Facebook chat s cizincem nedopadl dobře

Od: Datum: 01.11.16 00:07 odpovědí: 7 změna: 01.11.16 06:52
Dobrý den potřebuju pomoct
Přespávala jsem u kamarádky a na facebook mi přišla žádost od nějakého turka a kamarádka řekla ať si ho přidám a kdukoliv ho mužů blokovat.Tak jsem to udělala.Dělali jsme si z něho trochu srandu a on poslal fotku a já jemu (normální fotka) a on napsal že si mě chce vzít a já že nechci a on že ano!Lekla jsem se a vypla telefon.Po chvilce jsem šla na facebook a načetlo se mi tam že ten člověk si dal tu fotku co jsem mu poslala na úvodní.Vyděsila jsem se a blokovala jsem ho jak jen to šlo a odebrala z přátel.Řekla jsme svému kamarádovi ať se podívá na jeho profil jestli to tam je a on říkal že to má dané soukromě a přidat si ho nemůže že má úplně soukromí účet.A já se teď strašně bojím že mě stim nějak bude vyhrožovat nebo že si mě najde :(
Vím jsem strašná kráva že jsem něco takového dělala ale prosím poraďte co mám dělat? :(

Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: mot
Datum: 01.11.16 00:16
obavam se, ze si ho budes muset vzit.
Ohodnoceno: 2x
 
Od: amelie
Datum: 01.11.16 00:19

Děláte si legraci je mi 13 nikoho si brát nechci nemáte lepší radu jsem z to uplne na dně :((((

Datum: 01.11.16 00:35
avatar

Co máš dělat? Zrušit si fb! Protože jestli ho máš proto, aby sis z někoho dělala srandu, vidíš sama jak rychle se to může obrátit proti tobě. Blokni si toho dotyčného a vezmi si z toho ponaučení! Neposlouchej kamarádku a používej svůj rozum!

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 01.11.16 00:37

Vůbec neřešit :) Nikdo si tě nenajde.

Jinak velmi dobrá rada je, vůbec si cizince nepřidávat, pokud jej přímo neznáš osobně. Aniž bych proti nim něco měl, tak prostě na sociálních sitích je to vesměs pakáž.

Ohodnoceno: 3x
 
Od: amelie
Datum: 01.11.16 06:52

Dobře já vím už to neudělám :(

Datum: 01.11.16 01:44
avatar

Co máš dělat? Používat rozum!

Jak tě napadlo si přidávat do přátel někoho, koho neznáš? Jenom proto, že to řekla kamarádka?

Až ti řekne, aby skočila z pátého patra z okna, skočíš?

Teď už neuděláš nic, ten Turek může tvou fotku sdílet, s kýmkoliv bude chtít (může si ji dokonce i různě upravovat apod.). Tím, žes mu fotku poslala a on ji použil na FB jsi zároveň souhlasila s tím, že FB tvou fotku může používat i poté, co si účet zrušíš.

Uvědom si, že v internetu nejsi anonymně (i když si to spousta lidí myslí), a příště si moc dobře rozmysli, koho si kde přidáš do přátel, co s kým budeš sdílet a co vůbec nahraješ do internetu.

Ohodnoceno: 6x
 
Datum: 01.11.16 05:36
avatar

Jsi opravdu husa. /strašná kráva je dost silné spojení/ Ale budiž. Proč to bez rozmyslu děláš?

Je fakt, že je jiná doba. My ve 13 pouštěli na podzim draky /žádné plasty, ale vlastnoručně udělané/, pekli na poli brambory v ohni.

Jenže ta vymoženost, FB, je dobrý sluha, ale zlý pán. I když jsem už babka, důchodkyně, také jsem FB zkusila. Jeden pán se dost vtíral, chtěl fotku atd., chlubil se, co by kvůli mně udělal. Jsem normální, slušná babka, vdaná, mám svého dědu a tohle mi zaručeně nebylo zapotřebí. Tak jsem byla znechucená, FB zrušila a mám pokoj.

Dříve jsme se rozhodovali sami /mozkem/, zda budeme kamarádit s Pepíkem, či ne. Dneska si každý na FB nabalí spoustu lidí a mezi nimi i mizerů. Jak to poznáš, kdo je kdo? Proč si tam přidáš úplně cizího chlapa, Turka? Ano, Turci se chtějí také dostat do Evropy, snatek je jednou z cest. Zkoušejí to, jak se dá. Je podstatné nebýt opravdu husa a pečlivě si vybírat, kdo můj přítel bude a kdo ne. A ne si tam přidat každého.

Když jsi schopná ovládat tak nebezpečnou věc, jako je FB, musíš také dobře vybírat. A ne si tam přidat kdekoho. FB bych zrušila, aspoň na čas, chápu, že bez něj nebudeš moci žít. Aby prostě ten kontakt skončil. Jaga.

Jinak Ti jednou přijede Turek se svými 5 ženami a 15 dětmi, bude s Tebou chtít uspořádat svatbu a zůstat s celou rodinou bydlet u Tvých rodičů. *smich**tanec* Co Ty na to?

Ohodnoceno: 6x
 

 

 

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.