Jak pečovat o vlasy

Od: Datum: 02.09.16 22:46 odpovědí: 3 změna: 03.09.16 08:27

Ahoj,
chtěla bych poradit s péčí o vlasy. Mám jemné a kudrnaté vlasy, které můžu nosit jenom sepnuté. Často se krepatí, ale tenhle problém jsem už vyřešila, je to už spíše občas, dlouho už krepaté nebyly... Ale jde o to, že je nemůžu nosit rozpuštěné. Nebo alespoň ne, pokud si je nevyžehlím, ale já si je žehlením nechci ničit, navíc mě se líbí víc kudrnaté, než rovné, sice mi říkají že rovné mi sluší víc, ale mě se prostě na mě líbí ty kudrnaté. Viděla jsem spoustu žen co nosily rozpištěné kudrnaté vlasy, máma ale tvrdí, že mají vlasy těžší, než já, že já jem mám lehké a křekhé, slabé, jemné...
Chci taky nosit rozpuštěné vlasy, aniž bych se párkrát otočila a měla kouli na hlavě. Stačí aby zafoukal vítr a já mám vlasy všude. Mámě ty vlasy (má rovné) spadnou zpět jak je měla, ale mi ne, zamuchlají se do sebe a nejdou rozčesat a já vypadám jako Divá Bára. Tužidla ani laky nepomáhají. Musela bych využít šílené množství a vlasy by pak vypadali mastně, nepřirozeně a no, však víte...
Nemáte nějakou radu?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.09.16 23:15

Kvalita vlasů se dá dost zlepšit pravidelným mytím v kopřivovém odvaru.

Ohodnoceno: 0x

Od: wamp®
Datum: 03.09.16 08:27
Přidávám se k názoru viz výše.
Kopřiva má opravdu velmi blahodárné účinky.
Říká se,že Pán Bůh nám ji dal všude tolik,aby se na každého dostalo.
Ona je totiž skoro všelékem !

Od: maky®
Datum: 03.09.16 08:24

.Ahoj, také má kudrnaté vlasy, spíše jemné a někdy dost suché. Nosívala jsem rozpuštěné, ale to už se k mému věku nehodí, tak mám vzadu culík nebo zatočím a spíchnu nahoru, kolem uší mám lokýnky. Když jsem je nosila rozpuštěné, musely být sestříhané a prostříhané, protože mám takovou "houni", hodně vlasů. Někdy používám výživný gel, který se ale neoplachuje a tím trochu vlasy usměrním a připlácnou. Jinak si občas udělám před umytím zábal z olivového oleje-pořádně promastím, dám igelit a ručník-tak na půl hodiny.Pak nejsou vlasy tolik přesušené.

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.