Chci zhubnout a nevím jak

Od: Datum: 11.08.16 08:43 odpovědí: 43 změna: 11.11.16 19:25

Vážím 137 kg., pracuji v řeznictví a jsem zavislý na mase a uzeninách, které velmi rád také doma konzumuji. Zkoušel jsem procházky do přírody a shodil jsem jen 2 kg. za 2 měsíce. Běhat mi nejde, na kole bych to nezvládl a do posilovny bych sice mohl chodit, ale určitě by se mi s moji postavou tam mladí krasavci posmívali. Je mi 52 let. Jsou nějaké účinné tablety na hubnutí a nějaká nenáročná procedůra? Děkuji všem za doporučení.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.08.16 08:45
avatar

1) žádné tablety
2) pohyb, i ty procházky stačí, ale dlouhé. např 3km
3) jíst jak se má - snídaně i svačiny nevynechat a vynechat tlusté maso a nejíst kila jídla :)

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 11.08.16 08:50
avatar

Znám jedinou opravdu levnou a nenáročnou metodu hubnutí. Jmenuje se " Nežrat a hýbat se ! " je plně funkční osobně jsem vyzkoušel a shodil víc jak 20 kg za půl roku.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: wamp®
Datum: 12.08.16 10:52
avatar

Zdravím Vás.

Na téma hubnutí zde již zazněla obrovská řada názorů a rad.Já Vám tudíž nic nenapíši,ale posílám Vám opravdu kvalitní video od mladíka,který ví,jak na to ;)


Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.08.16 09:16
avatar
Přesně jak radí přede mnou. A dobré je začít si zapisovat, co průběžně za den sníte. Někdy se člověk nestačí divit, co všechno se za den (zbytečně) "zdlachní".
Jíst pravidelně, po menších porcích. Nemusíte se vzdávat uzenin, ale vybírejte ty s vysokým procentem masa. Zelenina a ovoce nesmí chybět. A chůze je nejpřirozenějším pohybem, takže choďte na procházky, klidně si pořiďte trekkingové hole. Důležité je být důsledný a vytrvat. Váha nemusí jít rapidně dolů, stačí pozvolna. M.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.08.16 09:18
avatar

Kdo CHCE, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody.

1)Takže základ, je chtít.

2)Na tablety se vyprdněte. Každý by se rád u TV cpal brambůrkama, zajídal to čokoládou a pak si vzal zázračnou tabletu, po které by zhubl.. Bez práce, nejsou koláče! Žádné tablety!

3)Jíst pravidelně 5x denně a rozumné porce - ne až k prasknutí a pokud možno zdravě. Pečivo by nemělo být z bílé mouky. Spoustě lidem v okolí, opravdu stačilo vynechat bílé pečivo a výsledky byly znát.

4)Když přidáte pohyb, půjde to rychleji. Zlepší se kondice, zrychlí metabolismus. Ideální pohyb pro Vás je chůze. Takže šup pravidelně na dlouhé procházky. Kolega chodí nejméně 3x týdně 10km. Když je tma, uloží děti, nasadí čelovku, vezme hůlky a s manželkou se jdou svižně procházet. Chce to "jen" překonat lenost. Člověku se ne vždycky chce.

Ani ta dvě kila co jste zhubl, nejsou úplně málo. Pokud to byl tuk. Vezměte si do každé ruky kg mouky nebo cukru a představte si, že je to tuk, kterého jste se zbavil. To není úplně málo ne?

5)Trpělivost, chce to vytrvat. Dieta není dobrý způsob. Nefunguje to dlouhodobě a jakmile se člověk vrátí do starých kolejí, jojo efekt na sebe nenechá dlouho čekat. Pokud chcete trvale zhubnout, musíte změnit živostní styl!

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 11.11.16 19:25
avatar

Coklitko, to máte pravdu... já bych se ráda u telky cpala čokoládou a hubnula *smich**smich*, to je můj životní sen!

Ohodnoceno: 0x
 

 

Od: fex
Datum: 11.08.16 09:20

Ve Vašem případě bych si domluvil nějakou zkušenou schopnou výživovou poradkyni, která Vám vytvoří jídelníček na míru. Je ale dobré se mít na pozoru, dneska se s poradci rozthrl pytel a ne každý je dobrý.

V takovémto jídelníčku budou určtiě skoro zákázány uzeniny.

Potom jsem slyšel i dobré zkušenosti na Herbalife, kdy se pomocí doplňků hubne. Je to ale ranec peněz a jakmile to vysadíte = jojo efekt.

