Na kterou masáž jít?

Od: Datum: 08.09.16 21:07 odpovědí: 8 změna: 11.09.16 07:02

Zdravím. Uvažuji o masáži na 55 minut, ale nevím, na kterou jít. Přemýšlím mezi masáží celého těla, lýtek a plosek nohou nebo hlavy a šíje. Co byste mi doporučili? Nejvíce mě láká masáž nohou, ale 55 minut mi připadá moc? Neuškodí to třeba? Byl jste na tom někdo? Nikdy jsem na masáži nebyla. Děkuji za rady předem.


doplněno 08.09.16 21:16:

Rozhoduji se mezi masáží celého těla, plosek nohou a nebo masáží hlavy, šíje.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.09.16 21:23
avatar

V lázních dostaneš 15-20 miut na celá záda. 55minut mi připadá hodně. Kdyby to šlo nechal bych si to rozdělit na dvakrát. pravda je šíje a bederní páteř jsou nejpříjemnější. Reflexní masáž chodidel, to už chce člověka, který opravdu ví co dělá.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: nikc®
Datum: 08.09.16 21:26

Půjdu asi na masáž celého těla. Když už tak vše promasírovat komplet.

Datum: 08.09.16 21:53
Nurumassage
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.09.16 21:57
avatar

Pro začátek si dejte celé tělo, uvidíte co Vám bude nejpříjemnější a taky masér Vám potom může říct kde máte problém a na co se příště zaměřit.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 10.09.16 07:05
avatar

Začala jsem si s masážemi a úplně jsem tomu propadla. Syn s rodinou mi dali totiž ke kulatým narozeninám poukaz k bezvadné masérce, na slušnou částku, ze kterého jsem si postupně odčerpávala.

1. masáž - masáž celého těla, v délce 1,5 hodiny. Byla úžasná, paní masérka nezapomněla na žádnou kost, žádný sval, žádný bůček, všechno dostalo své. Ale tím, že jsem nebyla zvyklá, jsem se druhý den špatně pohybovala a bolelo mě celé tělo.

2. masáž - také 1,5 hodiny, ale jednalo se o masáž lávovými kameny. Je taková šetrnější, nic se nepřepíná, nic nebolí. A položení těch placatých teplých kamenů na určité části těla je velmi příjemné. Je to spíš relaxační masáž. Paní pouští tiše nevtíravou jemnou hudbu, pěkně to tam voní. Člověk si zaručeně odpočine.

Lze absolvovat i kratší masáže, třeba jenom části těla - rukou, zad a šíje, nohou...Ale raději si zase našetřím a dám si rozpohybovat všechno najednou. Stojí to za to, hned jsem byla taková pohyblivější. Ačkoliv po 1. celkové masáži se mi v noci zdálo, že v železničním depu opravuji parní lokomotivu 423 - Velkého bejčka. Svářela jsem kotel, nýtovala. Prostě ty nejtěžší práce.Proto ani nebylo divu, že mě ráno všechno bolelo. Může za to ta masáž, nebo spíš ta těžká práce na lokomotivě, co myslíte? :) Jaga. Asi obojí.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: nikc®
Datum: 11.09.16 07:02

Zrovna mi říkala kamarádka, že její manžel byl na nějaké masáži, baňkování a druhý den se nemohl hnout. Měl zdravotní problémy se zády. Tak raději na to půjdu postupně.

Datum: 10.09.16 07:54
Já byl kdysi na thajské masáži (žádné prasárny jak říkají ve filmech) a paráda. Super by bylo, kdyby jeden člověk masiroval hlavu, druhý chodidla a třetí záda. To by byl asi orgasmus .S přítelkyní si doma masirujeme záda, hlavu a nebo chodidla navzajem. Dobrá je taky masáž obličeje a dlaní a prstů. Na záda mame masazni kolečko a nebo si jeden sedne, druhý za nej lehne či polosed a patama šlape prvnímu záda. Hlavu budto rukama po umyti s masážní vodou a nebo takovým drátěným udělátkem. Obličej a ruce krémem.Chodidla jdou i na sucho ale krémem je to lepší.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: nikc®
Datum: 11.09.16 07:00

Vidíte a já myslela, že jste žena. Už jsme si něco psali... No nic, nevadí. :-D Masáž hlavy trochu znám od kadeřnice. A je mi to příjemný a uspává mě... Tak na to asi půjdu a na nohy. Jinak nemám partnera, který by mě masíroval.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.