Jak společensky upravit vlnité vlasy?

Od: Datum: 25.11.16 15:15 odpovědí: 5 změna: 26.11.16 21:15

Ahoj holky, mám přírodně vlnité světlé polodlouhé vlasy teď maličko nad ramena, rovnat je nechci.Divoce se mi vlní, takže je obvykle sepnu sponou.Jak je ale rychle doma společensky upravit?Slyšela jsem, že někdo používá nějaké spony či vsuvky, že to vypadá trochu jako drdol. Má to někdo? Jak jsou na to třeba dlouhé vlasy a jak to drží? Příčesy, ohony, dávat nebudu, nevím, zda bych se trefila při koupi do své barvy a dobarvovat je nechci. Děkuji za tipy a nápady! [:*] [:srdce:]Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.11.16 15:50
avatar

Kdysi jsem si z vlasů dělávala takový jakoby drdol pomocí malinkatých skřipečků. Prameny musely zůstat volně podél hlavy (=trochu zvlněné) se sem tam vypadnutým pramínkem, vzadu připnuté do klubíčka pramenů a skřipečků. Vzadu se to muselo trošku pokrčit, tuhle zvlnit uměle, tuhle přetočit... Jeden skřipeček držel více pramenů a jeden pramen byl držen více skřipečky. Bylo to super, aspoň na ten věk (max. 25 let), dneska bych v tom asi už vypadala jako nepodařený pokus o vílu.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.11.16 16:02

Zkuste prohlédnout youtube, je tam návodů spousty


https://www.youtube.com/watch…SVglLFKUbi5qHzokU9E3ovnjnzSk4

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.11.16 14:15

děkuji všem moc moc moc!

Datum: 26.11.16 15:44
avatar

Do takových vlasů není dobré používat kartáč nebo hřeben. A když už, pak hřeben na afro. Ale i pak je potřeba prohrábnout prsty. Tak zůstanou v praméncích a ne jako krepatá. změť.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.