Necitlivost při sexu

Od: Datum: 29.09.16 21:32 odpovědí: 4 změna: 30.09.16 12:52

Dobrý den, jsou tomu u dva týdny, co jsem přila o panenství (je mi 18. let) Ze začátku jsem cítila bolest, to je normální, ale potom nic. Vůbec ádný pocit. Měla jse za to, e to bylo tím, e jsem sexovala poprvé, ale od té doby jsem s přítelem spala u několikrát a stále nic. Přilo i na orální sex, ale to jsem také nic necítila. :( nemáte někdo nějakou radu? Přítelovi to říkat nechci. Vím, e bych mu to říct měla, ale nejdříve chci najít nějaké řeení. Máte s tím některá zkuenosti? Přítí týden jdu ke gynekologovi ohledně antokoncepce. Mohly by to nějak ,,napravit"? Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 29.09.16 21:40

Dobry den, pokud necitite nic ani pri masturbaci, tak pujdete zrejme pres gynekologa az za sexuologem. Zdravim!

doplněno 29.09.16 21:49:

Tak, to je dobra zprava - mate tam vse, co tam ma byt a priroda Vas o nic neochudila. Takze, problem bude v psychice, neuvolneni se, male vzrusivosti apod. Gynekolog to s Vami probere.

doplněno 29.09.16 23:40:

Můžete svého partnera přesně nasměrovat na místo, o kterém víte, že je to správné -a on si ho zapamatuje. Další možnost je, že budete patřit do té skupiny žen, které nedosáhnou vaginálního orgasmu (prý jich je až 80 procent).

Ohodnoceno: 3x

Od: boubelak
Datum: 29.09.16 21:45

Kdy jsem masturbovala, vdy jsem se udělala :/

Od: wamp®
Datum: 29.09.16 21:54
14dní je krátká doba.
Musí se lásce učit.Také záleí samozřejmě na sex.kvalitách partnera.
Pokud to s tebou neumí,vyměnit :-D
P.S.Poradně chybí písmenka !
Ohodnoceno: 4x

Datum: 30.09.16 12:52

ale no tak. Žádnou paniku, jste oba začátečníci a ještě si užijete až dost. Vy holky jste na vrcholu ve třiceti a povídá se, že s dobrým partnerem vám ten vrchol vydrží i přes padesátku.

Odtud moje rada. Ukažte svému klukovi kde, jak a čím vás má stimulovat. On to docela obyčejně neví. Možná ani netuší, že existují i jiné možnosti, než šup dovnitř.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.