Jednoduchá a nenáročná cesta neexistuje!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: vixen2
Datum: 11.08.16 11:27

Pro buh, jenom vyzivove poradce ne. Co to je za blbost vyzivovy poradce? To si neumime bez asistence ani uprdnout? Na vyzivu vyzivoveho poradce, na prodej bytu realitaka, na zarizeni bytu designera, ... Lidi jsou totalne mimo ...

K veci:

Herbalife a ruzne doplnky jsou mega podvod. Nenechte se opit rohlikem,

Pohyb, nezrat maso, nepit slazene napoje, nejist smazene jidla, omezit mouku a hlavne se vnitrne nastavit na to, ze uz hubnu ... A pokud si to opravdu prejete, pujde to samo.

Drzim pesti

Ohodnoceno: 1x
 
Od: fex
Datum: 11.08.16 12:39

Ne každý je schopen bez pomoci změnit svůj životní styl, začít správně jíst ve správném množství atp. Můžu se zeptat, jestli jste nějakou dobu sama hubla? Úspěšně? Kolik kilo?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.11.16 23:15

Proč ne maso?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.08.16 09:26
avatar

Jíst pravidelně, chodit na procházky, občas si zaběhat - zkrátka jen nesedět doma a konzumovat maso a uzeniny u televize. V posilovně se vám nikdo posmívat nebude, protože právě z toho důvodu posilovny vznikly, každý kdo tam je vypadal dříve stejně nebo hůř než vy, případně si zkuste vzít nějakého kamaráda nebo třeba kolegy z práce. Kolečkový brusle taky nejsou k zahození, mám kolegu v práci ve vašem věku a chodí na brusle, celkem si to pochvaluje (nekupujte si ale moc levné, taky byl takový mohutnější a když šel poprvé tak druhý den v práci měl odřenou ruku a říkal, že se rozjel a ruplo mu kolečko) *smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pb®
Datum: 11.08.16 10:13

Ve vašem případě nepomůže ani cvičit a tabletky neexistují. Jak sám píšete, jste závislý na uzeninách a pracujete tam, kde k nim máte přístup. Tedy se jimi cpete od rána do večera. Jediné co pomůže je změna myšlení a změna jídelníčku, protože jídelníček je důležitější než pohyb. Nechápu, jak můžete být závislý na uzeninách, co vám na nich tak strašně chutná. Vždyť uzeniny jsou vlastně zdraví škodlivé jedy a s každým soustem dodáváte svému tělu látky, kterými ho otravujete. Jo takhle sem tam kousek opravdu kvalitní šunky, ale jíst to furt? V naší tříčlenné rodině spotřebujeme tak 20dkg uzenin (převážně šunky nad 90%masa) týdně. A dost často ani to ne a stačí se skazit dřív, než ji sníme. Takže buď si uvědomíte, že svým jídelníčkem se v podstatě zabíjíte a jediná šance jak předčasně neumřít je začít jíst jinak, nebo to nedokážete a nemoci a smrt na sebe nenechají dlouho čekat. Věřím tomu, že ve vašem věku a s touhle váhou už nějaké zdravotní problémy máte.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: uska®
Datum: 11.08.16 11:33

pb - závidím vám. 20 dkg kvalitní šunky sním na svačinku a to se nutím k tomu sníst půl rohlíku, kopec zeleniny mi k tomu nevadí. Každý to máme jinak, také potebuji maso několikrát denně a nadváhu nemám.,Je nesmyls jíst do 17.00 hodin. I ve zdravé výživě máte doporučeno, že poslední lehké jídlo má být 2 lépe 3 hodiny před spaním. Takže i já s chutí si dám druhou večeři v 21.00 hodin.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pb®
Datum: 11.08.16 13:08
Každý to má jinak. My těch 20dkg nesníme na svačinku ani ve třech. Prostě jsem od mala naučená, že max. plátek na jeden kus pečiva. Jedna moje známá říká, že má ráda řízek přes celý talíř a k tomu tři brambůrky. Já zas brambor plný talíř a k tomu malý řízeček.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.08.16 13:31

Ale jestli chce zhubnout, tak musí omezit hlavně ty brambory a pečivo, resp mouku, strouhanku, ...

