Trhani nervu

Od: Datum: 04.08.16 14:58 odpovědí: 9 změna: 06.08.16 09:45
Dobry den, mam dotaz budou mi nejspis trhat nervy a moc se bojim tak bych se chtel zeptat zda je mozme aby me uspali a udelali to kdyz budu pod narkozou? Predem dekuji
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.08.16 15:02

Zbytečné podstupovat narkozu. Zub umrtví (pouze píchnutí) a pak už nevíte co dělají. Nic necítíte.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 04.08.16 15:10
Presne tak,staci umrtvit zub a pak uz necitite absolutne nic jako pred casem ja..
Ohodnoceno: 0x

Datum: 04.08.16 17:50

Umrtví? Mně trhali nervy ani neumrtvili nebo nějak špatně neboť jsem to cítil ale dalo se vydržet,předchozí bolest zubů před návštěvou dentisty byla o dost horší! Toto byla po vyrthnutí nervu jen úleva!

Ale fakt je ten,že každý jsme jiný a jinak snášíme bolest! Ale fakt je taky ten že když bolí zub.tak následný zákrok je téměř vždy úlevou!

Datum: 04.08.16 19:25

Záleží hodně na konkrétním lékaři, ale myslím, že i ten Váš by pokud uděláte bolestivou grimasu, anestezie přidal.
Moje zubařka se hned zeptá a pokud kývnu tak přidá. Vše je o domluvě. :)

Ohodnoceno: 1x

Datum: 04.08.16 22:46

Presne, kazdy jsme jiny, nastesti.. Ja mam ze zubaru celej zivot hruzu.. Klidne budu znova rodit a to byl poradnej mazec bolesti bez umrtveni, ale jak jde o zuby, tak uz dopredu prosim doktora o umrtveni, protoze vykon se zuby snasim velmi spatne, takze uz i ja se zacinam nebat zubaru, protoze nikdy zadna bolest. :)

Od: m
Datum: 05.08.16 17:04

Mně zubařka zub umrtví a je to v pohodě, a to jsem velice cimprlich.

Horší je, že zub bez nervu není vyživovaný a za 3 roky se začne rozpadat, kořen s oblibou zůstane v dásni, to se pak musí chirurgicky (také s umrtvením). A místo zubu je díra.

Pokud to jde oddálit, nechte si živý zub, jak to jen půjde.

Datum: 05.08.16 22:45

tak ted jsem se trosku vydesila.Me zubar takto zachranil zub, alias je uplne ok az na to, ze mi nerv v zubu musel vytrhnout, ale toto info mi Dr.nedal.:(Me Dr. tehdy rekl, ze zub, ktery uz nema nerv muze fungovat dal jako uplne zdravy treba dalsich 15 let..

Od: zuzuz
Datum: 06.08.16 07:02
tak to je naprosty nesmysl...ja mam takto osetrene zuby pres 20 let a v pohode...a ze jich mam! 3 roky? tak to musi byt nejaky jiny problem k tomu...

Datum: 06.08.16 09:45

Píšete nesmysly... Nevyživovaný zub je křehčí, ale samovolně se rozpadat nebude.

Shodou okolností mi trhaly nervy z levé horní šestky v zimě. Ptal jsem se zubařky, jestli by nebylo lepší dát zub pryč (také jsem měl strach z bolesti). Řekla mi, že rozhodně ne, že je to jeden z nejdůležitějších zubů co člověk má. A že je sice zub křehčí a změní trochu barvu, ale jinak žádné omezení, že ona sama má takhle mrtvý zub už 20 let a naprosto v klidu.

Co se týká té narkózy... myslím, že určitě ne. Mně zub ani neumrtvila (dohodli jsme se, že jen, když by to opravdu bolelo) a nakonec to bylo v pohodě, bolest prakticky žádná. Je pravda, že i zubařka se tomu divila.

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.