Syoss odbarvovač

Od: Datum: 05.11.16 08:57 odpovědí: 3 změna: 06.11.16 19:08

Ahojky!
Mám jemné kudrnaté vlasy. Jsou opravdu velmi jemné a vysušené vlasy.
Dala jsem si na ně tmavou barvu, potom znovu a znovu, jenže teď bych chtěla červenou, která mi na tmavé vlasy nechytne. Kadeřnice mi řekla, že mi je neodbarvý, protože bych je spálila, ale když jsem se dívala na videa odbarvování vlasů, žádné holce se nespálily. Ani těm s rovnými vlasy, ani kudrnatými a jedné černošce taky ne. Svoje vlasy bych přirovnala k těm jejím nejvíce, až na to, že zas takové kudrlinky nemám. Co myslíte, spálila bych si je, když si je odbarvím (koupila jsem si zesvětlovač syoss lighteners 9 levels - 13-0) Děkuji za rady, nerada bych pak měla opravdu spálené vlasy :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.11.16 21:01
avatar

Odbornici – kadeřnici, která Vaše vlasy viděla a posoudila jejich kvalitu – nevěříte a chcete se řídit názory laiků, kteří neměli možnost kvalitu vlasů posoudit? No, jak chcete, byly (pardon: ještě jsou) to Vaše vlasy ...

[Já bych to neriskovala.]

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 05.11.16 21:04
avatar

Pokud jsou jemné a vysušené, raději bych to nezkoušela. Možná na ně raději dát hennu? Nějaký načervenalý nádech tam přece jen bude a vlasům to jedině prospěje.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.11.16 19:08
avatar

Ta kadeřnice hlavně chrání sebe,protože když to pokazí bude to její malér.Mám taky jemné vlasy a bála jsem se jít ke kadeřnici.Vím jaký peroxid si namíchat i jak dlouho jej nechat.

Rozhodně nic nezkazíš když do toho půjdeš.Syoss ti to stejně odbarví jen trošku,není tam agresivní,silný peroxid(myslím,že je tam max.6 né-li 4)nanes jej na vlasy,nezakrývej a sleduj.Pokud chceš červenou barvu,stačí ti jen trochu zesvětlit,jen o pár odstínu.Nemusíš dodržovat dobu působení co je na obalu,ale dívat se na vlasy,jestli trochu zesvětlaly.Je zbytečné je trápit a zesvětlovat co nejdéle.Povede se to to odbarvit do rezava, potom umyj nanes tu červenou.Potom vlasům dopřávej nějakou vyživnou masku,nejlépe při každém mytí.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.