Bobule Goji - hubnutí?

Od: Datum: 12.01.17 00:37 odpovědí: 3 změna: 14.01.17 21:02

Ahoj. Narazila jsem na tenhle článek, který slibuje nemožné a to během pár týdnů a ještě díky pojídání nejakých bobulí. http://blogprodamy.cz/tatiana1/?referal=affcz-fb-tatiana Opravdu tomu věříte? Podle komentářů, kterým nějak nevěřím, že jsou opravdové, mi to max přijde jako reklamní kec.. Nebo s tím máte někdo zkušenosti?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 12.01.17 02:57
avatar

Dobrý den, on to není odkaz na odborný článek, ale na reklamní stránku, která působí tak úžasně, že slabší jedinec (bez vůle) neodolá a objedná si ty zázračné bobulky (a zřejmě opakovaně, protože jedno balení stačit nebude). Silnější jedinec (s vůlí) tomu věřit nebude, nic si neobjedná a zůstane ve své touze zhubnout u osvědčeného a levného principu - méně jíst a více se hýbat (tedy, snížit příjem a zvýšit výdej). Ovšem, můžete se na názor na tento zázrak optat svého praktického lékaře (zřejmě se pobaví). Zdravím!

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 12.01.17 07:34
avatar

Nevím, ale vím, že když se někdo bude cpát tučným a sladkým, může cpát do hlavy cokoliv, stejně nezhubne.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 14.01.17 21:02
avatar

V časopisech vychází každá týden nějaký nový prostředek na hubnutí se slibem, když nezhubnete, vráti peníze, ale jetě nikdo nezhubl.Mají dobré kšefty, protozuže se pořád najdou lidi, kteří si myslí že zhubnou nějakou tabletkou. Jediný účinek je omezit jídlo a jíst zdravě, pak nemusíte ani cvičit. A ještě ušetříte.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.