Hodně pěnivý šampón/pěna do koupele

Od: Datum: 06.08.16 21:17 odpovědí: 5 změna: 07.08.16 12:38

Neznáte náhodou nějaký hodně pěnivý šampon, nebo i klidně pěnu do koupele? Žila jsem s takovou představou, že všechny pěny do koupele dobře pění .. ale to jsem se dosti mýlila :d Je jedno zda to bude pěna, nebo šampón, ale ráda bych něco cěnově přijatelného ... předem děkuju za odpovědi :d

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.08.16 21:33

Pokud nalijete jakoukoli pěnu pod proud vody z kohoutku, budete mít pěny plnou vanu.

Ohodnoceno: 0x

Od: casandra
Datum: 06.08.16 21:47

No to není tak úplně pravda, stalo se mi už kolikrát že jsem nalila pěnu do proudu vody a vana byla plná ... ale jen vody a po bublinách ani stopa

Datum: 06.08.16 22:37
Pěny od oriflame, v těch varhankatych lahvích, a nebo z lidu, ta úplně obyčejná, litr asi za 40 Kč :-D nalít trochu pod proud a zbytek lehce rozšudlat rukama a plná vana pěny je na světě ;)

Od: cicko
Datum: 06.08.16 23:20

Toužíte-li opravdu po velkém množství pěny, tak si sežeňte trochu pěnidla od hasičů, nic lepšího neznám.

Datum: 07.08.16 12:38

Pěnu jsem nepoužívala, pak zvítězila lenost, že se po ní nemusí mýt vana, ale nakonec zvítězil zdravý rozum! Cokoloiv na kůži dáte, to se Vám do ní vpije. Tedy ty chemikálie v ní obsažené nasáváte kůží do těla. Ale máte pravdu, že některé pění málo.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.