Co s novou zapáchající taškou

Od: Datum: 20.12.16 17:36 odpovědí: 11 změna: 22.12.16 22:09

Dobrý den, koupila jsem přes internet moc pěknou tašku, ale hrozně zapáchá. Otevřela jsem ji, nastříkala do ní toaletní vodu, ale stále je hrozně cítit. Větrám ji, ale nerada bych čekala moc dlouho, než vyčichne. Máte někdo zkušenost, co s tím?Dík.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: wamp®
Datum: 20.12.16 17:41
avatar
Což takhle vyprat? ;)
---
Stačí v umyvadle či lavorku.
Voda a trocha prášku na praní.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: jmlc®
Datum: 20.12.16 17:41
avatar

Koupil jsem si jednou kožený či koženkový potah na volant - takové gumovokoženkové kolo, co se narvalo na volant pro "lepší držení". Smrdělo to, ale co bylo horší, kůže pálila. Když jsem si dal ruku do vlasů nebo na tvář, cítil jsem něco jako kyselinu...

zkoušel jsem různé chemie - od jaru, okeny, různých čističů až po pračku a hodinový program s pracím práškem. 2 týdny jsem to nechal na větru, dešti, slunci ...

Pak jsem to poslal poštou zpět, že to tak smrdí i přes své pokusy, že to nejde použít. Neuznali důvod reklamace, nejprve se tvářili mile, pak se přestalo komunikovat. Za těch 400,- Kč nemá smysl si ničit zdraví - obrečel jsem investici a napsal na ně recenzi vč. uvedení mailů z jejich strany... To je tak vše, co jsem mohl udělat.

Na vaší straně bych vrátil v zákonné lhůtě.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.12.16 18:41
avatar

Je to jistě pádný důvod k reklamaci! Ale nevím, zda nebude při ní vadit vámi doplněná vůně toaletní vody. *nevi*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.12.16 19:14

Při koupi přes internet máte nárok na vrácení bez udání důvodu do 14 dní- tak toho využijte, tašku zabalte a vraťte jistě byl v balíčku přiložený dodací list s vratnou částí na vyplnění...To nevyčichne, na nic nečekejte.


doplněno 20.12.16 19:27:

reklamace ne... to trvá dlouho - prostě vrátit - máte na to nárok

Ohodnoceno: 0x
 
Od: boba®
Datum: 20.12.16 19:23
avatar

V každém případě vrátit! Nevyčichne, mám s tím zkušenost.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.12.16 19:27
avatar

Jednou jsem vlezla do obchodu s nějakými botami a jiným zbožím, ani to myslím nebyli Vietnamci, nebo ti Vietnamci měli český personál. Byl to takový ten pojízdný obchod, nevím jak se tomu říká. Prostě si pronajmou v některém městě nějaký prostor a tam na celý den rozloží své zboží. Já tam ze zvědavosti vlezla, ale byl tam tak příšerný smrad z nějaké umělé hmoty, že mi opravdu vstoupily slzy do očí. Nevydržela jsem tam ani pět minut. A i když jsem rychle vypadla, stejně mne rozbolela hlava. Pak jsem se dozvěděla, že to určitý druh toho materiálu, který vydává tento pach a to pořád. Nevyčichne to a ničím ho nepotlačíte. Dokonce mám dojem, že to je i zdraví škodlivé, ale nemohu dodat žádné precizní informace, už to je několik let a už si nepamatuji jak jsem na to přišla. Jedná se dokonce o nějaký zakázaný chemický prevít, který přidávají do té umělé "kůže". Opravdu to reklamujte ihned, ten smrad nezmizí.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.12.16 16:39
avatar

Jo, takové jsem měla boty a větraly se mi na balkoně víc ne měsíc. To jsou ty barvy z Číny.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.12.16 16:53
avatar

Z jakého je materiálu? *hej* Teď bude větrat dlouho, protože není kam ji pověsit. Přes léto by stačilo 14 dní na šňůře na sluníčku. Kožené a umělohmotné věci, které se tváří jako kůže, jsou nastříkané sajrajtem, aby to ve skladu neplesnivělo.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.12.16 17:30

Tašku bych nerada vracela, byla levná, poštovné by bylo pravděpodobně vyšší , za to to nestojí, ale navíc je zajímavá, mám ji jako dárek, je to nějaké plátno : Kreslená taška růžovo modrá NELL CYD.

Datum: 22.12.16 18:13

Tak za málo peněz nemůžete chtít divy - je barvená levnými barvami , které páchnou

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.12.16 22:09

byla ve výprodeji, zboží téhle značky mezi nejlevnější nepatří.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.