Otevřená gynekologie

Od: Datum: 28.09.16 07:27 odpovědí: 10 změna: 29.09.16 09:14
Dobrý den, vím, že je dnes svátek, ale nevíte někdo o gynekoložce (ženě)v Uherském Hradišti nebo v Brně, která má dnes otevřeno? Šla bych na gyndu poprvé a potřebuji nutně antikoncepci. Všem děkuji za odpověď
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 28.09.16 07:47
avatar

Dobrý den, rozumím Vašemu dotazu správně, že chcete jít na svou zcela první návštěvu gynekologie, včera to nešlo, zítra je pozdě - a tak to musí být o státním svátku? Jestli to je tak, jak si myslím, tak použijte (zatím) kondom (ten snad dnes někde koupíte). Zdravím!


doplněno 28.09.16 07:57:

Já se vzdávám další rady - ponechám to ženám. Ale i výlet se dá snad absolvovat s menstruací a bez sexu (což přítel pochopí, jestli není málo inteligentní a sobecký).


doplněno 28.09.16 08:09:

Zřejmě máte pouze dvě možnosti - pohotovost (ta je všeobecná) nebo velkou nemocnici. Ovšem, Váš zdravotní problém by měl být akutní (ze zdravotního hlediska - nikoliv z potřeb Vašeho přítele).

Ohodnoceno: 2x
 
Od: hetetetle
Datum: 28.09.16 07:52
Dobrý den. Zítra bych mela dostat menstruaci a až včera večer mi přítel řekl, že nám zarezervoval výlet. Proto bych chtěla na gynekologii už dnes.
Od: ver®
Datum: 28.09.16 08:38
I kdybys tam šla dnes, stejně máš smůlu. Jestli máš dostat menstruaci zítra, nic už ji nezastaví.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: pb®
Datum: 28.09.16 08:45
Ale to už je na oddálení menstruace stejně pozdě. Berou jen na pohotovosti s akutními případy, což tohle fakt akutní není a sloužit klidně může lékař-muž. Věřím že výlet přežiješ i s menstruací, stačí se vybavit tampóny, vlhčenými ubrousky na intimní hygienu a práškem proti bolesti. I přítel to přežije, souložit jde velmi dobře i s menstruací a i kdyby ne, tak pusa a ruce jsou použitelné stále a za poskytnutí kvalitního orálního sexu místo soulože se myslím žádný muž ještě neurazil.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.09.16 08:02
avatar

V podstatě stejný dotaz tady byl před několika málo dny. Jak oddálit menzes, když přítel objednal pobyt a tam bude první sex. *sok* Komu není rady, tomu není pomoci!


doplněno 28.09.16 08:18:

Na gynekologii se dnes dostat dá jen a pouze s akutním krvácením. A to na gynekologii v nemocnici. *hej*Lékaři potřebují mít chvíli klid, zvláště pak od nezodpovědných pacientek, které svůj problém neumějí vyřešit včas. Navíc, už je stejně pozdě. Na oddálení menstruace je potřeba brát léky několik dnů předem.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hetetetle
Datum: 28.09.16 08:05
Zdravím. Můj dotaz to rozhodně nebyl a podle toho, co píšete, nemá s mým dotazem nic společného. Chci pouze vědět, jestli se dnes dá dostat na gynekologii.
Od: dako®
Datum: 28.09.16 08:25
avatar

O státním svátku v gynekologické ambulanci neordinují, pro akutní případy je pohotovost. To že dostanete menstruaci v den, kdy jedete s přítelem na výlet, neřešte gynekologií, je to nesmysl.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 28.09.16 10:47
avatar
Nikdy to neslo , ted na svatek hrozne musite? Pochybuju , ze je nekde otevreno. Je svatek a stejne je jiz pozde na odvraceni menzesu.
Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 28.09.16 10:58

Dnes je prostě zavřeno a utrum. Antikoncepce? V Kauflandu mají kondomy.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.09.16 09:14
avatar

Děvče, děvče, to je ale hloupá otázka. Nevím, kolik je Ti let, ale vzhledem k tomu, že už máš partnera, asi nejsi žádné poupátko. Nemáš rozumnou mamku, která by Tě poučila?

Na gyndu jsi měla jít podstatně dřív. Klidně po prvních měsíčkách. Není to vůbec na závadu.

A najednou, v úterý to bylo brzy, ve čtvrtek pozdě, ovšem ve středu akorát. Pokud se dobře učíš, třeba z Tebe taky jednou bude gynekoložka. A na sv. Václava jistě také budeš mít ráda volno, aby Tě ty ženské neobtěžovaly imrvére furt.

Tohle sis měla zařídit včas. Stejně už je pozdě na změnu. Zítra máš dostat měsíčky, dnes Tě přítel překvapil. Musíš překvapit i ty jeho: Já ale Pepo, nemůžu! :-D

Prostě, i kdybys chtěla periodu oddálit, je třeba to udělat s předstihem. Ze dne na den nelze. Jsi asi naivní a nezkušená. Navíc, když jsi u gynekologa poprvé, tohle Ti nikdo nenapíše, nedá. Jsi, takříkajíc, v rozpuku, mladý organismus, nemuselo by to mít dobré následky.

Vem kamaráda za ruku, do druhé košík a zajděte si za vesnici na šípky. Nic se nestane, menstruace přijde, gynekolog netřeba.

Vadí mi, když každý se povaluje jako prasátko a najednou, den před akcí, potřebuje urychleně pomoc. Všechno musí být včas a tato věc tím víc. Uvědom si to, aspoň pro příště. Jaga.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.