Domaci marcipan na dort

Od: Datum: 29.01.17 15:25 odpovědí: 2 změna: 29.01.17 23:32

Dobry den chci detem.udelat dort a potahnout marcipanem. Nikdy jsem ho nedelala. Nasla jsem recept ze suseneho mleka a cukru...a nejak bych ho obarvila. Hlavne me zajima jestli takovy chutna jako na dortu z cukrarny? Bohuzel nechteji jiny nez s marcipanem. Povede se to? nebo je to chutve hodne znat? Jeste jsem.videla.hotovy marcipan v albertu od. dr. Oecter. Nevim co.zvolit. dekuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.01.17 16:27

Když do něho dáte mandlovou tresť, bude chutnat jako z cukrárny... také jsem to tak dělala. Samozřejmě, nejlepší a nejzdravější je pravý marcipán z mandlí.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 29.01.17 23:32
Taky jsem ho detem na dort udelala a byl moc dobrej az skoro k nerozeznani od skutecneho, ale... Dalo mi to dost prace, vzalo spoustu casu..Jednou jsem zkusila koupit ten marcipan v Alberu a i ten fondan, nebo jak se to jmenuje a od te doby uz to doma nedelam, ale rovnou koupim, povalim, natahnu a hotovo raz dva, nebo tvorim figurky..Jedine co jsem si koupila byly gelove barvy pres net.Osvedcilo se mi, ze na figurky atp.marcipan z Albertu a fondanem potahnu dort.Marcipan je proti fondanu lepivejsi, tak proto tato volba..
Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.