Přibírání na váze po antikoncepci

Od: Datum: 03.01.17 11:21 odpovědí: 6 změna: 03.01.17 14:35
Zdravíčko. Potřebuji radu, či zkušenosti. Jde O to,že rok jsem shazovala 10kg a ty se mi vrátily během 10ti dnů s antikoncepci. Tedy na váze to činí asi 5kg ale i okolí mi říká,že jsem na tom stejně postavou jako před rokem (ano k tomu i Vánoce, ale vrátit se za 14dni Vánoc na původní váhu?) Mám otoky na nohou a hůř se mi dýchá. Prosím vás poraďte mi,jsem z toho fakt na dne, je mi 19
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.01.17 11:34

Tohle musíte řešit se svou ženskou lékařkou. Z laiků vám nikdo opravdu dobře nemůže poradit, zvláště, když se jedná o otoky.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 03.01.17 11:46
Když vidíš co s tebou dělá hormonální antikoncepce, řekni si o tělísko a máš pokoj. Nechápu proč se všechny holky cpou prášky, když za nějakých 800 můžou mít klid na pět let, nervat se chemií a nemuset hlídat aby nezapoměly zobnout piluli.

Od: mel*
Datum: 03.01.17 11:52
No vidíte...já jsem urgovala u gynekoložky tělísko a bylo mi řečeno, že je vhodné jen pro starší ženy (je mi 22), které už rodily...ne vždy to jde

Datum: 03.01.17 12:40
HA mám z důvodu cysty :(
Datum: 03.01.17 13:31
Pani doktorka jede po staru. Dřív se dávalo tělísko opravdu až po prvním porodu. Dnešní tělíska jsou už někde jinde než klasická dana. Dají vam ho v pohodě treba ve dvaceti a dokonce dostanete na výběr od mědi přes stříbro a platinu až po tělíska s dlouhodobým uvolňováním hormonů.

Datum: 03.01.17 14:35

Zadržujete vodu (naprosto zjevně). Zkuste se poinformovat, zda nejde cystu léčit nějak jinak, protože HA obecně je pěkné neřádstvo (když to řeknu slušně).

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.