Silné krvácení v 6tt

Od: Datum: 08.12.16 19:25 odpovědí: 7 změna: 08.12.16 23:47
Ahoj, v úterý mi DR potvrdil 6tt. V pondělí večer jsem trošku krvácela břicho nebolelo a na to mi řekl, že to nemá s těhotenstvím nic společného. Dneska jsem začala opět krvácet a to silně není to taková menstruační krev. Tahle vypadá uplně jinak. Chvilkama mě bolí břicho a tak jsem okažitě začala pátrat na internetu co by to mohlo být. Některé možnosti mě uklidnili a některé naopak vyděsili. Na UTZ mi řekl že je tam kde má být a že je všechno v pořádku. Další kontrolu kontrolu mám až v lednu 2017. Máte s tím někdo nějaké zkušenosti?
Napadlo mě, že by to mohlo být z tašky s nákupem, který ale nebyl těžký.
Mám docela strach.
Děkuju za názory a rady.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.12.16 19:36

Každá jsme jiná, takže nepátrejte po internetu. Měla byste si zajet na pohotovost, aby Vás vyšetřil lékař. Nemusí to znamenat nic znepokojivého, ale také se mohl vyskytnout nějaký problém. Takže neriskujte, ať něco nezanedbáte.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 08.12.16 20:43

Zde není nač čekat ,zítra naklusejte k lékaři -pak budete klidnější . Každý jsme jiný a nejde tady hádat ,co by to mohlo být.

Ohodnoceno: 0x

Od: prosimorady
Datum: 08.12.16 21:01
Rozhodně to mám v planu tam zaskočit a zjistit to.
Datum: 08.12.16 21:10

Dobrý den. Se silným krvácením v těhotenství byste okamžitě měla jet na pohotovost. Nic to nemusí být, ale bude lepší, když vás uvidí lékař. Podle mě byste tam měla jet ještě nyní. Když ne na pohotovost, pokud už bude zavřená, tak v nemocnici na gynekologii by se na vás určitě podívali.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 08.12.16 21:53
Je pro mne nepochopitelné, že někdo v tomto stavu shání info někde na poradně. Běž hned na pohotovost. Já s ženou švihal autem do nemocnice okamžitě po zjištění krvácení a dobře jsme udělali.
Ohodnoceno: 1x

Od: ruze®
Datum: 08.12.16 23:08

V prvním trimestru se máte šetřit a né tahat těžké tašky! To si koledujete tak akorát o samovolný potrat. S každým krvácením v těhotenství máte jít co nejdříve k lékaři nebo i na pohotovost!

Od: mp*
Datum: 08.12.16 23:47

Pokud je plod zdravý, dělaný s láskou a chtěný, nemáte se čeho bát, dobře to dopadne. Pochybnosti zatraťte. Mám zkušenost, že když někdo něco podvědomě nechce (i když třeba navenek se tváří jinak), tak to tak obyčejně dopadne. Sám se třesu, protože možná budu za 4 měsíce dědeček (ten název mě teda štve v 51 letech, zatím teda ale můžu dělat všechno jako zamlada).

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.