Šál kouše

Od: Datum: 15.12.16 20:04 odpovědí: 9 změna: 17.12.16 20:32

upletla jsem vnučce šálu a ona trochu kouše,,necíte ja se toho zbavit,nebo ji podšít flisem ,ale nevím,kde se kupuje,,děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.12.16 20:44

dejte ji do mrazáku na cca 2 dny kousání přestane

Ohodnoceno: 2x

Datum: 15.12.16 21:11

Jedna z babských rad doporučuje vložit kousavou pleteninu na noc do mrazáku, nechala bych klidně šálu i déle, ale nemám osobně vyzkoušeno.Za pokus nic nedáte.Nebo jsem v sekondhandu slyšela prodavačku jak jedné zákaznici radila kousavý svetr namočit do aviváže, ale jen specielně do Silan Aromatherapy (jen tahle, žádný jiný) a větší dávkování.Jinak fleece metráž se normálně dá koupit v obchodech s látkami.

doplněno 15.12.16 21:35:

A co juknout do nějakého sekáče.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 15.12.16 21:23

Díky za radu zkusím ten mražák,,ale ty obchody nikde nevidím -metráž--.

Datum: 17.12.16 20:28

Zavináč, "metráž" je výraz pro obchody, kde se prodávají látky na metry, prostě kolik si řekneš, tolik ti ustřihnou z té rule. Jednoduše normální obchod s látkami. Ten mražák zkus, ale je mi to dost divné. To jako budeš muset dávat šálu po každém vyprání do mražáku? Ale napiš pak, jestli to fungovalo.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 15.12.16 22:30

,,proč do sekáče?

doplněno 15.12.16 22:33:

já do sekáče nechodím pro děcko,,,neřeknu pro sebe ,ale nebyla jsem několik let pouze jak začaly...Mám doma hodně vlny ,tak jsem chtěla udělat šálu,,

Datum: 15.12.16 23:22

Já myslím pro ten kousek flecce:-D

doplněno 16.12.16 21:40:

Na metry ne, ale můžete tam objevit za pár korun z fleece třeba polštáček nebo deku, či mikinu, z kterého by se ten kousek na šálu dal vystřihnout. U nás jsou sekáče se vším možným, nevím tedy jak v Ostravě.Jinak jsem přes Heureku objevila shop, kde fleece prodávají, ale 1m stojí 99,-Kč.

Datum: 16.12.16 11:14

tam ho mají na metry? jsem z Ostravy

doplněno 17.12.16 22:07:

Už jsem ho koupila ve formě deky v Tescu,,,tak uvidím,,ale nějak mne přešla chuť už.

Datum: 15.12.16 22:34

Holky zlatý, svetr jsme měly narvaný v mražáku týden, máčely v aviváží a stejně nakonec letěl do kontejneru.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 17.12.16 20:32

Jo, tak tohle přesně byl můj názor. Když vlna kouše, nic nepomůže. Zbytečná námaha. Také jsem si koupila docela drahou vlnu na pletení a upletla svetr. Kouše. Je to teda spíš kabátek, takže pod tím vždycky něco nosím, ale mám u něho límec a ten je na holém krku a fakt je to hodně nepříjemné a skoro ho nenosím, nebo musím mít krk omotaný šálkou.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.