E-shop Sekáč

Od: Datum: 29.07.16 09:02 odpovědí: 5 změna: 31.07.16 19:55

Znáte někdo nějakej online "sekáč"? Nemám ráda chodit do obchodu, nebaví mě to přehrabování, ale kdyby to bylo hezky uspořádané na internetu, to by byla jiná :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: pavnikapo
Datum: 29.07.16 09:15

No taky to nemám ráda. Nesnáším tu "vůni". Nevím, jestli je to uplně sekač, ale maji levne oblečeni, je to Brumla. Ja tak nakupuju outlet. :)

Od: ben®
Datum: 29.07.16 09:40

Dobrý den, proč si odpovídáte sama sobě? To je reklama na Brumlu? Nedělejte to. Zdravím!

P.S. Viz pravidla poradny.

doplněno 30.07.16 05:26:

Já proti nákupu v "sekáči" nic nemám, ale právě to přehrabování je nutné pro dobrý nákup.

Na internetu totiž nevidíte všechny záludnosti při výběru - seprané až průhledné, praskající nitě, nevypratelný flek nebo špatný zip. Takže, překonejte odpor a běžte si vybrat do lepšího sekáče, kde používají i ramínka a zboží si dobře prohlížejte. Ten zápach je (dle mého názoru) "vůní" toho jednotného pracího prášku, který používá snad každý sekáč (nebo jeho dodavatel) a po vyprání doma to zmizí. Jinak, sekáč je stále fajn např. pro oblečení na zahradu, na sport, pro práci nebo pro nákup dětského ošacení - netřeba si sekáč "eklovat".

Ohodnoceno: 2x

Datum: 29.07.16 21:57

Jó Brumla , tak tam bych si nekoupil ani hadr na zem *smich*

Ohodnoceno: 0x

Od: wamp®
Datum: 29.07.16 09:37

Znám.Má známá u něj nakupuje pravidelně.Je spokojená

http://www.secondhand-iva.cz/

doplněno 29.07.16 22:04: Tak jsem se dívala ze zvědavosti na toho Brumlu.
Tedy,to je humáč !
Opravdu bych tam nekoupila ani ten hadr na podlahu :-D
Jinak,jak říkám,v těch smradlavých sekáčích stejně nenakupuji.
Ohodnoceno: 0x

Datum: 31.07.16 19:55

Mám tady dva oblíbené sekáče. Ani v jednom to nesmrdí, ale spíše voní, protože musí zboží napřed vyprat a to suší v sušičkách se specielní vůní, nebo to musí být chemicky vyčištěno a produkt kterým to čistí má specifickou vůni. Ale určitě to není žádný smrad. Nakupuji tam ráda, protože si mohu vybrat hlavně hmatem a navíc si to mohu vyzkoušet. V Brumlovi bych na sto procent neobjednala nic. Jednak mi to přijde všechno jako obyčejné hadry a ještě ke všemu je to předražené a ještě budu platit za dopravu. *bzum* A na těch panácích to visí jako hastroš. Tak tam bych si nevybrala vůůůbec nic. To my tady máme sekáč kde se občas najdou super kousky. Paní to vozí z Anglie a kolikrát to ani není nošené, jsou to věci z obchodu a třeba chybí knoflík a takové zanedbatelné vady. Takže rozhodně mne ten internetový "sekáč" neupoutal.

Ohodnoceno: 1x

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.