150g řízek v trojobalu s 260g brambor má cca 72g sacharidů

150g přírodní řízek s 260g brambor má cca 48g sacharidů

150g přírodní řízek bez brambor má 0g sacharidů

3 housky s 3 plátky šunky mají cca 72g sacharidů

1 houska s 200g šunky má cca 24g sacharidů

500g šunky má 0g sacharidů

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pb®
Datum: 11.08.16 13:58

Jestli chce tazatel zhubnout, měl by se předně přestat cpát uzeninama, ke kterým má přístup. Tloustne se nejenom ze sacharidů ale i z tuků. A taky záleží na tom, co za uzeniny se konzumuje. Jestli opravdu kvalitní šunka s maximálním podílem masa, nebo nějaké salámy, klobásy a párky, co mají masa okolo 70ti%, pak ten obsah sacharidů v nich také není zanedbatelný.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.08.16 14:07

Pokud v párcích není místo masa škrob nebo mouka, tam tam sacharidy nejsou.

Tučné maso by měl vypustit, ale rozhodně mu váhu víc zvyšuje pečivo nebo chipsy.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.08.16 10:20

Kolik měříte? 137kg při 210cm je něco jiného než při 170cm.

Snížit dávky jídla, jíst pravidelně menší porce 5-6x denně, počítat sacharidy (cukry), zvýšit dávky pohybu. Sacharidů je v pečivu víc než ve většině buchet, protože 15g mouky obsahuje 12g sacharidů. Takže ani tzv slané dorty atd. Obrovské množství sacharidů obsahují chipsy, těstoviny, pizza, ...

http://www.kaloricketabulky.cz/rohlik-bily/

http://www.kaloricketabulky.cz/chipsy-smazene/

Ideálním pohybem je turistika nebo cyklistika. Brusle na 137kg asi budete shánět těžko, stejně jako běžky. Ono i to kolo by to chtělo nějaké starší poctivé.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: stir
Datum: 11.08.16 11:10
Já vám to řeknu asi takhle, sportovat můžete kolik chcete, jestli nezměníte jídelníček, nikdy nezhubnete. Taky jsem pracoval v reznictvi, uzeniny mají vysoký obsah tuků a navíc samé ecka, tím se člověk sám dobrovolně zabíjí. Vyměňte uzeniny za ovoce a zeleninu a uvidíte jak půjde váha dolů. Můj kamarád měl 150 kg, taky léta vozil maso a uzeniny, pak se dal na zdravou stravu a váží 105 kg. Má téměř dva metry, takže na jeho výšku akorát. A to nijak nesportoval, pohybu má dost v práci. Já jsem shodil z 80 na 68 za dva měsíce. Jen změnou stravy a doma na gauči, protože jsem zrovna marodil.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.08.16 12:56

Jo,jo,je to hlavne o mnozstvi jidla.Sportovat neni dulezite.Ale snizit jidlo.Ja mam take osvedcenou dietu a protoze jsem labuznik doprala jsem si i knedliky s omackou.Tehdy jsem zacala tyden pred vanocema,pekla jsem cukrovi a svou dietou jsem se dostala s 96 kilo na 82 kilo.Merim nez 157 cm a bylo to hodne znat.Na jare jsem slysela od kolemdoucich jen samou chvalu.Jsme na malem meste a tak nejak se tu vsichni zname.Takze k snidani jsem si doprala 3 rohliky nebo chleba s tim so mam rada pastika,salam,maslo...obed jsem mela beznej 5 knedliku,omacka.Polivka ne.Kdybych si dala polivku tak jsem si nedala hlavni jidlo.A ted to dulezity,to je vse za cely den.Obedem jsem koncila.Pri velkem hladu jsem si dala 1 jabko.Jo mela jsem hlad,prvni dny byli nejhorsi hlady jsem usinala,hlady jsem se probouzela,ale vydrzela jsem takto 3 mesice.Vysledek se dostavil,zadneho meho oblibeneho jidla jsem se nezbavila a presto jsem zhubla.Jo a jojo efekt se nedostavil.Je pravda,ze jsem znova na stejne vaze jako pred hubnutim,ale nabrala jsem to zpet za 8 let.

Chystam se zacit znova,ale dieta zacina v hlave a to opravdu po cele 3 mesice jsem nemyslela na nic jineho nez na to,ze zhubnu.Az me to konecne docvakne tak opet zacnu,uz je zase na case.Tuto dietu mam od sve kamaradky.Jeji maminka se takto stravuje cely zivot.Po porodu byla velice silna a ted ma postavu peknou i kdyz ji je 65 let.Takze burtiku jde to,ale musis chtit.Srovnej si to v hlave a zacni.Drzim te palce

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.08.16 13:38

Nezlobte se, ale to je úplně špatně. Je potřeba udržovat stabilní glykemii a jíst 5-6x denně malé porce. Právě po hladovění si tělo začíná dělat zásoby.

