Sauna pás

Od: Datum: 25.10.16 11:26 odpovědí: 14 změna: 13.05.17 10:31

Dobrý den,

vyštrachala jsem doma při uklízení saunovací pás, kdysi takový ten absolutně nevhodný dárek...

Uvažuji, že ho začnu používat, ale ráda bych se zde poradila, zda nemůže i ublížit, když si cíleně budu nahřívat břicho?

Nebo to prostě vyhodit. Na návodu, je že je to v pohodě...ale raději se ptám, jaké máte s tímto výrobkem zkušenosti.

Je to vůbec k něčemu dobré?

Jinak do sauny nechodím, to mě neláká, ale prostě dárek...co dodat))

Děkuji za Vaše rady s tímto výrobkem.

Možná jsem měla založit volnou diskusi, jaké nevhodné dárky jste kdo obrdžel))pro zábavu.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: costim
Datum: 25.10.16 11:31

obdržel-překlep.:-D

Datum: 25.10.16 11:33
avatar

Vyzkoušejte a pak rozhodněte, co s tím. ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: costim
Datum: 25.10.16 11:43

Babkazov,

děkuji, no zkusím to, snad si nerozházím záda, nebo něco))

Ještě jsem vyštrachala vibrační pás)) a taky jsem se pobavila v kuchyni u generálním uklízení))Snad každý druhý rok dostávám nějaký mixér))

Já vím, že bych se neměla ošklíbat nad dárkama, ale prostě mě to pobavilo, co vše dostávám))

Třeba se někdo takhle baví tím, že já zase neodhadnu vhodný dárek pro něho.

Je téžké vybrat vhodný dárek.

Datum: 25.10.16 22:21
avatar

Když se neužívá celý den,tak je to v poho.Určitě je k tomu i stanovený čas,jak dlouho jej nosit.Účinek to má mít,že vypotíte vodu,tudíž břicho trochu splaskne.Každopádně ženám dělá teplo v těhle partiich dobře,nejen na bedra,ale i při menstruačních bolestech nebo na kyčle.Takže já bych jej nosila.

Zkušenost nemám,do klasické sauny moc nechodím jen vyjímečně,ale ráda a často chodím do vibro sauny.To je taková "rakev"kde hlava trčí ven a tělo se saunuje a pod zády a nohama to vibruje,tudíž komu bývá v sauně zle,tak tam to nehrozí...a ještě hraje do uší hudba a je tam i malý ventlátor na hlavu.Teď jsem si objednala legíny fungující podobně.Jsou z nepropustného materiálu a tělo se pod nimi potí,tudíž taky "vypouští"vodu.Mám věčně studený zadek a stehna,takže tyhle legíny mi pomůžou mít venku normální teplotu:-D


doplněno 25.10.16 22:23:

...jinak si s tím nedělejte hlavu,já dostávám od rodiny snad pořád spoustu zbytečností.Mi už bývá do breku,takže gratuluju,že Vám je ještě do smíchu*placni*

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 26.10.16 07:20
avatar

Lucie, za zbytečné dárky si možná můžete trošku sama. Když se vás ptají, co byste chtěla, co byste si přála, nesmíte říkat, že nic, že nic nepotřebujete, ale musíte být konkrétní. Musíte říci to, co by vám prospělo. Nejlépe konkrétní značku a barvu. A ještě lépe, kde je to k dostání. Tak se vyhnete všem zbytečnostem. ;) Příklad. Vloni před vánoci se mě také tak ptali. Už jsem věděla, že to musím říci přesně, tak jsem řekla: Oboustrannou deku Larisu, z jedné strany skořicovou a z druhé strany béžovou. A ještě jsem dodala: "Tu bych si přála opravdu hodně. A jestli ještě překvapení, tak z drogerie, všecko do sprchy, mi udělá radost." A tak se vždycky vyhnu návlekům na boty, abych se na ledu nezabila, a podobným šílenostem. :-D

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lucky*
Datum: 26.10.16 10:05

Zdravím, pás jsem vyzkoušela a zklamání. Teplo jsem pocítila až ve chvíli, kdy jsem si způsobila malinkou popáleninu na stehně. Zřejmě špatně přečtený návod k použití *nevi*. Jsou to 3 roky a od té doby jsem pás neviděla.

Uvidíte, jestli u Vás to bude v pořádku, jen prosím opatrně, abyste nedopadla podobně*palec*

Ohodnoceno: 2x
 
Od: costim
Datum: 26.10.16 11:08

Zdravím,

děkuji moc za reakce a rady. Ta vibro sauna zní lákavě;)

My s manželem si navzájem dárky nedáváme. Hodně lidí to nechápe, ale vyhovuje nám to. Tešíme se společně z jiných věcí))

Dětema a rodině dáváme dárky a rodina nám a ta se nikdo neptá co chceme.Je to jenom ta materiální stránka ty dárky, takže spíše mě to vždycky pobaví.

