Zpoždění menstruace

Od: Datum: 09.02.17 22:12 odpovědí: 4 změna: 10.02.17 00:28
Dobry den,chtela bych se zeptat..Je mi 14 let a mam zpozdenou menstruaci,naposledy jsem ji mela 22.12.2016 a nyni je 9.2.2017,nevim cim to muze byt nebo li zda je to normalni mit takove zpozdeni..bojim se to rict mamce, protoze se jeste bojim a nebo se necitim jit ke gynekologovi..nikdy jsem takove zpozdeni nemela mozna tak o 3dny,ale ted,nemela jsem ani pohlavni styk a tak...Budu rada zda mi nekdo poradi apod..Diky:-/
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.02.17 22:16

Zdravím. Aneto, ono to nějaký čas trvá, než se cyklus ustálí. Někdy stačí i nachlazení a už je cyklus rozhozený. Ve Tvých letech je to ale běžné, takže pokud Tě nic nebolí, nemusíš se stresovat. A s mamkou si o této věci promluv bez obav, vždyť je to také ženská!

Ohodnoceno: 1x

Od: aneta8383
Datum: 09.02.17 22:21
Dekuji moc,jenze zrovna ja nemam moc dobry vztah s mamkou,nemuzu se ji s nicim sverit nebo si s ni popovidat takze..radsi pisi sem,ale jinak dekuji Vam za odpoved :)
Datum: 09.02.17 23:26

Někdy je to vyčerpáním při sportu nebo při nerozumném hubnutí. Anemické bledé dívky mívají nedostatek železa, tak občas i rozhozený cyklus . A pokud nepříjdou menses ani v následujícím termínu / dalších 28 dní/, doporučuji překonat se a zajít ke gynekologovi. A klídek, všechny ženy tam chodí. Ne sice nadšeně, ale být to musí. Takových, jako Ty je taky dost. Zeptej se tam nejdřív sestřičky, jestli se předem objednává a co vše potřebuješ na první vyšetření s sebou. A určitě budeš uvádět datum posledních menses. Dostaneš možná na nějakou dobu hormonální tabletky, které Ti nahodí pravidelnost.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 10.02.17 00:28

Tak to je nejvyšší čas pokusit se vztah k mamince změnit (zlepšit). Nikdy nikdo to s tebou nebude myslet tak dobře, jako tví rodiče (i když se ti to teď možná tak nejeví).

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.