Horkovzdušná fritéza a řízky

Od: Datum: 27.11.16 15:41 odpovědí: 2 změna: 27.11.16 18:51

Dobrý den, máte, prosím, zkušenosti s horkovzdušnou fritézou?

Konkrétně mě zajímá, jestli se v ní dá "usmažit" řízek.

Děkuji předem za odpovědi.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: friteza
Datum: 27.11.16 17:49

Ano, mám horkovzdušnou fritézu Delonghi, ze zr. důvodu v ní dělám i řízky, ale není to jak z pánvičky. To ani náhodou. Nejlepší jsou hranolky ( na 1 kg pouze jedna lžíce oleje), nejsou poznat, že nebyly potopeny ve dvou litrech oleje. Americké brambory také fajn. Guláš, čína atd má výhodu, že se to míchá samo a je to vysoce jedlé jídlo. Kuře upeču rozporcované a je lepší jak z trouby a navíc ušetřím elektřinu oproti troubě. Upeču v ní i koláč, pizzu - jen vytáhnu míchací lopatku. Nevím jakou fritézu máte, pokud teprve si jí chcete pořídi, tak nekupujte třeba Tefal (nejde regulovat teplota) a některé nemají spodní topné těleso nebo mají, ale nemůžete si jej dle potřeby zapnout/vypnout. Prostě jede pořád stejně.

Ohodnoceno: 3x

Od: maky®
Datum: 27.11.16 18:51

Horkovzdušnou fritézu mám, řízek jsem nezkoušela a asi zkoušet nebudu, používám ji pouze na opékání plátků brambor a jsem z toho nadšená. Předpokládám, že řízek by byl suchý, ale brambory jsou senzační.

doplněno 28.11.16 07:57:

Některé horkovzdušné fritézy prý mají míchací ramínko...to si myslím, že na řízek nic moc, takový zamíchaný řízek *smich*

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.