Důležitější je pro mně jak spolu s rodinou vycházíme.

I tak pro pobavení přidávám ale nemyslím to ve zlém: Jednou jsem vysílala podprahovky, že by nebyl marný kávovar a dokonce jsem i podprahovala, že ne na kapsle. Nedovolila bych si to kdybych nevědela, že jsou na tom finančně dost dobře a něco nám chtějí koupit. No a společný dárek pro nás byl nakone :... velká krabice. Já v duchu :.."no to bude nějaký VIP kávovar" ...pochybnost tam byla, že je to sice dost veliký, ale v duchu ,holka to je dobrý , to bude mašina na kafe, ta snad to kafe i donese na stůl))jak byla velká zabalená krabice v dárkovém balení.

A byl to ionizátor vzduchu)) Podotýkám, že bydlíme na vsi, kousek od lesa. Čistý vzduch je zde relativně všude)) Já už letos vím co asi rodiče od manžela chtějí.Zachytila jsem podprahovku))tak snad se trefím. Vždyť o nic nejde... A ptát se? To pak není překvápko...)) U dětí to máme jednoduchší, tam to utrefíme.

Přeji všem hezký den


doplněno 26.10.16 11:18:

Jinak mě potěší v tomto období pytel slunečnice a to manžel ví. Takže mi už dovezl 4x40kg pytle. (U zemědelce je to levnější kupovat přímo. Je to fest cenový rozdíl.) Už nalítávají. Lepší než tv. Krmítka a misky s vodou a hezčí vysílání nechytnete ))Minulý rok manžek koupil i kameru , dala se přímo ke krmítku. Přenos byl na velkou tv do obýváku, ale stejně to dopadlo tak, že se více dívalo přímo pře sklo terasy ven.

Takže dárek slunečnice , jsem dostala i mimo nějaké svátky, narozky a podobně.

Děti školopovinné, těm nadělujeme už vylepšení pc a podobně, takže tam nejde netrefit se s dárkem.

Datum: 26.10.16 16:24
avatar

costim-S manželem jsme dospěli k tomu,že si dárky nedáváme,děláme si radost průběžně.Maximálně jej překvapím dortem,ale málokdy se stane,že by mě neviděl,když peču.Rozhodli jsme se,že se pokusíme dětem nedávat moc dárku ani dělat rodinné oslavy a místo toho je vytáhnem někam speciálně(aquapark nebo jiný zábavný den)dokuď jsou malí,zážitky jsou nejlepší dary.Vibro sauna je supr,u nás jí mají ve fitku.Člověk si tam lehne nahý a relaxuje,saunuje,kolikrát jsem i schrupla.Je v tom dost místa,takže tam ležím i na boku a vibruje mi to po kyčlema nebo pokrčím nohy a vibruje to i pod chodidly.Uvnitř jsou tlačítka,takže si sama koriguju vibrace pod zády,pod nohama,teplotu,rádio,ventilátor.Z venku to jen obsluha zapne a nastaví čas.

Babkazov-já si taky přála Larisu na 30-tiny.Někteří mi řekli,že už se nevyrábí,ať chci něco jiného a matka mi koupila deku z mikrovlákna i když jsem důrazně říkala,že tu umělinu nesnesu,že je mi to nepříjemné do ruky.Ovšem můj názor je nezajímal,rodina usoudila,že jim to na dotek příjemné je,tudíž jsem blbá a vymýšlím...takže jsem nedostala co jsem chtěla,ale neztrácím naději.*smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.10.16 17:08
avatar

Lucie, pak to je smutný příběh. *plac**zed*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.10.16 17:15
avatar

Nebojte,potom jsem jí dostala od tchýně.Mám jí ráda,jako jedna z mála poslouchá co druzí říkají.Takže si i pamatovala,že jsem chtěla nějakou jemnou barvu,tak mám smetanovou a hodně velikou.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: costim
Datum: 29.11.16 11:43

Zdravím,

po delším čase a odzkoušení sauna pásu dodávám svoje zkušenosti:

Po používání sauna pásu jsem pocítila zlepšení a to , že jsem se již večer přestala budit na malou. Podotýkám, že užívám předepsaný Moduretic na odvodnění ,moje tělo špatně hospodaří s vodu a už jsem chtěla s doktorkou řešit i moje čím dál častější chození v noci na wecko i přes to ,že ráno užívám Moduretic a taky jsem začínala mít bolesti v křížech. Najednou se to postupně srovnalo. Na večer jsem nahodila sauna pás a byla to úleva, což mě s manželem nějak motivovalo k zakoupení domácí infrasauny. -nejsem prodejce a nechci dělat reklamu, jenom se dělím o své zkušenosti.

