Nejde mi zhubnout

Od: Datum: 27.11.16 22:01 odpovědí: 7 změna: 28.11.16 20:06

Dobrý den. Už snad od poloviny října se snažím zhubnout, ale marně. Nevím čím to je, dokonce jsem si občas začala dělat i přestávky od diety, ve stylu, že jsem jeden den jedla třeba sladké (prý to pomáhá, aby se začalo znovu hubnout). Pravděpodobně málo cvičím, ale dřív jsem to tak nemívala, stačilo mi třeba jen jeden den v týdnu pohyb a z 99% jsem prostě hubla díky dietě... Po létě jsem přibrala asi tři kila a teď se blíží Vánoce, kdy pravděpodobně zase trochu naberu, takže bych vážně potřebovala teď shodit alespoň dvě kila... Prosím poraďte. Jaké jsou vaše osvědčené rady na hubnutí? Je opravdu potřeba pohyb tak čtyřikrát týdně, aby se hublo?
Předem děkuji za odpovědi.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.11.16 22:11

Sladké je na hubnutí opradu skvělé. *zed*

Vánoce na hmotnost postavy nemají samy o sobě vliv žádný. Tak nechápu, co s tím pořád lidi mají

Jíst zeleninu, vařené hovězí a pohyb. Zaručená rada.

Ohodnoceno: 2x

Od: kusk
Datum: 27.11.16 22:12

Samotným pohybem váha dolů nejde. Pohyb jen dopomáhá k rychlejšímu hubnutí. Zásada je změnit jídelníček, ale žádné diety. Napište co denně jíte a v kolik hodin Co pitný režim? Pak můžeme i poradit jak na to.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 27.11.16 22:30

Doporučuji na netu najít pořad "Jste to co jíte". Jsou tam přesně popsané případy jak na to.
Diety jsou špatně, pokud někdy polevíte a "najíte se". Tělo si začne dělat zásoby na dobu kdy zase začnete držet dietu.
Tělo musí vědět, že dostane pravidelně najíst to co momentálně potřebuje a nemusí syslit na horší časy.
K tomu pohyb a musí to jít dolů.

Od: tintin5
Datum: 27.11.16 23:14

S tím pohybem souhlasím, jak tady někdo psal přede mnou. Začneme spolu chodit 2x denně na Sněžku a tempo budu určovat pouze já. Když se budeš loudat, přidáme 2 km "za odměnu". A za odmlouvání poloviční porce večeře a spát! Za měsíc budete hubená a já si připíšu dobrý skutek. Jó, bez pravidelného cvičení to nepůjde.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 28.11.16 16:09

To by se to pak hublo *smich*

Od: balzerka
Datum: 28.11.16 17:23

Nejdřív odkyselit organismus , a pak to půjde. Nejen změnou stravy, ale i pohybem. Ale i v hlavě si usaďte myšlenku, že jste lehká, pohyblivá a štíhlá.Případně si nechte vyšetřit štítnou žlázu. Nepíšete věk ani kila. Doporučuji knížky Hany Synkové.

doplněno 28.11.16 17:28:

Pro Vás tyto dvě knížky: Nebuďme kyselí,... a Byla jsem tlustá, jsem jaká jsem.

doplněno 28.11.16 17:51:

K tomu pohybu: Tělo začne spalovat tuky až po 45 minutách pohybu. Takže dlouhodobý výkon střední a nízké intenzity. To jsou túry, výklusy prokládané chůzí, plavání, kolo, nějaká kolektivní míčová hra, tanec, zumba..K této vytrvalosti přidat cvičení na zpevnění postavy, zejména břicha

Datum: 28.11.16 20:06

Zdravím. Už tu bylo řečeno prakticky vše. Neznám váš věk, s přibývajícími roky hubnutí jde hůř. Pokud dokážete měsíc (a to je přesně do Vánoc) nejíst žádný lepek, to znamená mouku - pečivo, a o 2/3 snížit tuk (i olej) a cukr vyloučíte se vší samozřejmostí a po celý měsíc, zhubnout musíte. Pokud máte hlad nebo chutě, mějte vždy po ruce zeleninu, neomezené množství. Skvělé je i kysané zelí (ne ve sklenicí, ale v pytlíku). Navíc mléčné kysání paradoxně odkyseluje (jak doporučovala i balzerka) organismus. Pokud toto 100% dodržíte a nezhubnete, nechte si vyšetřit štítnou žlázu. Ida

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.