Práce obsluha myčky

Od: Datum: 31.01.17 16:33 odpovědí: 5 změna: 01.02.17 08:25
Dobrý den. Nemáte někdo zkušenost s obsluhou myčky na auta? Myslím jako zaměstnání? Mám nabídku takové práce. Ale to co nabízejí za peníze asi nebude žádná leharna spíš hokna.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jezevec*
Datum: 31.01.17 16:36

Dost hrozná práce. V létě budeš jako v sauně, v zimě budeš chcípat mrazem. Budeš wapkou ostříkávat auta, takže celou pracovní dobu v totální vlhkosti a jemné vodní mlze. Dřina to není, ale určitě se nedá mluvit o příjemné činnosti. Příjemnou činností se tato práce stává s měsíčním platem 50 tisíc a více. Ale to asi není tento případ...

Ohodnoceno: 2x

Datum: 31.01.17 16:59
Děkuji moc. To neni to co bych chtěla dělat. Zmrzat za 16 az 18tisic nebudu. To radši nic nez tam nechat zdraví. Hl.že to nabizeji i invalidům.
Datum: 31.01.17 19:00

Heh, není myčka jako myčka. Někdy jsem na myčce s autem i 4x denně, takže jsem tam jak doma a s obsluhou se znám. Bývají tam 2 pánové, oba na invalidním a starají se o chod myčky. Tzn. pomáhají těm, kteří si neví rady, popř. doplnění kapalin myčce, obsluha vysavače, udržují pořádek okolo i uvnitř myčky, odstranění sněhu, atd atd...Poměrně snadná práce pro lidi na důchodě.

Tato myčka je automat, takže nepotřebuje nějakého člověka k umytí vozidla.

Pak jsou myčky, kde je možnost i ručného mytí, viz ta wapka, tam ale nejezdím, takže nemohu posoudit náročnost.

Ohodnoceno: 0x

Od: jezevec*
Datum: 31.01.17 19:41

Na KAŽDÉ slušné myčce ti napřed někdo ostříká auto wapkou od té nejhrubší špíny...

Datum: 01.02.17 08:25

Nevím no, nikdy jsem neměl problém. Wapku určitě ocení offroadaři, ale nevšiml jsem si, že by někdo byl nespokojený s umytím po vyjetí ven.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.