Jaké formičky na vosí hnízda?

Od: Datum: 11.12.16 11:40 odpovědí: 18 změna: 13.12.16 18:39

prosím o pomoc jakou mám vybrat formičku na vosí hnízda?jsou buďto úplně obyčejné nebo ty otevírací

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.12.16 11:43

Mám oboje, umím z obou, ale otevírací jsou otevírací, jde to z nich lépe vyklápět.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 12.12.16 13:45

Tu piškotu bych z té vypouklé strany já srovnám,ať nemám plnou pusu piškotu.Obrousím na struhadle.-do roviny,jak olinecké

Datum: 11.12.16 11:45

mám otevírací, ale velkou

Datum: 11.12.16 11:56

Dobrý den. My máme jen tu první, tu druhou ani nevím, že se vyrábí. Ale já bych zvolil tu druhou, jednak jak bylo napsáno, vyndavá se to líp a zadruhé se mi líbí ten tvar.

Od: mel*
Datum: 11.12.16 13:16
Stopro otevírací,zrovna včera jsem je dělala rychlé, snadné...tip: kuličku z těsta oválet v cukru místo vysypávání formičky, úspěšnost 99,9%

Od: katerina
Datum: 11.12.16 20:37

díky, takže kuličku oválet v moučkovém cukru, pak se dá do té rozevírací formičky, ale jak tam vznikne to duté místo pro náplň?

Datum: 11.12.16 20:51

Prstem utvoříte důlek a pěkně těsto rozprostřete po stěnách formičky.

Ohodnoceno: 2x

Od: mel*
Datum: 12.12.16 01:58
Přesně tak

Datum: 12.12.16 13:46

,Já důlek dělám vařečkou ,,

Datum: 11.12.16 18:52
Mam oboje a jednoznacne ty rozeviraci..Nedavno jsem si pres net koupila i jine oteviraci formy u Tescomy a jsou uzasne.Ted uz se jen dokopat a s detma se do toho pustit.

Od: katerina
Datum: 11.12.16 20:31

mohu poprosit o odkaz o jaké se přesně jedná formičky? díky

Datum: 11.12.16 21:35

Já mám taky oboje, ale už dlouho používám výhradně ty otevírací. Teď jsem zjistila, že se dělají i "velikonoční" s beránkem, slepičkou, dokonce i medvídek a kočička... Stačí zadat https://www.srovnanicen.cz/q/formicky%20hnizda%20na%20vosi/ a je jich tam na výběr...

Datum: 12.12.16 22:29
hs uz me prebeh/la a uz dal/dala pro vas odkaz a presne ty jsem mela na mysli i ja

Datum: 12.12.16 02:04

Používáme už jen ty otevírací (a nejlépe ty hladké co máte na fotce, jak je tam nějaký plastický obrázek, jde to z něj o něco hůř ), ale už od dětství mám vyzkoušené, že nejlepší je dávat to ořechové těsto hned do pusy a zbytečně nešpinit formičky. *smich*

Od: mp*
Datum: 12.12.16 02:16

Samozřejmě otevírací. To je vyšší level. Pokrok je pokrok (a já zase budu o dvě kila tlustší, ale nedejte si - vosí hnízdo je vosí hnízdo, na to nemá cenu psát recenze).

Od: hs
Datum: 12.12.16 11:38
Dobrý den, mám tuto sadu z Tescomy, jsou to 3 tvořítka (stromeček, sněhulák, zvonek) plus vykrajovátko (kolečko-na spodek "hnízda" pokud nechcete dát kupované piškoty tak můžete upéci z lineckého těsta ten tvar) s takovým snímatelným "bodákem", který je právě na udělání toho otvoru na náplň: https://eshop.tescoma.cz/form…krovi-delicia-3-vanocni-tvary
Včera jsem s touto sadou udělala 40 "hnízd" (resp. tedy stromků/sněhuláků) a 20 jich už snědla rodina...uvnitř balení je i recept - na hnízda, na ten spodek (místo piškotu) a 2 různé náplně.
Mají i samostatně 1 formičku - přímo ten úlek: http://www.etescoma.cz/vykraj…eli-uly-delicia-p-224156.html
Kuličku hmoty před umístěním do formičky jsem poválela buď v moučkovém cukru nebo v piškotové rozmixované drti a šly dobře z formičky cen.

Datum: 12.12.16 23:20

Tak fígl je v tom, že když vložíte do té formičky potravinovou folii a teprve pak budete cpát to těstíčko, pak tu ďourku a tak dál, tak ani nemusíte vysypávat cukrem. Mám vyzkoušeno a kolikrát se to přilepí na stěny, i když obalím kuličku do cukru a člověk je z toho na nervy. *bum*

Datum: 13.12.16 18:39

..mi to jde když obalím kuličku cukrem bez problému...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.