Vypálení knírku

Od: Datum: 20.10.16 21:02 odpovědí: 6 změna: 25.10.16 09:36

Dobrý den, viděla jsem jedno video jak se zbavují chloupků na uších s ohněm. Myslíte že by to šlo udělat i u knírku? ( zde je video : https://www.facebook.com/mask…laten/videos/306707623032210/ )

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.10.16 22:05

Určitě šlo, ale nevím o nikom, kdo by to dobrovolně chtěl podstoupit (a ani kdo to praktikuje). Nehozí popálení nosní sliznice...? *nevi* Není lepší klasické odstranění chloupků depilací? M.

Ohodnoceno: 1x

Od: bzlum
Datum: 21.10.16 07:47
Ale ohnem je to trvale odstraneni ne?
Od: ben®
Datum: 21.10.16 07:52

Dobrý den, trvalé to nebude. Když jsem si ožehl u ohně chloupky na ruce, tak zase dorostly. A ještě jsem byl naštvaný, protože to není bez bolesti. Nedělejte hlouposti a opusťte tuto myšlenku. Zdravím!

doplněno 21.10.16 20:43:

lego - no, nedorostly, protože prasátko už bylo v té době zavěšeno na háku a nebožtík .

Ohodnoceno: 2x

Od: lego®
Datum: 21.10.16 11:19

Vypalovani chloupku jsem videl jen u prasat (ty zbytecky). Je pravda ze jim uz nedorostly.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 21.10.16 16:00

Na to, aby to bylo trvalé, musely by se zničit cibulky chloupků. A ohněm? to by znamenalo spálit pokožku, zjizvit. Nadosmrti, bez možnosti nápravy, se poškodit. ;)Když už tak odborně laserem, které není úplně levné.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 25.10.16 09:36

Dobrý den, myslím si, že depilace knírku 1x za měsíc není až tak hrozná (jsem bruneta, takže to také musím podstupovat). Rozhodně si myslím, že je to lepší, než riskovat popálenou kůži či další možné rizika..

Ohodnoceno: 0x

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.