Očkovaní-rotaviry Ano či ne?

Od: Datum: 16.09.16 13:54 odpovědí: 5 změna: 16.09.16 20:38

Ahoj, chci se zeptat, jaky mate nazor na ockovani proti rotavirum. Kdyz jsem byla na kontrole s malou tak mi to doktorka nabizela, a protoze je to ockovani nepovinne tak nevim jestli ho dat nebo ne? Co myslite?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.09.16 14:31

Já bych osobně nedala. Myslím, že malé miminko má povinných očkování až až.

Určitě bych ale dala očkování proti pneumokokovi.

Ohodnoceno: 0x

Od: pb®
Datum: 16.09.16 19:51
Taky tak. Rotaviry ne, protože neznám dítě, které by kvůli průjmu skončilo v nemocnici. Pneumokoky ano, protože sama jsem ucho měla píchané mnohokrát, řádově to byly desítky. Dodnes si to pamatuju.

Datum: 16.09.16 20:01

My měli rotavirovou infekci ve škole, pár dětí strávilo několik nocí na JIPu a děti z té třídy měly zrušenou výuku. Ale je fakt, že je to asi docela vzácné, nicméně si pamatuji, že se děti nakazily poměrně snadno. Už si způsob nákazy nepamatuju, jen se mi v hlavě usadilo, jak jsme si s kolegyněmi říkaly, že je to strašně lehké to dostat. Asi nějaké jídlo či hračky.

Datum: 16.09.16 20:02

Taky jsme rotaviry vynechali,ale neznám Vás,nevím jak to máte.My děti nebereme(teda nebrali,teď povolujeme) mezi lidi,rodinné návštěvy minimální,s jinýma dětma nejsou v kontaktu...tak nám přišly rotaviry zbytečné.

doplněno 16.09.16 20:14:

třeba Vám tyhle diskuze pomohou se rozhodnout... http://www.emimino.cz/diskuse…-nechali-jste-ockovat-215374/

Od: wixen2
Datum: 16.09.16 20:38

Zeptejte se doktorky která vám to nabízí, zda by to dala ona svému dítěti. Jsem presvedčen, že téměř na 100% vám odpoví - NE. Pak se zamyslete, proč asi ...

Pokud odpoví ano, bude to bezdětná doktorka *nevi*

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.