Jen ve 3 rohlících máte 72g sacharidů a v té omáčce s 5 knedlíky budete mít nějakých 80-100g sacharidů. To se dohromady pomalu blíží doporučené denní dávce sacharidů.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.08.16 13:42

A jak myslite,ze se stravuje Rajko Dolecek znamy dietolog?Take naposledy obedva,ale ty knedliky si da jen 3

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.08.16 13:50

I Rajko Doleček to může dělat špatně. Víte kolik lékařů kouří?

Rajko byl na vrcholu před 25lety, od té doby se ve výzkumu podstatně pokročilo.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.08.16 09:24

Rajko Doleček zcela jistě nekončí denní jídlo obědem.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: stir
Datum: 12.08.16 14:49

Tondo nepočítej sacharidy, ty nejsou až tak důležité, jako tuky. Neříkám, že má Jitka vhodný jídelníček, ten je naprosto nevhodný, stejně jak celý stravovací režim, proto se jí váha vrátila zpět. Víme, že mouka je bílý jed, tudíž pečivo, knedle zahuštěné máčky do jídelníčku vůbec nepatří. Za druhé pečivo má vysoký glykemický index, vyčerpává to slinivku a může se po sacharidech přibírat ,ale to by těch sacharidů muselo být opravdu moc. Aby se sacharidy přeměnili na tuky, potřebují k tomu energii, takže zárověň by se musely pálit a k tomu se organismus moc nemá, protože organismus se vždy chová maximálně úsporně. Takže těch sacharidů by muselo být velké množství, největší problém jsou právě ty tuky - živočišné tuky. Pán když vysadí veškeré uzeniny a omezí maso jen na plátek na oběd a druhý plátek na večeři, tak váha mu půjde rapidně dolů. Jen nesmí ty uzeniny nahradit třeba sýrama, protože ty jsou stejně tučné a plné éček, jako uzeniny. Pokud vynechá i pečivo a nahradí jej třeba vločkama s banánem, na svačinky ovoce, oběd večeře - rýže, brambory, těstoviny a plátek masa upravený na vodě, bez tuku, samozřejmě je třeba si hlídat množství a jíst cca každé 2-3hod, tak výsledek se dostaví v relativně krátké době.Jen je třeba mít pevnou vůli, popř změnit zaměstnání

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pb®
Datum: 11.08.16 14:12

157cm a 82kg? Že jste se spletla, že to má být 175cm? Já mám totiž 156cm a nejvíc jsem vážila 71kg, to bylo v těhotenství, kdy jsem přibrala 18kg z původních 53kg. Já to mám tedy přesně naopak, nesnažím se zhubnout, já se snažím nikdy nepřibrat. S mojí výškou, typem postavy a příčně plochýma nohama by to byla tragédie. Jíst naposledy v 17-18hod by znamenalo, že všechno svoje jídlo si budu s sebou tahat do práce, protože domů chdím až kolem těch 17:00. A to bych pak hladověla víc než 12hodin denně. Mně dělá dobře ne večer nic nejíst, to bych hlady neusla, ale večer něco lehkého a jít spát ty 3 hodiny po jídle, tedy chvíli před tím, než bych dostala zase hlad. A pokud mám večer hlad nebo na něco chuť, řeším to ovocným smoothie, které sice je sladké, ale ovoce obsahuje i dost vody a vlákniny, které snižují vstřebávání cukrů a zrychlují průchod trávicí soustavou. Enzymy, minerály a vitamíny jsou jako bonus.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.08.16 14:38
avatar

157cm a 82 kg po dietě a Vám to stačilo? Taky doufám, že je tam přesmyčka v čísle a měříte 175 cm..

Hladovění je nesmysl. Nedavno jsem v obchodě mluvila se silnou prodavačkou, která v době, kdy já už za ten den měla za sebou tři jídla, ještě nejedla. I v tom profláknutém pořadu o hubnutí s Cajthamlovou a Havlíčkem, byla spousta obézních lidí, kteří trpěli podvýživou. Měli tak zpomalený metabolismus, že si tělo uložilo veškeré tuky do zásob jen z "přičichnutí k jídlu".

