Vypadávání vlásků u novorozence

Od: Datum: 13.08.16 11:31 odpovědí: 7 změna: 13.08.16 19:00

Dobrý den,

mám syna 4 týdny starého a včera jsem ho pohladila po vláskách a v ruce mi zůstalo hodně vlásků.( vypadali mu za pravé strany hlavičky nad čelem )Když se narodil měl černé vlasy a měl jich hodně.myslela jsem si,že jsem mu je vytrhla já,ale neplakal nic a dnes ráno jsem našla na plence pod hlavičkou další vypadané vlásky.Pravou stranu nad čelem má již skoro holou :( docela se bojím co to může být máte prosím někdo zkušenosti?

moc děkuji za každou odpověď

doplněno 13.08.16 11:38:

na internetu nejsem schopna najít jakoukoliv informaci,bud se píše o ženách nebo mužích anebo o starších dětech,ale o novorozencích nikoliv

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.08.16 11:53

Neměli jsme moc vlasů,ale i tak kolem druhého měsíce vypadly a potom dorostly.Mrkněte třeba sem ,že je to běžné http://www.emimino.cz/diskuse…adavani-vlasu-miminka-172779/ nebo do jiné diskuze http://www.emimino.cz/diskuse…/padani-prvnich-vlasku-91802/

Ohodnoceno: 0x

Od: maky®
Datum: 13.08.16 14:26

ano, to je častý jev, syn se narodil černovlasý a na vítání občánků měl hlavu jako koleno, pak mu narostly blondaté vlásky

Datum: 13.08.16 14:58

Nebojte se,,jsou to první vlásky a ty vždy vypadnou

Datum: 13.08.16 15:00

Ničeho se nebojte. Můžete to při návštěvě poradny zkonzultovat s dětským lékařem, ale první vlásky miminkům někdy úplně vypadají.

Datum: 13.08.16 15:05

Skutečně se nebojte. Vlasy, se kterými se miminko narodí, vypadají vždy a všechny. Někomu plynule podrostou těmi trvalými, že si toho ani nikdo nevšimne, a někdo holt vyplešne a na vlásky si pak počká. Stejně jako miminka, co se narodila holohlavá

Od: alenabrno
Datum: 13.08.16 16:32

Děkuji moc všem za odpovědi úplně mi odlelo

Od: ver®
Datum: 13.08.16 19:00
Já mám pětiměsíčního kluka. Narodil se hrozně vlasatý, krásně husté dlouhé vlásky. Ve čtvrtém měsíci mu začly padat a teď je skoro plešounek :) Každý to má jinak, ale určitě je to normální

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.