Možné těhotenství?

Od: Datum: 23.08.16 21:10 odpovědí: 2 změna: 28.08.16 21:25

Dobrý den,

mám dotaz. Minulý měsíc jsem byla na vyvolávací injekci MS se dostavila 26.6. a trvala do 29.6. zároveň jsem od doktora dostala Proveru jelikož se s přítelem snažíme o miminko. Sex máme každodenně někdy i 2x. Dneska mám termín další MS a místo toho jsem odpoledne zjistila jemné narůžověle špinění. Test jsem si dělala včera a byl negativní. Na internetu jsem se dočetla, že špinění může být uhníznění vajička.

Máte nějaká zkušenost s tímto? Děkuji moc za jakoukoli odpověď S.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.08.16 22:10

Dobrý den. Může to být cokoliv. Špinění před menstruací i špinění při uhnizďování vajíčka... Bohužel nic více vám tady nelze odpovědět.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 28.08.16 21:25
Spíše máte rozhašený cyklus a zejména mám dojem, že příliš "tlačíte na pilu". Přestaňte se snažit, přestaňte se nervovat a sledovat se a užívejte si.
Ten sex máte tak často kvůli otěhotnění nebo vás to baví? Pokud je to ta první možnost, tak vám jako chlap upřímně řeknu, že byste měli brzdit, než to tomu vašemu partnerovi zhnusíte. Brrr, sex na příkaz podle kalendáře...
Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.