Akné sos

Od: Datum: 13.10.16 13:01 odpovědí: 5 změna: 16.10.16 16:15
Ahoj, prosím mohl by mi nekdo z vás poradit nějaký dobrý a účinný přípravek na akné? Nikdy předtím jsem na akne netrpěla, teď mám pupínky převážně na čele. Mám citlivou pleť a vůbec nevím co s tím, pokousela jsem se pupínky vymačkat, ale.neúspěšně. . Prikladamr foto. Děkuji z odpověď.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.10.16 14:30

Většinou pomáhá na akné hormonální antikoncepce. Hlavně nic nemačkejte, bude to ještě horší. Můžete zkusit třeba Tea three olejíček, nebo Biodermu.

Ohodnoceno: 0x

Od: wamp®
Datum: 13.10.16 15:20
Ahoj.
Pupínky na čele dle čínské medicíny signalizují nepořádek ve stravě.
Omezit hojně tuky,pít hodně vody a nejíst chemickou potravu !
---
Pozor,toto nejsou bláboly,játra,slinivka a ledviny jsou zaneřáděné.
Tímto způsobem nám to dávají najevo.
---
Dnešní mladí lidé ze sebe dělají lidské popelnice !
Když vidím jejich stravu a pitný režim chce se mi zvracet *blee*

Od: elizabeth
Datum: 14.10.16 14:27

Ahoj, akné mě trápí už hodně dlouho, takže s ním mám nějaké zkušenosti. :) Rozhodně pupínky nemačkej, to je to nejhorší, co můžeš udělat, protože se ten pupínek objeví znova a bude to ještě horší. Jinak jsem vyzkoušela hodně mastí a různých vodiček, ale většinou to nezabralo. Můžu ale doporučit přípravky Tea Tree Oil nebo mýdlo Nasil (hodně vysušuje). O obličej pravidelně pečuj, můžeš zkusit i pleťové masky. Mám ráda domácí nebo Balea z Dm drogerie. Největší vliv na pleť má strava. Mně například hodně vadí čokoláda. Doktorka mi řekla, že je to blbost, ale už to mám otestované a akné zhoršuje. Když jsem začala postupně omezovat sladké a nahrazovat ho ovocem a zeleninou, pleť se výrazně zlepšila. Na pleť také vadí smažená jídla, omáčky, kečupy a hořčice. A hodně pij, ale hlavně ne Colu, Pepsi, Sprite a jiné nezdravé nápoje. Doporučuji si připravit detoxikační nápoj (voda, okurka a citron). Hodně štěstí! ;)

Datum: 14.10.16 19:31

Mi pomohl rychle od Dermacolu mycí gel s tea tree https://www.mall.cz/cistici-g…ely&utm_term=100000598899,ale stejně tak mi pomáhá obyčejné mýdlo Dove.Každý je jiný takže musíš zkoušet.

Od: balzerka
Datum: 16.10.16 16:15

Určitě prospěje změna stravy. Přečtěte si odpověď na otázku Čistící pleťový gel.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.