Přítel me nechce uspokojit, je to normální?

Od: Datum: 17.09.16 17:31 odpovědí: 10 změna: 18.09.16 10:48
zdravím, jsme s přítelem rok...nevim jak to napsat, je to poněkud choulostivé. Mam deprese z toho, ze mi přítel nechce udělat orgasmus... Z předešlých vztahu jsem orgasmus neznala. Když jsme spolu začali, tak mi to dělal aspoň dvakrát do týdne... Ted jednou do měsíce, když jsem se připomněla, tak mi odsekl, vždyť bývalí partneři ti to nedělali vubec .. Jsem z toho dosti vykolejena... Miluje me, to mi říká furt... Přijde mi to divné. On je uspokojen 3x do týdne, a já prostě nic. Je to normální?
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.09.16 17:35

Není to normální. Říkat, že vás miluje ho nic nestojí, ale jak je to doopravdy vidíte sama. Promluvte si nebo rovnou si najděte někoho jiného.


doplněno 17.09.16 17:47:

Hledáte pouze důvody, abyste ho omluvila. Nevím proč.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.09.16 17:38

Vyměnit! ;) Já bych mu dala 3 x týdně a on nic! *zed*

Orgasmus byste měla mít při každém sexu, najděte si takového, který Vás uspokojí.


doplněno 17.09.16 17:59:

No, tomu moc nevěřím, spíš bych to viděla na neschopnost partnerů ;)

Měla jste smůlu, najděte si takového, který se nebude dožadovat orgasmu dřív, než ho budete mít Vy. Vždyť to je úplně normální.

Já to nějak nepobírám, co s těmi chlapy je? *zed*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.09.16 17:43
U me je to náročnější, nemám vyvrcholení při sexu, ale musí si se mnou pohrát. Vim, ze ho to nebaví...
Datum: 17.09.16 18:09
avatar

No když ho to nebaví, používá Vás jako nějaký "předmět" ke svému vlastnímu uspokojení. Ale za tohle se normálně platí, jsou na tuto "práci" specialistky. Takže si asi spletl pojmy s dojmy. Já bych takovému člověku těžko říkala přítel a do mé postele by teda nesměl. Vlastně bych se s ním vůbec nebavila, protože by to bylo pod mou ženskou důstojnost a urazila bych se natolik, že by se mne teda už nikdy nesměl ani dotknout. A to nadobro, protože bych měla stále v hlavě, že se k něčemu nutí a vůbec bych s ním nemohla mít žádný sex. Prostě by mi to ani nešlo. Ještě abych mu něco vysvětlovala a doprošovala se ho, no to teda ani náhodou.Ten by jel jak namydlený blesk...

Promiňte mi mou upřímnost, ale úplně jsem se tady při té představě oklepala. A nějaké kecy o tom že mne miluje? Jo, kdyby to bylo tak a on by nemohl mít pohlavní styk třeba ze zdravotních důvodů, nebo tak nějak, tak to by byla jiná, protože život není pouze o sexu, i když je velmi důležitý. Ale aby on používal mé tělo k vlastnímu uspokojení, bez ohledu na to jak to prožívám já, tak to ať si zajde někam kde se za tyto služby platí a kde se nemusí zabývat tím, jestli se to partnerce líbí nebo ne.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 17.09.16 18:19
avatar

A Vy si opravdu myslíte, že Vás skutečně miluje a že mu na Vás záleží? Říkat Vám může co chce, ale nechová se podle toho. Z Vašich vláken které jste zde již založila na mne Váš přítel působí jako sobec. Proč zůstáváte ve vztahu s někým z koho máte deprese a vedle koho se cítíte Vy sama mizerně?

Ohodnoceno: 3x
 
Od: ben®
Datum: 17.09.16 19:21
avatar

Dobrý den, jestli je onen nedostatek orgasmu u ženy normální příčina či spouštěč závažného onemocnění jako je deprese, by Vám řekl asi nejlépe psychiatr. Ovšem, když máte diagnozu deprese, tak tam už jste asi byla - stejně se zeptejte na toto svého psychiatra, který Vás léčí.

Zdravím!

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 17.09.16 19:30

Řekni mu - miláčku, ty chceš být na stejné úrovni jako ti předchozí neschopní chlapi, co jsem měla před tebou?

Ohodnoceno: 2x
 
Od: haf
Datum: 18.09.16 10:07

Bude to asi narocne hledani chlapa, ktery to s tebou zvladne pokazde i po delsi dobe kazdodenni "dřiny" *smich* - leda hodne naruzivej a dostatecne zblblej muze zustat vytrvalej navzdy, nauc se radeji douspokojit se sama :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.09.16 10:34

Pokud se vy uspokojíte sama,tak nepotřebujete psychiatra ,,ale chlapa,který ví,kde má sáhnout.Nezáleží na kvantitě,ale na kvalitě,Chlapi si myslí,že jak sexují půl hodiny třeba,tak jsou kabrňáci --hloupost..

Buď není zkušený,,,nebo je to sobec,,k čemu vám je?Je líný a navíc cynik...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ruze®
Datum: 18.09.16 10:48
avatar

Odsekl Vám ,, vždyť bývalí partneři ti to nedělali vubec ...,, proč vůbec takové věci povídáte současnému partnerovi?Ten pak ví,kdy vám to má ,,vmést,, když se mu to hodí. Řešila bych to tak: , Když né ty mně,tak já né tobě,,uvidíte,jak dlouho to on vydrží,když to nepomůže,tak VYMĚNIT ! A pak napište,jak jste to vyřešila,nestojí to za to se takto trápit.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.