Mimino v děloze- vyměšování

Od: Datum: 05.03.17 21:47 odpovědí: 7 změna: 06.03.17 12:50

Vyměšuje se mimino v děloze při těhotenství (kakání, čurání)? Pokud ano jak a jak se to čistí? Pokud ne, čím je toho dosaženo, že to nedělá? Jaká je přechodná doba po porodu, než začne a co to aktivuje?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.03.17 22:01

Výměna živin i odpadních látek probíhá přes pupeční šňůru. Klidně může čurat, ale jen pokud pije plodovou vodu. A první "bobek" je až po porodu. Většinou. Říkala kolegyně. Čeká... ;)

Ohodnoceno: 1x

Datum: 05.03.17 22:15

Stolice není. Střeva jsou až do porodu prázdná. Ledviny už částečně pracují, dítě močí do plodové vody, kterou částečně pije. Ale zatím je všechno naprosto sterilní, takže o nic nejde.

doplněno 10.03.17 13:22:

Máte pravdu, je tam smolka, chtěl jsem říct, že v nich nedochází k žádnému posunu.

Od: pb®
Datum: 05.03.17 23:37
To není pravda. Střeva jsou plné smolky, která hojně odchází den dva po porodu. Kojenecká stolice je až když se spustí laktace a dítě je kojené. Jsou známy případy, kdy plod při vaginálním porodu koncem pánevním defekuje smolku ještě v těle matky.
Ohodnoceno: 2x

Datum: 06.03.17 00:08

Živiny dostává miminko přes pupeční sňůru a v těle matky jen čůrá, střeva se plní smolkou, kterou vykáká po porodu, je to první stolice a je to nejčistčí stolice, první a poslední, protože v sobě nemá miminko dobré bakterie z mléka při kojení.

Datum: 06.03.17 07:27

Už vám to vysvětlili. Já jen přidám historku. Předestavte si, že miminko, které se narodilo drogově závislé ženě, mělo ve smolce drogy. Už si nepamatuji jaké. Tou informací jsem bala šokovaná. *cert*Nejprve jsem napsala drogově závislé mamince, ale tohle slovo nelze v souvislosti s drogami, použít. *plac*Ještě se ani nenadechlo a už je drogami poznamenané. Muselo, bobeček, na detox. Museli mu organizmus vyčistit. Není to šílené?

doplněno 06.03.17 11:29:

*srdce*http://www.instagram.com/p/BI5kgd4jOmd/

Ohodnoceno: 0x

Datum: 06.03.17 11:08

Je to šílené. A to, na co teď přitom myslím, je velmi politicky nekorektní :(

Datum: 06.03.17 12:50

Nenarozené mimino polyká plodovou vodu a tato plodová voda přes něj protéká víceméně beze změny, na konci vyjde zase ven, předečkem i zadečkem. Po narození začne pít mléko a normálně čurat. Kaká takovou jakousi podivnou směs a až po přimíchání tuhé stravy začne kakat bobky. Jak jinak taky. Se divím, že toto nevíte.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.