podle mě jsou plastiky hnus. Fuj!
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.02.17 15:12
avatar

Prsa necelé jedničky, takže vlastně lentilky pod kobercem. Chápu slečnu, z toho může být mindrák, který si jako kluk neumíš představit. Jako bys měl pinďoura jen 4 cm a dál nic, ale narozdíl od tebe, který to klidně schováš v kalhotách, je její hrudník prakticky denodenně vidět, v tričku, mikině atd.

Plastiku v tomto případě chápu. Viděla jsem jakýsi pořad, kde vybírali případy holek, co měly trauma, mindráky z toho, že mají každé prso jinak velké, nebo neměly žádná prsa jako tvoje kámoška, další nos jak kliku od blázince. Po plastice to byly pěkné spokojené holky, kterým se dostalo to nejdůležitější - sebedůvěra a to, že se konečně měly rády.

Pokud má někdo trojky a udělá si pětky, aby byl zajímavej (nebo si nechá vytunit zadek, vycpat kačeří rty atd.), tak je dement, o tom žádná.

Ohodnoceno: 0x
 

 

Od: asd1
Datum: 16.02.17 15:53

Sorry, ale pokud má někdo jedničky a udělá si trojky aby byl zajímavej, tak je to naprosto stejnej dement jako z trojek pětky... Pokud pro sebedůvěru potřebuje trojky prsa, tak je podle mne pitomá a o takovou já osobně nemám zájem. Tisíckrát radši pohodářku s lentilkama.

Nehledě na to, že prsa s miminem narostou a klidně můžou zůstat. Nebo podívej se na vytrvalostní sportovkyně, většina prsa nemá a jsou to nádherný baby za kterýma se většina chlapů mlsně otočí.

Jasně, že v pořadu o vyřešeným mindráku vystoupí jen holky co to vychválí a neobjeví se tam ty co řeknou že to byla pitomost ani ty s komplikacema.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.02.17 16:41
avatar

Je to její věc, pokud je plnoletá a svéprávná. Co je Vám po ní? Chápu, kdyby to byla manželka, nebo třeba sestra, ale kamarádka? To je opravdu málo na to, abyste jí to mohl rozmlouvat.

Někdy se podaří, jindy se zpacká. Tak je to u všeho. Také jsem si nechala udělat umělé. Ale koleno. Nešlo ani tak o vzhled, jako o funkčnost. A podařilo se, běhám, jako zamlada. Takže to bude zcela záležet na ní, jak se rozhodne. Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.02.17 17:34
avatar

A proč vlastně ne?

Prsa jsou krásná .. pokud jsou zvětšena přirozeně - takže na normální velikost - tak většina lidí ani nepozná, že nejsou pravá - budou vypadat jako hezčí opravdové.

Pokud na to má peníze a je rozhodnutá proč ne- proč někomu nepřát trochu štěstí.

A pokud je celá pěkná a jen prsa ji to kazí tak je to škoda, upřímně hezká holka bez prsou, to je jako týden bez víkendu - proto jsou tu plastičtí chirurgové.

Znám spoustu lidí co bylo na nějaké plastické operaci - pokud je to udělání střídmě, slušně a normálně - tak to prostě vypadá přirozeně.

Jsou lidé kteří to doženou do extrému - a potom to vypadá příšerně umělohmotně.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: petos
Datum: 16.02.17 18:13

Kamarádka ať začne dělat pořádnou práci a nepřemýšlí o nesmyslech. Věř nebo nevěř, ale opravdu to pomáhá.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.