Sýrový salát

Od: Datum: 21.09.16 14:07 odpovědí: 10 změna: 25.09.16 13:39

Codili jmse do mléčného baru na sýrový salát,moc nám chutnal,byl z kousků uzeného sýra.Tenkrát stál 1,60 Kč.Nevíte někdo jak se dělá.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.09.16 16:21

Já si myslím, že základ všech takových a podobných salátů je tatarská omáčka nebo něco, co se jí podobá. Pak už jen nějaká naložená nebo povačená, na kousky pokrájená kořenová zelenina. A kyselý okurek. Spařená nakrájená cibulka. Někde méně, někde více. A pak už buď vajíčko nebo sýr nebo salám nebo ryby.;) Ačkoliv, ve vajíčkovém a v některých sýrových je zeleniny minimálně. Základem ale je vždycky tatarka.

doplněno 21.09.16 17:58:

Wamp, máte pravdu. Já jsem plantala. Majolka! Majolka to je!

Ohodnoceno: 0x

Od: wamp®
Datum: 21.09.16 17:18

Babča - základem salátů bývá majolka,tataka je již ochucená

Pro tazatelku - kupte si kvalitní uzený sýr,cca 20dkg(nastrouhat) ,přidejte dvě vařená a nakrájená vejce, kyselou okurku,majolku,červenou papriku - kápii,sůl a trocha pepře.

Vše nakrájet a dát chladit do lednice asi dvě hodinky.

doplněno 21.09.16 18:09:

Babčo,v pořádku.Hlavně,že jste si vzpomněla *placni*

Ohodnoceno: 2x

Od: ruze®
Datum: 22.09.16 00:47

Mňam,rychlý a lehký recept,už si jej ukládám! Díky

Datum: 23.09.16 14:34
Růže,mám radost,že jste alespoň Vy můj recept ocenila.
Dejte vědět,jak chutnal,ano?

Datum: 21.09.16 18:48

Majolka tam určitě nebyla ani vajíčka,možná tam byl jogurt.Potřebovala bych někoho.kdo pracoval ve výrobně studené kuchyně.

Datum: 21.09.16 19:54

to není ono,nebyla tam uzenina ani vajíčka

Datum: 21.09.16 22:02
Alecram - žádný salát námi uveden to není,ale jistě jste nám chtěla poděkovat za naši snahu,že?
Ohodnoceno: 2x

Datum: 22.09.16 00:18

Možná něco takového? http://www.jaktak.cz/jak-prip…avit-syrovy-salat-recept.html

Receptů na sýrový salát je celá spousta; musíte trochu odhadnout, co v něm mohlo být (podle chuti). Také se do něho někdy dává sójová omáčka.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 25.09.16 13:39

Nebo www.rendinystranky.webgarden.cz/rubriky/salaty-ze-syra

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.