Děti a imunita

Od: Datum: 29.11.16 23:07 odpovědí: 15 změna: 19.01.17 12:22

Ahoj, co dáváte dětem na imunitu? Zkoušel jste někdo nápoj z goji?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.11.16 06:54
avatar

Celý život jsem byla mezi dětmi. Nejzdravější děti byly ty, které byly s rozumem živeny, oblékány, měly dostatek pohybu, spánku a dostatek (rozumné) lásky. Jakmile byly příliš dobře oblečeny, snadno se zpotily a ztřeplo je. A byly hned nemocné. U jídla je důležitá pestrost. Pak není potřeba jakýchkoliv doplňků stravy. A je zajímavé, že nejvíce nemocné byly děti s nadváhou a ty, které byly příliš opečovávané. *hej*Nějaké potravinové doplňky je dobré snad až třeba po antibiotikách. Ale i tam obnovení mikroflory dovedou jogurty. Jakmile začnete s nějakým vylepšováním dokonale vybaveného organismu, jakým bezesporu imunita dítěte je, nejen že ho můžete rozhodit, ale imunita nebude mít potřebu pracovat, když to dostane jinou cestou.

Ohodnoceno: 6x
 
Od: wamp®
Datum: 30.11.16 07:27
avatar
Babičko : *palec*
A samozřejmě bod pro Vás.
Přesně má slova.
Pro tazatele :Dítě nepotřebuje žádné doplňky na podporu imunity,tu má totiž ve svém těle !
doplněno 30.11.16 07:42: Chci říci,že si imunitu vyrábí tělo samo,a to právě správným přístupem k němu.
Dítě,které chodí ven jednou týdně a jinak sedí celá odpoledne doma,ať už u tv či compu a láduje se kebabem,oplatkami,čokoládou,bonbóny,atd.,včetně coly,bude stále nemocné a otylé.
A naopak...
Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 30.11.16 07:52
avatar

Souhlasím s předchozími odpověďmi: stačí zdravý životní styl, rozumné stravování, dostatek pohybu + otužování → nepotřebujete žádné doplňky.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 30.11.16 08:28

Naprostý souhlas s rádci přede mnou. Syn byl jako malý hodně nemocný, dávala jsem mu kapky z alergologie na posílení imunity. Dnes bojuje s RS, která je nevyléčitelná.

Bohužel jsou některá rozhodnutí nevratná.

Pokud bych se mohla dnes znovu rozhodnout, nechala bych ho vytvořit si vlastní imunitu, v žádném případě bych do ní žádnými prostředky nezasahovala, byla bych zároveň velmi opatrná s očkováním.

Je to samozřejmě jen můj názor, nikdo mi ho nepotvrdil, ale ani nevyvrátil.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: pb®
Datum: 30.11.16 18:12
Byl syn někdy očkovaný na klíšťovou encefalitidu?
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.11.16 08:54
avatar

Správně - neočkovat ! Dokud je dítě kojené, má vše co potřebuje. A taky pobyt na sluníčku, čerstvém vzduchu, ovoce a zelenina v syrovém stavu, dostatek spánku a omezení TV a PC. Mi pomáhá vitamín C - když se blíží zima, nebo nějaká nemoc tak zvýším dávky. Jinak žádné léky a chemie.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.11.16 09:25
avatar

Dobrý den. Jak neočkovat dítě? Co to tady radíte? Až bude mít neočkované dítě záškrt, který třeba chytí na dovolené s rodiči v rizikovějších oblastech, kam je tak moderní jezdit i s dětmi, jak ho rodiče zachrání? Vitamínem C a bylinkami? Současný internet je tak plný blábolů, že je z toho člověku až smutno. A úplně ze všeho je nejlepší, že se lidi těmi bláboly řídí.

Pro tazatelku - imunitu dítěte posílíte chozením ven za každého počasí a pestrou stravou bez tolik propagovaných polotovarů a různých pamplsků typu coca-cola, fast foody a podobně.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 04.12.16 07:48
avatar

Na rozhodnutí, zda očkovat nebo ne, jsou tady lékaři. Nemá smysl si hrát na informovanou a žádat nebo zamítat očkování pro své dítě. Protože očkování obohacuje imunitu.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: fex
Datum: 30.11.16 09:34

Dcera má jeden rok, občas doma olízne podlahu. Myslím si, že i tímto se dá imunita získat a vytvořit. Zkuste to taky.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mot
Datum: 30.11.16 11:16
myslim, ze vase dite neni uplne v poradku. bezne dite totiz lize podlahu pravidelne, stejne tak jako vsechno ostatni, kameny,pisek, okny, zdi...mensi predmety strka do pusy rovnou.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: marcellkaa
Datum: 30.11.16 11:27

Měla jsem 3 děti,vesnice,dobytek,pole a spousty sluníčka. Děti ráno vyběhly a žádné převlékání když se umazaly. Převlékalo se jen když byly mokré,jinak se bláto vykartáčovalo a běhaly v tom zase dál. V jedné ruce držely buchtu,chleba ap. a druhou hladily prase,psa,králíky ap. Neznám, co je snížená imunita,nevím co je odpařené dítě ap. Čím více je budete umývat,cpát do úklidu chemie typu Domestos,Savo ap. jedy tak děti budou mít imunitu v háji. Zeptejte se doktora zda děti snědých co bydlí v "koloniích" zda tyto děti mají imunitu sníženou,ani nevědí co to je. Máchaly jsme prádlo na potoku kde o kus výš byly kačeny a děti se koupaly v rybníce kde plavaly žabince,husy a žádné osypky ap. Mladí to dnes s hygineou přehání až moc,na nic nesmí sahat,nic nesmí olizovat a potom jsou děti jak skleníkové panenky.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.11.16 17:21
avatar

Marcelko, ačkoliv rozhodně nechci nesouhlasit s celkovým vyzněním rady, tak sestra se přesně na toho doktora ptala. Ne na "kolonie" ale prostě na romské děti, co lítají po městě v mikině, bez čepice... a víte, co jí bylo řečeno? Nemocné jsou tyto děti pořád, ale nemoci přecházejí a pak je z toho často něco horšího - zápaly plic atd., kvůli nemocnosti mají pošramocené zdraví do života a jejich vývoj neprobíhá v pořádku.

Je fakt, že já ve škole vypozorovala, že tyhle děti, co neustále lítají venku, jsou převážně nemocné 1x za pololetí (resp. ne moc často), ale zato pořádně. Angína, chřipka, bronchitida, jsou 3 týdny doma. Netrápí je takové to neustále pokašlávání a posmrkávání, den nebo dva dny doma s teplotou atd.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.11.16 12:19

Víte, co je nejlepší na imunitu? Dobré vztahy v rodině. Bez napětí, bez přetvářky a dělání si naschválů. Taky se dítěti přiměřeně věnovat, aby tzv. neutíkalo do nemoci, aby si vyžádalo pozornost.

Ohodnoceno: 3x
 
Od: eleanora
Datum: 19.01.17 12:22

když děti chodí do školky, je to úplně normální, nevyhnutelné, protože děti se octnou v uzavřeném prostředí několika dětí a navzájem tam ty bacily kolují. Bohužel je to případ i mého syna a taky byc potřeboval posílit imunitu

Ohodnoceno: 0x
 
Od: eleanora
Datum: 19.01.17 12:22

když děti chodí do školky, je to úplně normální, nevyhnutelné, protože děti se octnou v uzavřeném prostředí několika dětí a navzájem tam ty bacily kolují. Bohužel je to případ i mého syna a taky byc potřeboval posílit imunitu

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.