Jak to mám říct?

Od: Datum: 12.11.16 18:18 odpovědí: 17 změna: 14.11.16 19:09
Prosím vás potřebuji poradit jak mám mamce říct že mám velke pysky v intimních partiích je mi 14 a bez souhlasu rodičů mi to neudělají ale já se hrozne stydím ji to říct prosim poraďte mi
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.11.16 18:22
avatar

Nějak nerozumím, co by ti měli dělat?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: drgegw
Datum: 12.11.16 18:27

Moc nechápu, na co se ptáš. Pysky má každá ženská a velký jsou proto, aby ti kryly poševní vchod a nedostala se ti tam z něčeho infekce. Jen chlapi mají penis.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.11.16 18:44
avatar
Ani se souhlasem. Ale mamka - andy22 - to prece uz vi.
Ohodnoceno: 2x
 
Od: ben®
Datum: 12.11.16 18:48
avatar

Dobrý den, myslím, že Vaše matka o tom bude vědět - jste jeji dítě a bude mít přehled. Nejdříve si o tom promluvte obecně - jestli to vadí nebo nevadí, zda má význam to řešit, proč tam není každá žena stejná apod. Zákrok není nutný, protože takto to "tam dole" má hodně žen a muži jsou na to připraveni. Jinak si musíte počkat, až Vám bude 18 let a souhlas rodičů nebude vyžadován (ale je to snad zbytečný zákrok). Zdravím!

P.S. Předpokládám, že Vás trápí malé stydké pysky, které jsou u Vás hodně viditelné a vystouplé.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 12.11.16 19:03
Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 12.11.16 19:40
avatar

Já bych řekla,že to se ptá ta "mamka". Myslím že má tazatelka opravdu problém se stydkými pysky. Mohou být někdy opravdu nepřiměřeně velké a jaksi vyčuhovat. Není to vůbec problém zdravotní, ale estetický. Operovat se to dá, ale tato operace se musí celá zaplatit, jelikož se jedná o zásah, který je pouze estetický. Není ze zdravotních důvodů nutný a proto na to žádná zdravotní pojišťovna nepřispívá.

Takže Jitko, mám pocit že je Vám víc než 14 let ale to není důležité. Na té operaci není nic zvláštního, promluvte si se svým gynekologem, řekněte mu že máte tento problém a zeptejte se ho koho by Vám doporučil. Pokud z toho máte nějaký mindrák, tak si je nechte chirurgicky zmenšit. Někomu vadí velký nos, někomu povislá víčka, někomu odstávající uši a tak dál. Dříve s tím lidé prostě žít museli a psychicky trpěli. Dnes je jiná doba, jen jsou k tomu potřeba peníze.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 13.11.16 05:34
avatar

Závidím některým rádcům, potažmo "syslům" jejich ostrozrak. Kouknou a vidí, že Andy je to samé co Jitka a že si z nás ta osoba dělá šprťouchlata. Potvora jedna. *bzum*

Jinak tímto jsem se nikdy nezabývala. Navíc ve 14 letech. Kolik stydkých pysků jsi už Jitko, viděla, abys mohla posoudit, že ty Tvé nejsou zcela normální? Kdo Ti je ukazoval? :-D

Jsme lidé různí, někdo má velký nos, jiný velké číslo bot. Znala jsem paní s č. 43. A sežeňte na takovou "nožku" elegantní droboučké lodičky. To byly lodě! Pokud vůbec sehnala.

Jedná se o část těla, která v našich končinách bývá na veřejnosti skryta. Nikdo to vidět nebude, tak kde je problém? Vadí Ti to? Plácá se Ti to při chůzi mezi koleny? Jistě ne. Tak pokud se nebudeš chtít v budoucnu živit jako erosenka, není důvod s tím něco dělat. Až najdeš toho pravého, ten tě bude brát takovou, jaká jsi a je možné, že se mu to bude i líbit.

Ve Tvých letech je důležitější mozek a jeho kapacita. To je pro Tebe daleko potřebnější, než to, co před světem máš schované. Nemám pravdu? Mám a velkou! *zed* Jaga.