S infra jsem já i manžel nadmíru spokojeny. Manžel cukrovkář, měl i obezitu ale sauna pás neobepnul.Byl mu malý. On již v minulosti srovnal svoji životosprávu dodal pohyb a už má jen nadváhu, to vše ještě před používáním infrasauny, ale spánek měl i tak pořád špatný...práce, neklidné spaní a o sobě sem již psala. Takže nás to nějak namotivovalo na infru. Po infra navečer spí jak mimino a já též))

Ještě jsem , jak už jsem psala , jsem vyštrachala doma i kdysi dárek a to vibrační pás. Tak ten mi absolutně nevyhovoval, to je individuální. 5-10min po vibra pásu jsem špatně viděla, mlhavě. Si neumím představit co by pak se mnou udělala vibrační plošina, nechápu. Vždyť sem to měla pouze kolem pasu? Takže tady ten dárek mi neprospěl, ale zase je to individuální. Manžel ho ani nezkoušel, opět ho neobepnul. Jinak vibruje fest, klepe se celá pneumatika))

Infra byla, ale dobrá volba pro nás. Pustíme si tam něco na flashce k poslechu, máme ji pro dva, ale vlezem se tam. Na hubnutí to není, asi to odvodňuje. Doplňujeme tekutiny. Čeho se trošku laicky obávám jsou žilky, jestli v tom horku nebudou praskat, ale netrpím na to. Chtěla jsem si pro jistotu koupit preventivně, alespoň Ascorutin, ale není jaksi k mání.

Takže když to shrnu, tak sauna pás dobrý, inspiroval k pořízení úplně jiného výrobku a to té infrasauny, ale vibrační pás, tak ten nemůžu.

Sauna pás už nepoužívám, infra to plně nahrazuje, ale byl to nakonec dobrý dárek.


doplněno 02.01.17 20:06:

Zdravím,

tak po delším používání infrasauny, můžu opět hodnotit, že je to vynikající))...ale až na vlasy...Manžel to má v cajchu, ten má pnohodnotnou pleš, ale já jsem zazanamenala postupné zhoršení kvality svýchvlasů. Nic jiného jsem nezměnila, jen že jsem se začala infrasaunovat.

Tam jsem pocítila jediné negativum. Suché, suché a suché...vlasy, čím dál vysušenější. Začala jsem si je před infrou vlhčit, tak snad to pomůže. Voda, přefiltrovaná, pár kapek ryžověho leje, nebo podobně. Různé kombinace vlhčení vlasů.

Do ručníku vlasy nebalím, to nechci. Mám je teda pouze navhčené. Jinak i tak pořád doporučuji infru. Dokonce pomalinku a postupně hubnu) na cm v pase, bok a stehna -hurááá)) a o bezva náladě po infrovaní ani nemluvě)) a to se nijak extrémně nomezuji v jídle, jenom jsem přidala infru a větší množství tektutin na pití.


doplněno 02.01.17 20:09:

Omlouvám se , odeslala jsem to bez korekce... ale snad se to dá přelouskat))

Datum: 29.11.16 14:05
avatar

Já mám sauna pás, který současně vibruje. Vůbec jsem ho nepoužívala, ale minulý týden mě začala hodně bolet záda kolem lopatky. Tak jsem se o to opřela a nechala si masírovat a nahřívat záda. Je fakt, že to hřálo hodně, musela jsem často vypínat. Ale od bolesti zad mi to pomohlo :)

Ohodnoceno: 2x
 
Od: costim
Datum: 13.05.17 08:45

Zdravím,

tak se opět ozývám po delší době.

myslíte, že můžu do infry, když jsem těhotná? Gynekolog tvrdí, že s mírou, jsem mladá, zdravá, tak prý nevidí problém. Čekáme holčičku , celkém třetí dítě k našim dvojčatům. Myslím, že ta infra pomáhá i na plodnost))páč po delším snažení další dítě.

Zatím do infry chodím.

Datum: 13.05.17 10:31
avatar

Já bych nic takového nedělala. Nikdy nevíte, čím můžete nerarozené dítě poškodit. Mladé, zdravé matky mohou mít postižené dítě, svou vlastní neopatrností. *sok*​ Navíc, nerozumím vám, co cvlastně chcete vědět? Proč to chcete vědět? Proč si neužíváte očekávání dítěte?! Proč tohle všechno vymýšlíte? Fakt, nerozumím. *sok*

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.