Zarůstaní nehtů

Od: Datum: 11.12.12 17:39 odpovědí: 6 změna: 14.12.12 20:46

Málo která pedikérka to umí dobře a nebolestně vystříhat.Existuje i nějaká vodička nebo mast která by pomohla.Případně odkaz na kvalitní pedikérku.Praha,díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.12.12 18:00

Existuje tekutina, která se používá po operacích, aby se vytáhl zánět. Nemyslím Višňovského, ta je dobrá, ale nezvládne všechno. Jmenuje se Rivanol, dá se sehnat v nemocničních lékárnách (je to trošku obtížnější, ale je skvělá). Zachránil mě před řezáním prstu a od té doby mám pokoj. Nalít na vatový poštářek, dát na ránu, zavázat a za tři dny vyměnit.

Neřeší to ovšem příčinu, pokud má někdo neustále zarůstající nehty (a stříháte si je správně?), dělá si i plastika, případně se nasadí takový drátek, který nehet drží.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 11.12.12 18:29

Dneska už jsou jiné zaručené metody - http://pedikura-rysava.webnod…roducts/a7-rovnatka-na-nehty/

doplněno 11.12.12 18:32:

zde sídlí v Opletalově ulici v Praze

http://www.esthesia.cz/krasa-…-a-pedikura/rovnatka-na-nehty

Od: ladaadal*
Datum: 11.12.12 18:38

Sakryš, to jsou věci. A já to doma ďoubu nožem a nůžtičkama a vycpávám vatou s kysličníkem. Asi už jsem opravdu starej.:D

Od: pb®
Datum: 11.12.12 19:06

Pane jo a ta cena. Myslím, že stejnou službu udělá i zářez který bude veden kousek od místa zarůstání podélně od nehtového lůžka ke kraji, který se stříhá. Vzít pilník a nehet pěkne v tomto místě zeslabit. Pak se nehet narovná.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 12.12.12 10:50

tam kde mi nehty zarůstaj , nestříhám tolik ,ale jen zarovnám a už mám cca 15 let pokoj

Od: aliciasss*
Datum: 14.12.12 20:46

Mě pedikérka prošťouchla obě strany (Cosmetic Care Clinic, Praha 10), odstranila kůžičku a prý stačí, když si párkrát do měsíce namočíš vatový tamponek do oleje (já používám masážní olej - hezky voní) a zatlačít si ho na to zarůstající místo, kůže ti tam úplně změkne, a pak můžeš sama si to prošťouchnout :) já to takhle provozuju už nějakých sedm měsíců a zatím vše funguje a nic nezarůstá :) držím palce

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.