Orální sex

Od: Datum: 28.09.16 16:08 odpovědí: 13 změna: 29.09.16 23:43

dobrý den, mám dotaz.

přítel by mi to chtěl udělat pusou, ale já se strašně moc bojím že mu ,,nebudu chutnat a vonět tam dole , hrozně bych to chtěla, kolikrát už se dostal skoro na věc, ale já řekla že ne, že se bojím. to , že je to z důvodu jak sem zmínila on neví. nevím co si myslí, ale určitě ne to že se bojím abych mu chutnala.

co s tím?

díky moc

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 28.09.16 16:22

Dobrý den, ono bude stačit, když dodržíte hygienu oněch partíí a přítel si už poradí (když se k tomu má dobrovolně). Jsou ženy, které odmítají tuto praktiku, protože se tam cítí nečisté a nepřipravené. Takže, Vy buďte připravená, čistá a hlavně se z toho nestresujte nebo si v hlavě vytvoříte blok, neuvolníte se a vůbec si to neužijete (což se může stát a poznáte, že to nechcete, tak už to dělat nebudete). A dělejte to jenom dobrovolně - nikoliv na přání partnera. Zdravím!

P.S. Pokud by šlo skutečně o chuť, tak je vhodná např. šlehačka .

Ohodnoceno: 2x

Datum: 28.09.16 16:30

Tak hlavně nechoďte celý den v kalhotách! Na tohle je nejlepší klasická sukně - íča musí prostě větrat! :-D

Datum: 28.09.16 17:05

Když to nezkusíte, tak to nezjistíte. To platí u všeho.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 28.09.16 17:23
Bez predtim si dat sprchu a neboj. Pritel bude rad za tvou stavicku.

Od: haf
Datum: 28.09.16 18:11

Odmitnuti neni na skodu ani z duvodu nakazy od partnera, jehoz zdravotni stav neznas, staci kdyz ma opar /nachylnost, nebo zkazene zuby, nebo cokoli nejak virulentniho a zena to odnese s problemy na sliznici vcetne vzniku vridku na cipku. Zrovna tak muz se muze nakazit od nemocnych "kuraku" kterehokoliv pohlavi pri kurbe penisu. Na to bacha !

doplněno 29.09.16 17:16:

Nekdo se tady inspiroval a napsal o tom clanek - zajemci viz dnesni Eurozpravy na Seznamu *jasne*

Ohodnoceno: 1x

Datum: 29.09.16 18:11
Nakazit se muzu i pri jizde MHD ...

Datum: 29.09.16 18:34

Honzo, nakazit se jiste muzes i v MHD a zvlast pokud ti ho pri jizde bude nekdo hulit *smich*

Datum: 29.09.16 19:08
Chripku , zloutenku , prujem , stenice , viroza a nemusi mi ho nikdo hulit.

Datum: 29.09.16 19:15

Honz : Mas pravdu, muzes se nakazit cimkoliv i bez onoho benefitu :) Spokojen?

Datum: 28.09.16 20:50
Oholit, umýt chvilku před tím a je to OK, pokud nemáte ze zdravotních důvodů výtok. Pak není čeho se bát.
doplněno 29.09.16 07:57: Lego mít chlupy v zubech není nic příjemného

Od: lego®
Datum: 28.09.16 23:05

To holeni bych klidne vynechal.

Od: lego®
Datum: 29.09.16 18:40

Driv jsme chlupy zkousli vsichni a prskali a prskali

Datum: 29.09.16 23:43

Když to nezkusíte,tak se to nikdy nedozvíte.Hlavní je hygiena,ale ne žádný parfém,není to příjemné,když chlap olizuje drogerii.A nepřemýšlejte nad tím.Přeji Vám hodně příjemných zážitků.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.