Někdo se tu pozastavoval nad výživovým poradcem.. jenže tady je právě pěkný příklad toho, proč je třeba. Aby Jitce řekl, že tři rohlíky k snídani a pět knedlíků k obědu, je hodně. Pak by byl prostor i na tu večeři.

Já nejsem dietář, mám ráda čokoládu a piji zásadně slazené nápoje, takže se musím hýbat. Ono to i lépe vypadá. Nestačí jen zhubnout, ale postavu zformovat a mít trošku kondičku, aby se člověk nezadýchal, jen když vyjde schody.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.08.16 22:24

Ne,ne nebyla to presmycka merim 157 cm a v 82 kilech jsem se citila dobre.

Mozna mam tezke kosti.Treba moje tchyne vazi stejne jako ja je vyssi o 10 cm a moje kalhoty nedopne,chybi ji tam dobrych 10 centaku.Jeji vahu jsem zjistila,kdyz jsem s ni byla na onkologii a ona tam musela hlasit svoji vahu a vysku,kvuli kontastni latce.Pochybuji,ze by tam zatajovala svoji vahu.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: fex
Datum: 12.08.16 12:54

Kosti člověka váží maximálně 4 kg, ale to že máte težké kosti je blbost.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.08.16 15:06
avatar

Nehladovět, nežrat, hýbat se v tepové frekvenci pro hubnutí, tj, tak, aby při sportu a pohybu člověk dokázal bez problému komunikovat.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.08.16 16:24
avatar

Dobrý den. Bez zatnutých zubů a vašeho velkého úsilí kilogramy navíc neshodíte. Žádné tabletky na hubnutí nepomáhají. Chce to omezit hlavně tuky, tudíž omezit i to maso a celkově upravit jídelníček. Když maso, tak méně tučné a dávejte si menší porce. A přidat zeleninu. A pak přidat pohyb. Jenže - máte velkou nadváhu. Jakýkoliv pohyb typu běh apod. vám bude poškozovat klouby. Takže to chce začít cvičit opatrně. Viděla bych to na pravidelné procházky rychlejší chůzí pro začátek, třebas i s těmi hůlkami na chůzi. Však jsou nyní moderní. Posilovna taky není úplně marná. Na ty vypracované krasavce tam zapomeňte. Anebo si je vezměte jako svůj vzor, ke kterému byste se chtěl někdy v blízké budoucnosti přiblížit. V posilovně by vám aspoň doporučili, co cvičit.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: dharma
Datum: 11.08.16 19:12
Zkuste kontaktovat obezitologa. Ne vyzivoveho poradce, i kdyz netvrdim, ze vsichni jsou spatni, ale lekare, ktery ma tento obor vystudovany. A na pripadne posmevacky v posilovne se zvysoka vykaslete, co Vam je do nich? Ale zase, kdyz uz posilovna, tak asi ne na vlastni triko, ale najit dobreho trenera, co tomu fakt rozumi.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: stir
Datum: 12.08.16 14:22

Jen ne výživového poradce a ani žádného obezitologa. Ten má vydělané bez ohledu na to, zda člověk zhubne nebo ne. Akorát zhubne peněženka! Loni tady jedna ženská psala, že má obezitologa a za dva měsíce nic neshodila. Co tá měla napsaného jídla na den, to snad nesní ani kráva. Jen na snídani měla tolik bílkovin a sacharidů, které má normální člověk na celý den. A nechtěla si nechat poradit a ani si nenechala poradit od svého známého kulturisty, který jí sám řekl, že to co ona sní za den, to on nedá ani v objemovce. Kdoví kde je jí konec...jestli z toho jídla ještě nepraskla

Ohodnoceno: 0x
 
Od: balzerka
Datum: 11.08.16 21:52

Nedávno to tu bylo. Napište na Centrum řízeného hladovění. Radí telefonicky na základě dotazníku, co jim vyplníte. Smyslem je hubnout bez rizika, že by vám chyběly některé látky a abyste přitom netrpěl hlady.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: emilly
Datum: 10.11.16 19:16

Dobrý den, já jsem jsem zkoušela všechny druhy tablet a stejně mi nic nepomohlo. Nejlepší je tak poradce který vám sestaví jídelníček a trochu pohybu. Rozhodně se na svůj problém příliš nezaměřujte, je to i o psychice ..

