Střih pánský

Od: Datum: 11.08.16 23:10 odpovědí: 4 změna: 12.08.16 12:23

Zdravím, prosím vás mám si nechat udělat tento střih po dorostnutí vlasů? - pompadour

Přírodní vlasy si nechám, do toho hustý melír, boky jako na obrázku (delší vlásky možná na boku trochu zastřihnout)

Děkuji za názory :) zde přikládám i svou fotografii, aby bylo možno posoudit zdali by mi učes slušel či nikoliv.

doplněno 11.08.16 23:14:

jsem ten na pravo

**

přikládám ještě jednu fotografii kde jsem lépe vidět

doplněno 11.08.16 23:14:

v poslední fotografii jsem uprostřed

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.08.16 00:24

Podle fotky vypadá, že máte trochu vyšší horní část lebky (čelo a temeno), vyčesané vlasy to ještě zdůrazňují. Upřímně řečeno, mně se k vám příliš nehodí ani ten účes, co máte teď - všechny ty vlasy nad čelem bych trochu připlácla k hlavě. :)

Ohodnoceno: 0x

Datum: 12.08.16 07:18

Tahle moda vysokých vlasů je velmi nezvyklá. Já se obávám, že vám nebudeme umět dobře poradit. Já jsem hodně velká konzerva a myslím si, že je nás tady většina. :-D Do účesu s vyholenými stranami a vlasy nahoře dlouhými, svázanými vzadu do culíčku, jsem se zamilovala, až když jsem potkala tatínka s chlapečkem cca tříletým. Oba to byli moc pěkní kluci a tenhle účes měli oba. Malému slušel o kapku víc. ;)

doplněno 12.08.16 07:45:

Jojo, každý potkáváme a také si všímáme jiných lidí a také dětí. ;) Vzpomínám si, jak jednou do školky přišel klouček s náušnicí. To bylo divení a názorů a odsuzování. Přišly se podívat i kuchařky. Anebo nalepená tetovačka. Tož to bylo komentářů! *smich* Každá doba měla svou módu. Byla i doba, kdy všichni kluci měli vyholené nad ušima a rovné ofinky anebo pěšinku. Uši neuši, bylo to tak. A ještě předtím, účes, kterému se říkalo bubikopf? Plné vzadu a přes uši, rovná ofinka. A pážátko? Vždycky bylo, že se to líbilo nebo nelíbilo. :-D Teď se vnuk shlédnul v tom klukovi, zpěvákovi, nevím, jak se jmenuje, ale doprovází ho spousta průšvihů. Prý je to nejkrásněší účes na světě. Pravil mladý. *haha*

doplněno 12.08.16 11:02:

Jojo, Justin. To je ono! Ale můj vnuk má 11 let.

Datum: 12.08.16 07:27

Já myslím,že to bude v poho,proč ne?hustý melír,klidně...jak budeš stárnout už si jej nedovolíš,takže kdy jindy když né teď?mě se to moc líbí,když mají chlapi pěkné účesy.

babkazov-já zase rostu,když vidím malinké chlapečky(včetně mého synovce)a mají vyholené hlavy mašinkou.Jen proto,že je to pro rodiče jednodušší,tak jim dělají tohle na hlavách.Potom vypadají všichni stejně-kulaté hlavy,odstáte uši.No už pro mě nejsou roztomilí chlapečci a je to škoda,vždyť dítě je pěkné i s rozcuchem.

doplněno 12.08.16 09:09:

babkazov-myslíte Justina Biebera?no,určitě,vypadá dobře a vždy má i účes vychytaný*palec*

doplněno 12.08.16 12:03:

...chodím stříhat a barvit a od kamarádky syn,chtěl jedině ode mě a na Justina.To ještě Justin nosil"helmu"s ofinou do očí.Byla jsem ráda jak ty vlasy"zdvihl"že už syn od kamošky viděl na cestudokud nezměnil vlasy Justin,nerozmluvila jsem mu to.

Datum: 12.08.16 12:23
Me se to taky moc libi a vylozene podobne striham naseho 10 letaka, ktery se chce ukazat pred holkama.Narodil se s hustyma a krapet kudrnatyma vlasama,takze tyto ucesy mu moc slusi stejne jako tobe to slusi. Nas druhej kluk 6letak ma vladky rovne jak hrebik,takze tvorim jine modni ucesy.Za me mate velkou pochvalu a opravdu se mi to moc libi.Sto lidi,sto nazoru,ale jdes s modou..

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.