Mohu otěhotnět?

Od: Datum: 08.02.17 18:05 odpovědí: 5 změna: 10.02.17 14:39

Dobrý den, mám takový dotaz. Je mi 26 a s přítelem jsme se rozhodli, že začneme pracovat na miminku. Beru antikoncepci Softine a poslední měsíčky jsem měla od 25.-30.1. a pak jsem týden v kuse brala prášky, od 6. 2. jsem si ale prášky nevzala, abychom tedy mohla počít. Vždy když doberu prášky tak se mi menstruace dostaví za tři dny, vždy doberu prášky v neděli a ve středu mám menses. Teď jsem ale prášky nedobrala a v pondělí, úterý a ve středu jsem si pprášky už nevzala. Od ponděli je to tedy už tři dny a začala jsem krvácet, myslíte si, že to je předběžná menstruace? Nebo to značí něco jiného? Co to může být? Mohu i přesto otěhotnět, když mám ted ovulaci? Děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: pb®
Datum: 08.02.17 18:25
Ovoluci teď zcela jistě nemáte, máte krvácení z vysazení. Rozhodnutí počít jistě nepřijde ze dne na den, tak nechápu, proč jste brala prášky týden a nepřestala je brát po poslední menstruaci nebo nedobrala celé platíčko, ale ukončila ho po týdnu. Děláte v tom zbytečně hokej a rozhazujete si cyklus. Navíc stáří těhotenství se určuje podle poslední menstruace a ta teď byla tedy kdy? Od data pm se odvíjí i další vyšetření, která jsou nejpřesnější právě v určitém období. Být vámi raději se teď i těhotenství nepokouším a chráním se jinak do doby, než dostanete první normální menstruaci.
Ohodnoceno: 4x
 
Od: lisak
Datum: 08.02.17 20:42

Po dlouhodobém braní hormonální antikoncepce nechte tělo pár cyklů odpočinout. Mezitím zařaďte očistu těla, detoxikaci v podobě zdravé výživy.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.02.17 16:27
avatar
Telo se musi ocistit od hormonu antiny. Je treba pockat par mesicu , at se telo da do poradku.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.02.17 16:59

Rozhodně bych prášky už nebrala, nechápu ten týden, když už, tak bych je dobrala ten měsíc a chce to nechat tělo od antikoncepce očistit několik měsíců a pak se začít pokoušet a zjistit si plodné dny. Podle mě je to jen krvácení z vysazení antikoncepce, když je ovulace, tak je možné otěhotnět.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 10.02.17 14:39
avatar

Nepleťte si ovulaci s menstruací. Navíc umělé dávky hormonů vyvolávají tzv. pseudomenstruaci, kdysi mi to vysvětloval můj gynekolog. Ovulaci budete mít cca. kolem 14 dne cyklu, tedy uprostřed. Nyní se Vám cysklus bude stabilizovat, což může trvat pár měsíců (může, ale nemusí).

Prášky už neberte a nechte to zatím na přírodě. Znám ženy, co po vysazení jely několikaměsíční detox, pořád se sledovaly, a nic. Pak takové, co vysadily a okamžitě přišly do jiného stavu.

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.