Usínání při rozrušení

Od: Datum: 31.08.16 17:55 odpovědí: 3 změna: 31.08.16 18:22

Dobrý den,

mám dceru, dva roky a devět měsíců. Je zcela zdravá a vývoj odpovídá věku. Ale všimla jsem si jedné věci, která mi hlodá v hlavě. Pokud nastane situace, kdy se ji něco moc líbí, tak usne. Uvedu příklad. Soused má traktor a nabídl se, že by dceru svezl. Ta byla nadšená, moc se těšila. Ale když jsme nastoupily, usadily se, tak místo aby koukala co a jak a užívala si jízdu, tak mi během cca dvou minut usnula v náručí. To se opakuje pokaždé, když ji chceme svézt. Stejná situace je, když například dostane zabalený dárek. Než se nám společnými silami podaří ho otevřít, sedí někde v koutku a spí. Dá si půl hodinky a vzbudí se a už je normálně schopná se dál věnovat činnosti.

Může to být nezralostí nervového systému a vyroste z toho? Nebo mám plašit a jít s ní k lékaři? Děkuji za rady a zkušenosti.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 31.08.16 18:04

Normální to není, určitě bych s ní šla k lékaři. Ten odkaz je jen pro info, rozhodně Vás nechci strašit, nutně to tak nemusí být https://cs.wikipedia.org/wiki/Narkolepsie

Ohodnoceno: 2x
 
Od: kudrinka
Datum: 31.08.16 18:14

Moc děkuji za odkaz. Podle toho, co tam čtu, vezmu dceru raději k lékaři. Některé věci souhlasí.

Datum: 31.08.16 18:22

Určitě! Ona je malinká, takže jste teď stále u ní, ale časem by to mohlo být nebezpečné, když usíná kdekoliv. Ať vám to dobře dopadne :)

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.