Zkušnosti s přípravkem OBEZIN

Od: Datum: 28.01.17 17:34 odpovědí: 3 změna: 28.01.17 21:53

Dobrý večer, máte prosím někdo zkušenosti s přípravkem OBEZIN? Pomáhá při hubnutí?

Děkuji za odpovědi.

Sandra

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.01.17 18:27

Nemám s tímto přípravkem zkušenost. Ale mám zkušenost s hubnutím skrze změnu jídelníčku a životního stylu. A to beru silná antidepresiva,po kterých se tloustne a zhubla jsem 16 kilo. Na nějaké přípravky moc nevěřte,je to hlavně reklama. Raději si najděte nutričního poradce,který Vám poradí,jak správně jíst,abyste zhubla.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 28.01.17 19:03

Zkušenosti nemám. Ale fungovat by měl, a dále, jak píše paní nade mnou, musíte změnit i celkový životní styl.

Byla jsem včera na www.prozdravi.cz, objednávala jsem si nějaké věci a tohoto přípravku jsem si tam také všimla.

Trošku jsem pátrala po složení. Většina obsahuje složku Glukomannan. A ta v žaludku nabobtná a sníží pocit hladu, zasytí, sníte toho méně. Též některý obsahuje spirulinu a zlatý len. Opět zdravé přísady, každá má svoje místo a svoje účinky. Mají normál a potom pro věkově starší zákazníky Obezin 45+, tak záleží, kolik je Vám let.

Glukomannan je z hlízy ,,zmijovce,, v japonské kuchyni běžně využívané. Mě to pobavilo, u nás je zmijovec vlastně pokojová rostlina.

Přečtěte si další zajímavé věci + snímky rostliny i hlízy, na stránkách www.gorilla-academy.cz - Glukomannan - přírodní vláknina spalující tuk.

Pokud zhubnete a přestanete pilule užívat, tak se nemůžete vrátit ke svému dřívějšímu jídelníčku, ale vhodně ho upravit, snížit kalorickou hodnotu, protože opět naberete /jo-jo efekt/.

Podobnou službu Vám nabídne i Psyllium Dr. Popova, které též v žaludku nabobtná. Je trochu levnější. Nebo jiná přírodní vláknina - jablečná. Nebo chitosan. Můžete vyzkoušet všechno, proč ne, výrobků je na trhu dost. Když se zaměříte na složení, jsou mnohé podobně, někde je něco navíc, či něco podobného.

.

Ohodnoceno: 0x

Od: sandra*
Datum: 28.01.17 19:46

Vážená byvvalapacientko, vážená pohanko,

velice děkuji za snahu pomoci radou. Zejména pohanka se velmi snažila podělit se o informace, za což jí opravdu děkuji.

Ale:

teoretickými znalostmi jsem jakž takž vyzbrojena, jen jsem potřebovala získat zkušenosti s tímto přípravkem, které mi zatím chybí. Prošla jsem si sice recenze v několika e-shopech, ale tam není 100% jistota, že nejsou všelijak tendenčně zkreslené. Více spoléhám na rady poradců na této poradně.

Takže rady začínající slovy "zkušenosti nemám" mi prosím nepište. Opravdu mi jde jen a jen právě o ty případné vaše zkušenosti.

Děkuji.

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.