Jak zařídit, aby se do mě zamilovala?

Od: Datum: 11.12.16 12:05 odpovědí: 12 změna: 15.12.16 09:40
< ahoj,
potřeboval bych poradit. Asi dva měsíce jsem byl s jednou úžasnou dívkou, ale problém byl, že ji sice se mnou bylo hezky, ale né tak aby se mnou chtěla chodit. Tedkoň jsme kamarádi a třeba vedle sebe ležíme a objímáme se, ale problém je že ke mně asi víc necítí. Nevíte jak napomoci tomu, aby se to změnilo?
Děkuju.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.12.16 12:11

Na to rad není to se musíš snažit jen a jen sám.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 14.12.16 08:31

Protože jsme v kuchyni,musíš se smažit.

Datum: 11.12.16 12:18

Zdravím. Pokud nepřeskočila jiskra z její strany, pak se to asi nezmění. Smiřte se s tím, že budete jen kamarádi. Dejte pozor na to, abyste se jí nevnucoval. Mohlo by to ohrozit i to kamarádství mezi vámi. City se nedají vynutit..

Ohodnoceno: 4x

Od: maky®
Datum: 11.12.16 12:44

Vynutit to nelze, nezbývá, než se zatím chovat kamarádsky a ozbrojit se trpělivostí. Jestli ti na ní záleží, budeš mít s ní trpělivost, ale jak to dopadne, to ti nikdo nezaručí. Prostě to nelámej přes koleno, nech tomu volný průběh, naděje je vždycky.

Ohodnoceno: 2x

Od: slovan
Datum: 14.12.16 09:29

O tempora, o mores... Za mých mladých let nebylo vůbec běžné, že by lidi s kamarády "leželi vedle sebe a objímali se"... No chlapče, vůbec ti to nezávidím... Tak jak to popisuješ jsi magnet na průsery.

Na druhou stranu je asi pravda, že ženská se zamiluje, protože chce. Tvoje snažení nebo nesnažení s tím nemá moc společného. Dokonce i kdybys měl dojem, že se ti v ní podařilo nějaký zájem vyvolat, tak právě proto, že to byl výsledek tvého snažení ( a ne jejích vnitřních procesů ) tak se to časem stejně sesype a ty sutiny ti nepřeju vidět.

Na třetí stranu jsem až k stáru pochopil jednoduchou pravdu "no woman, no cry".

S ženskými nejlépe vychází ten, kdo se bez nich dokáže obejít. A pak třeba někdy s údivem zjistíš, že se některá do tebe zamilovala a ty vlastně ani nebudeš vědět proč...

Datum: 14.12.16 10:45

slovan, ženská se sice někdy zamiluje, protože chce, ale často se zamiluje, přestože se zamilovat nechce.

Od: mirecka
Datum: 15.12.16 09:40

Já tedy nevím, kdy jste měl svá mladá léta, ale už z vyprávění mé babičky (a také z různých historických románů a dobových filmů) vím, že se to ne zřídka stávalo, že dívky ležely a objímaly se ve stodole nebo na slamníku se svými "kamarády" (nebo obecně s muži, se kterými nebyly seszané)... a někdy nejen to! ;) Mimomanželský styk přece rozhodně není žádná invence dnešní doby.

Datum: 14.12.16 10:49

Chce to navštívit čarodějnici v temném lese a požádat jí o nápoj lásky. Ovšem určitě za to bude něco chtít. V kdejaké pohádce to funguje. *smich*

Ohodnoceno: 3x

Od: napoj
Datum: 14.12.16 12:19

Ale z čeho ho uvařit. Ropuchu již těžko najde.

Datum: 14.12.16 13:40

Ropucha se nevaří, ropucha se líbá, estli to třeba není princ. Nápoj lásky bych vařila z něčeho jiného.

Datum: 14.12.16 12:36

musíš ji něčím ohromit. Kup jí Lambo nebo aspoň Mercedes.

Datum: 15.12.16 05:43

Ta dívka má zvláštní názory. Pokud jsem s někým kamarádila, hráli jsme volejbal, chodili plavat, jezdili na kole, opékali buřty na ohníčku, chodili do zahrad na ovoce, ale nikdy jsem si s kamarády nelehala a neobjímala se. To už je těsnější kontakt, ten se nerozdává kamarádům na potkání, ale nechává se opravdu pro milého. Buď ta dívka je vstřícná ke každému, což je špatně, když k tomu člověku nic necítí, proč se s ním válí? *ee*nebo Ty se mýlíš. Třeba by ráda víc, ale je nezkušená a neví, jak dál. Do hlavy jí nikdo nevleze.

Zkus tedy něco víc, až se zase budete "kamarádsky povalovat". Zkus jí laskat, políbit, rozepnout nějaký knoflíček. A když nebude chtít, zeptej se jí, proč se tedy s Tebou válí a dává Ti naději? Pak budeš vědět, na čem jsi. Jaga

To se kdysi vyprávěl takový vtip. Chlapec si namluvil děvče, ale byl nesmělý, nevěděl, jak postupovat, co s ní dělat. Pozval tedy na rande kamaráda, ten se schoval v parku pod lavičku, na kterou si pak oba mladí sedli. A seděli jak přibití. Rádce pod lavičkou šeptá: obejmi ji...vezmi ji za trup, slyšíš?...za trup!

A nápadník udělá z plných plic: TRAMTARARÁÁÁÁ!;)

Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.