Ohodnoceno: 5x
 
Datum: 13.11.16 07:39
avatar

Jago :-D *smich* *haha* *palec**palec**palec*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.11.16 13:42
avatar

Dovolím si maličko oponovat a tazatelky se maličko zastat - pravdu máte i nemáte, tak cca 1:1.
Začnu citací
"Jinak tímto jsem se nikdy nezabývala. Navíc ve 14 letech. Kolik stydkých pysků jsi už Jitko, viděla, abys mohla posoudit, že ty Tvé nejsou zcela normální? Kdo Ti je ukazoval?"
Nic ve zlém, ale ona doba se dost změnila. Za našeho mládí (když budu mluvit za sebe, tak 2. polovina 70.let) se ještě nosil "bobr" který se ani nestříhal (mezi muži se říkalo, že čím mohutnější bobr, tím vášnivější žena), max se v létě zastřihoval obvodově, aby to "roští" nelezlo z plavek. Takže tehdy holky ve 14. letech neměly možnost vidět, jak "velké" je má kamarádka, spolužačka atd. Protože v tom "roští" by se schovaly (teď to schválně přeženu) i "sloní uši". Dnes už je ovšem tak, že se holky od začátku růstu ochlupení vyholují a tak je hned všechno vidět "v přímém přenosu" při každém převlíkání se (třeba při tělocviku apod.). Porovnávalo se ledasco kdysi a porovnává se i dnes. A pak se tedy divte, že se už takhle "malé holky" zajímají o to a řeší to, co by naši generaci ani ve snu nenapadlo.
Rozebírat to raději dále nebudu, ale jako chlap se těm holkám prostě nedivím.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.11.16 15:39
avatar

Mně ta otázka vůbec "nesedí".

Nevíš, jak něco říct mamince, a klidně se svěříš veřejně (v internetu nejsi anonymně, přestože si to možná myslíš)? To mi nehraje.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.11.16 15:59
avatar

Ivzez, berte to tak, že tohle je natolik nevinná otázka, že se nikomu nevyplatí pátrat po identitě tazatelky. Navíc pokud jede na sdílené IP, je téměř nedohledatelná. Někteří mladí to vědí, někteří ne.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 13.11.16 21:16
avatar

Robyx. já samozřejmě vím, že po autorce nikdo pátrat nebude.

Problém vidím jinde: Možná jste ale nepostřehnul, že dívka údajně má problém se svěřit svým nejbližším, ale svěřování v internetu jí problémy neděla. Mně to prostě nehraje.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.11.16 21:53
avatar

Na internetu člověk "není sám sebou" – alespoň mnozí to tak cítí, když si různě mění identity.


doplněno 14.11.16 17:44:

Já jsem to pochopila... ale naprosto chápu i to, když se někdo raději svěří "anonymně".

Ohodnoceno: 0x
 

 

Datum: 14.11.16 07:35
avatar

Ildika, tohle, samozřejmě, Ivzez ví. Takhle vyjádřila nesouhlas. Já jsem to, velmi podobně, udělala mnohokrát. *hej*Vyjádřila jsem takhle podivení a nesouhlas a měla jsem snahu postrčit podivného tazatele k tomu, komu má věřit. Davu na netu rozhodně ne. Pod jakýmkoliv jménem.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.11.16 16:48
avatar

Přesně tak. (–:

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jarina
Datum: 14.11.16 17:50

Jesli myslíš operaci:-obávám se, v nízkém věku se neprovádějí kvůli komplikacím (což se mi zdá nesmysl, mladí lidé se jojí lépe než stařešiny) neb kvůli tomu, že se tělo ještě bude vyvíjet.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: balzerka
Datum: 14.11.16 19:09

Často to je tím, že máte ony velké stydké pysky / ty ochlupené/ příliš malé a nepřekrývají dostatečně to, co považujete za příliš velké. To bývá u žen, které nemají dostatek ženských hormonů. Počkejte, ještě Vaše tělo roste a proporce se mění.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.