Úzký/široký vibrátor

Od: Datum: 08.09.16 07:20 odpovědí: 10 změna: 11.09.16 14:02

Ahoj, chtěla bych se zeptat jsem v sexu začátečnice, jaký je lepší si koupit vibrátor úzký, nebo široký, přeci jenom abych i něco cítila? Přítel není extra vybaven 14/4 tak nevímzdali něco většího?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.09.16 07:56

A nebylo by lepší vyměnit přítele za nějakého "obdařenějšího"?

Pokud si koupíte velký vibrátor a budete často používat, může se Vám stát, že sex s přítelem už bude o ničem ;)


doplněno 08.09.16 08:03:

Jen bych ještě doplnila.. začínat sexuálně žít i s vibrátorem, protože přítelovi se trochu "nedostává", není to "pravé ořechové".

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.09.16 08:09

Ahoj, tak můžeš to řešit různě, záleží taky na tom, o co Ti jde, to můžeš snad i trochu zjistit z milování s přítelem - pokud máš pocit, že by bylo řešením mít něco širšího, zvol ten, pokud Ti šířka vyhovuje, a jde Ti tedy spíše o délku, ve které má přítel podle Tebe "mezery", tak zkus ten užší.

Ale obecně, nechci se Tě dotknout, se mi Tvůj přístup moc nelíbí - jak už radí výše, pokud je pro Tebe sex důležitý, tak by bylo možná lepší si najít "vyvinutějšího" přítele, než to řešit zakoupením vibrátoru. Také se potom může stát, jak už je změno, že si milování s přítelem moc neužiješ a bude to o ničem, nebo bude Tvůj přítel na vibrátor i třeba žárlit, možné je vše.

Pokud Vám vztah jinak funguje, tak sice zakoupení vibrátoru jako takové pomocné věci, je sice dobré, ale spíš byste se měli s přítelem zabývat tím, jak by Ti mohl udělat dobře jinak, v sexu je tolik možností, přijde mi, že toto řešíš docela zkratkovitě. Může Tě zkusit uspokojit ústy, zapojit prsty, zkusit nějakou jinou techniku, zaměřit se na jiné věci, kterými Ti udělá dobře.

Délka a šířka jeho penisu je v pořádku, je to zcela běžný průměr u nás v ČR.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.09.16 08:28
avatar

Žárlit na vibrátor je stejné, jako kdyby žena měla žárlit na mužovu levou a/nebo pravou ruku. Tazatelka vůbec nepíše o tom, že vibrátor má být náhrada za partnerův penis, jen že neví, jaké má zvolit parametry a má srovnání jen s tím, co má doma.

Jinak by tazatelka sama měla vědět, co dělá dobře její vagíně při sexu i masturbaci a na základě toho se rozhodnout.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 08.09.16 08:17
avatar

Souhlasím s Kubou, vibrátor je pouze jako doplněk pro oba partnery pro zpestření sexu, ale nikoli náhráda mužského přirození. Promluvte si s partnerem otevřeně že by jste mohli zkusit něco nového v sexu, experimentovat. Protože pokud Vám vztah jako takový klape je zbytečné hledat si jiného partnera přeci nejde jenom o sex ne?

Řešili jsme s partnerkou podobný problém, mám mladší partnerku a tudíž ona vyžaduje sexu více než já, tak jsme se dohodili a společně objednali také vibrátor a když to řeknu ošklivě tak když se mi "nechce" tak jí pomohu vibrátorem. Ve vztahu je všechno o kompromisech.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 08.09.16 08:23
avatar

Pokud potřebuješ větší ocas, tak holt vyměň partnera. Ale něříkej mu nic o jeho délce, protože my chlapi jsme na to trošku citliví *smich*

Ale jenom podotýkám, že vše se netočí jen kvůli sexu. Život je i o jiných věcech. U nás třeba manželka nepotřebuje sexovat tak často, já bych sexoval každý den, ale mám jí kvůli tomu vyměnit? Ženský nejsou ponožky přece. A o chlapech to platí stejně.

Ohodnoceno: 5x
 
Datum: 08.09.16 08:26
avatar

Samuraji to je přesně to co jsem říkal :-D Ale jak už bylo řečeno, pokud vztah klape neměnil bych partnera, není to jen o sexu ;)

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 08.09.16 10:08
avatar

Já se obávám, že ti mlaďoši to vidí jinak. Sex na prvním místě. Ale možná se pletu.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 08.09.16 11:28
avatar

A jakou velikost bot si kupuješ? Z toho podle rovnice níže odvodíš, jestli koupit BBJ (Big Black John) nebo KKO (Kolibřík KrátkoOcasý) VO=velikost otvoru

VO = (−∞,1) ∩ (−∞, − 1) = (−∞, − 1)

*ua*

Ohodnoceno: 1x
 
Od: haf
Datum: 08.09.16 11:51

Tazatelka jeste nerodila a uz ji nestaci velikost "standard", takze doporucuji vibrator vzestupne velikosti do sirky i delky celozivotne, cim driv si zvykne, tim vic praxe ziska do budoucna *smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.09.16 14:02

Pak už přichází do úvahy jen násada od krumpáče.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.