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.11.16 20:17
avatar

Řeknu to jednoduše. Jsem si skoro jistá, že zrovny Vy k žádnému poradci nepůjdete a všechny rady, jako je zapisování si toho co sníte za den, také dělat nebudete. Jíst po malých dávkách a hlídat to co sníte, také dělat nebudete. Tablety na hubnutí neexistují,takže zbývá jen jediný způsob. Nejíst všechno na co Vám padne zrak. To je sice trochu náročnější procedůra, protože je to o sebeovládání, ale dá se to zvládnout. Pohyb je sice dobrá věc, ale to byste musel opravdu chodit několik kilometrů denně a na to určitě nemáte ani čas, ani náladu. Prostě nesmíte celý den jenom něco strkat do pusy a polykat to. Kdybyste věděl co všechno mi chutná a co bych klidně snědla, tak byste se asi hodně divil. Ale prostě to nedělám. Ze začátku to bude těžké, protože se musíte naučit disciplině a musíte si nechat zajít chutě. To bude trvat asi tak týden. Když to ten týden vydržíte a snížíte razantně přísun toho, co běžně sníte na polovinu, uvidíte, že to pak začne fungovat. Jde o Vaše zdraví a i život. A pokud si to umíníte, tak to zvládnete. Jakmile pravá ruka sáhne po kousku nějakého "melšpajzu", tou levou si přes tu pravou plácněte,až to z ruky vypadne. Nebo naopak, nevím jestli jste levák. ;) Oběma rukama si pak potěžkejte to velikánské břicho a uvědomte si, jestli máte opravdu hlad, nebo jenom chuť. Z 90% procent to bude jenom chuť na to co vidíte. Tak tu si nechte zajít. Přeji Vám silnou vůli a odhodlání. Když to dokážete, určitě zhubnete.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.11.16 20:26
avatar

Zdravim Suzy. Tazatel nijak nereagoval, tak si nemyslím, že si něco z našich rad vezme... *nevi* M.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.11.16 20:51
avatar

To nevadí, dnes jsem na toto vlákno natrefila a docela jsem si dobře početla. A víte proč? Protože jsem zaregistrovala, že se má jíst tlusté maso, že ho úplně při dietě vynechat, je chyba.

Tak už tu bylo máslo, sádlo, vejce, atd. atd.

Jinak bych doporučila změnu zaměstnání. Protože jestli pán prodává svoje výrobky, tak se těžko ubrání, když upeče sekanou a ta tak kráááásně voní, úplně to cítím a sbíhají se mě sliny.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: stir
Datum: 10.11.16 20:59

ja myslim, pokud si vzal neco k srdci a zmenil jidelnicek, tak ma minimalne 15-18kg dole. Je to prece jiz tri mesice a to se da s prehledem a bez omezovani zvladnout.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.11.16 17:12
avatar

Já také zdravím Mono. Nojo, já si ani nevšimla jak je otázka stará. Ale to nevadí, tomu pánovi žádná rada stejně nepomůže, protože dobře ví co by dělat neměl. Nebo tady chtěl asi slyšet název nějaké konkrétní zázračné pilule a jelikož se mu dostalo pouze rad v tom smyslu aby prostě "nežral", tak mu to není nic platné. Proto se už ani neozval. ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mp*
Datum: 10.11.16 21:02

Já přicházím taky s troškou do mlýna. Podle mě je obezita hlavně psychická záležitost. Skoro bych řekl, že s příjmem potravin a pohybem - výdejem kalorii - to až tak nesouvisí. Všichni přirozeně hubení ať radši ani vůbec neradí. To je podobné, jako by bohatý radil chudému a sytý hladovému. Rozumíme si? Kdo s tím má problém, tak bych mu radil, zamyslet se nad svým životem, tam bych hledal jádro pudla. Já osobně sám vím, kde mám asi problém (51 let/102kg/176 cm), ale zase to tak nějak nehodlám zatím měnit.


doplněno 10.11.16 21:09:

Jinak na hubnutí opravdu existují účiné látky. Ale ty jsou bohužel (nebo bohudík) zakázané. A to jsou Drogy. Nakonec na důkaz se můžete podívat všichni kolem sebe. Viděli jste někdy snad tlustého feťáka, nebo spíše vídáte hubené, až vyzáblé existence. Jenže to je systém z bláta do louže.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: stir
Datum: 11.11.16 17:51

ono existuji i nezakázané učinné látky, navic jsou ve srovnani s umělohmotnou stravou vyrazně levnejsi a je to ovoce a zelenina.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jarina
Datum: 10.11.16 21:11

Podle mě nejdulezitejsi faktor je strava, pak sport, pak psychika, stres

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.