Příprava pizzy v mikrovlnce

Od: Datum: 02.08.16 08:37 odpovědí: 5 změna: 07.08.16 17:31

Dobrý den. Jak dlouho nechat pizzu v mikrovlnce než bude hotová koupil jsem si ji v obchodě. Děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.08.16 09:14
avatar

Na přípravu pizzy z mraženého polotovaru není mikrovlnná trouba příliš vhodná. Proto výrobci těchto trub je doplňují infračerveným "grilem" a trouby vybavují programy speciálně určenými na přípravu pizzy. Každá trouba je trochu jiná, předně bych se řídil návodem na samotné pizze, poté je nutné přihlédnout ke zkušenostem s vlastní troubou, každá je trochu jiná a každý může mít jinou představu o optimálním výsledku. Každopádně je to velmi různé, některé trouby jsou "chytré" a pizzu si zváží a program se sám nastaví, jiné se nastaví ručně a musejí se v průběhu přípravy bedlivě hlídat.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.08.16 09:17
avatar

určitě to bude na obalu, pokud se v mikrovlnce dá připravit a jak dlouho. Osobně si to moc nedokážu představit, pokud to není mikrovlnka s grilem. Mikrovlnka jí uvaří, ale pizza potřebuje upéct do křupava.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.08.16 10:44
avatar

V mikrovlnce lze ohřát jen hotovou pizzu, jakou napřl prodávají v Lidlu, ,ale rozhodně ne mraženou, i když ji rozmrazíte.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.08.16 17:39
avatar
Kecy že to nejde. Jen to někdo neumi. Každá mikrovlka krom úplných lou.end krámů má dneska gril. Picu necháš mikrovlnit na mřížce na nějaký střední stupeň aby rozmrzla. Po nějakých sedmi až deseti minutách podle velikosti zespoda píchneš prstem do těsta. Jestli je teplý můžeš přepnout na gril a nechat z vrchu zagrilovat až uvidíš že kraje těsta dostanou tu správnou barvu. Ideální je mikrovlnka s horkým vzduchem.Ta upeče těsto i zespod. Pod grilem nebude výsledek nikdy úplně dokonalý ale jedlý ano. Když si na kupovanou mraženku přihodíš trochu šunky a sýra, můžeš si i na polotovaru pochutnat.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: marek23
Datum: 07.08.16 17:31

Ahoj,

pokud je vytažená z mražáku:

- nejprve 3 minuty na plný výkon, hlavně ji nenechat déle, jinak se odpaří všechna voda a Pizza strašně ztvrdne.
- poté spolu s Pizzou do mikrovlnky dát hrníček s vodou a nechat na 5 minut na střední výkon.

Takto ji dělám já a vždy se povede :)
(běžný režím, žádný Pizza program)

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.