Magnetická rezonance

Od: Datum: 20.11.16 21:24 odpovědí: 3 změna: 21.11.16 10:45

Ahoj, zítra jdu na magnetickou rezonanci, Budou mi snímat čelistní klouby. Máte s magnetickou rezonací někdo zkušenost? Jak to probíhá a tak... Mám celkem strach. Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.11.16 22:21

Strachu netřeba. Špunty do uší jo, protože to dělá krávál. Ovšem to je jediná nepříjemnost, kterou toto vyšetření přináší.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 20.11.16 22:28

Není to vůbec nic nepříjemného, až na ten rámus, jako když někdo do toho stroje mlátí kladivem. Co se tam ale děje netuším, protože jsem hned na začátku pevně zavřela oči a otevřela je, až když bylo po všem. To pro jistotu, kdyby mne to zavezlo do nějakého uzavřeného prostoru... :)

Ohodnoceno: 1x

Od: isteron
Datum: 21.11.16 10:45

záleží na tom z čoho tie čeľuste sú, ak sú to kovové implantáty, tak to je problém. Tie nesmú byť, ani zuby a ani kardiostimulátory. Vopred ste mali dostať dotazník, kde mali byť uvedené atimulátory a implantáty, ktoré sú zakázané. Vložia vás do rúry na koliečkovom lehátku a postupne zasúvajú dnu, malými posuvmi. Ten buchot je dosť nepríjemný, ako v továrni. V i stých prípadoch dávajú sluchátky s hudbou, ale ja som mal sken hlavy, tak mne hudbu asi nemohli púšťať. Absolvoval som 2 krát, raz hlavu a raz chrbticu a miechu.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.